4709 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW TIGUAN 2.0 TDI 2017 BLUEMOTION

Возилото е регистрирано со зелен картон до 09/2023 година, оригинални...


21.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Kawasaki Versys 650

Kawasaki Versys 650 -2011 godina Motorot e vo super sostojba bez nitu...


5.890 €
или предлог цена
26 мај 18:14Промовирано

VW Passat Variant Comfortline 2.0 TDI BMT

Uvoz Germanija / Plateno se do registracija Poveke info za voziloto ...


14.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

31 мај 13:40Промовирано

MERLO 3016 ROTO.

Se Prodava MERLO 3t ROTO 16metri.2002god.7200sati.PERKINS MOTOR 4 kli...


Денес 10:04MIKSER PUMPA CIFA 28M IVECO TRAKKER

Se prodava Iveco TRAKKER 440 2006god 300000km CIFA 28M PLUS BURE 9M...


Денес 10:04Aluminumski rampu

Rampi za utovar .dolzina 2.m .3m. 3.5m 4.m od 2tona do 12tona nosivos...


Денес 10:03MERCEDES GLE 350 COUPE AMG 2017 god

Mercedes GLE 350 AMG COUPE 2018 godina Panorama , led , distronik ...


59.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
61.000 €
Виница

Автомобили

Денес 09:44PORSCHE CAYENNE 3.0 dizel 245 ks

- PORSCHE CAYENNE - 3.0 Diesel 180kw(245ks) - proizvodstvo 20...


28.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 09:44  НОВ ОГЛАС

AUDI Q5 S - Line 3.0 tdi 240 ks LED AVTOMATIK

- AUDI Q5 S-LINE LED AVTOMATIK - QUATRO 4X4 - 3.0 tdi 176 k...


15.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 09:44VW POLO 1.6 tdi 75 ks 2010 godina

VW POLO - Euro 5 -1.6 TDI 55 kw / 75ks -Godina na proizvo...


5.950 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 09:44W GOLF 6 1.6 tdi 105 ks 2011 godina

VW GOLF 6 - Euro 5 -1.6 TDI 77 kw / 105 ks -2011 Godina...


6.850 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
7.200 €
Виница

Автомобили

Денес 09:44VW GOLF 6 1.6 tdi 77kw/ 105 ks 2010 god.

VW GOLF 6 euro 5 1.6 tdi 77 kw 105 ks proizveden 11.2009 godina p...


7.450 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 09:44VW PASSAT 2.0 tdi 140 ks 2013 godina

VW PASSAT B7 -2.0 TDI 140ks -Godina na proizvodstvo 2013 -...


8.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.950 €
Виница

Автомобили

Денес 09:44VW GOLF 6 HIGH LINE 2.0 tdi 140 ks 4 motion 4x4 2.0

VW GOLF 6 HIGH LINE 4 MOTION 4 x 4 2.0 tdi 103 kw / 140 ks PROIZ...


8.100 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 09:43PEUGEOT 308 1.6 hdi 85 kw/115 ks

Peugeot 308 1.6hdi 2014 godina proizvodstvo 85 kw / 115 ks Oprema:...


9.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.500 €
Виница

Автомобили

Денес 09:43VW GOLF 7 1.6 tdi 110 ks 6 brzini 135.000 kilometri

VW Golf VII 1.6 tdi bluemotion 81kw /110ks 135.000 kilometri Uvezen...


11.850 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 09:43AUDI A3 sportback LED 2.0 tdi 150 ks

AUDI A3 SPORTBACK LED/NAVI KOZEN SALON 2.0 tdi 110 kw /150 ks 20...


13.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 09:43Seat ibiza 1.2 2007 plateni site davacki do registracija

Seat ibiza 1.2 2007 pogodna za pocetnik uvezena so vozenje plateni si...


3.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 09:42Opel corsa c moze proverka kade saka te realni 111.000 km

Opel corsa c 1.0 benz 2005 klimatronik facelift pogodna za pocetnik u...


2.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 09:42Tam

Se prodava avtobus tam kompletno sreden so novi gumi


2.100 €
или предлог цена
Виница

Автобуси

Денес 09:10UAZ 469

Se prodava uaz 469 na dzipot ima benzin motor so nego ima motor merce...


1.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 09:07Delovi za BMW f10

Delovi za bmw f10


1 €
или предлог цена
Денес 08:35Delovi za Audi A5 2.0/2.7/3.0 TDI

Delovi za Audi A5 2.0/2.7/3.0 TDI


1 €
или предлог цена
Денес 08:35Delovi za AUDI A4 B8 2.0 TFSI 180 KS

Delovi za AUDI A4 B8 2.0 TFSI 2.0 TDI 2.7 TDI 3.0 TDI


1 €
или предлог цена
Денес 08:35Delovi za Audi A4 B8 2.0/2.7/3.0 TDI

Delovi za Audi A4 B8 2.0/2.7/3.0 TDI


1 €
или предлог цена
Денес 08:35Delovi za audi A4 B8

Delovi za Audi A4 B8 2.7 tdi S.line


1 €
или предлог цена
Денес 08:34Gumi 15 polovni 4 komada

Se prodavaat 4 gumi 15 polovni od wolcagen buba 750den od parce 3so p...


500 МКД
или предлог цена
Денес 05:10Volkswagen buba krilo

Krilo za volkswagen buba 076236533


80 €
или предлог цена
Денес 05:10HONDA CR-V 2.2CTDi 150ks 12g EURO5 4X4

HONDA CR-V 2.2CTDi 150ks 6brzini 4X4 EURO5 195000KM SO SERVISNA KN...


11.400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 21:28AUDI A6 3.0TDI 204KS QUATTRO 11g

Kolata e vo top sostojba bez nikakvi zabeleski BEZ ZAMENI


16.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 21:28BMW M140i xDrive Automatik 2020god

BMW M140i xDrive Automatik Special Edition 40000km Proizvedeno 02 ...


33.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 21:27MERCEDES ATEGO 816 BLUETEC 5. 2011god

Na federi napred nazad Dimenzii sandak 6.20x2.45x2.48 Perefektna s...


10.800 €
или предлог цена
Виница

Камиони

Вчера 21:27MERCEDES ATEGO 816 BLUETEC 5. 2013god

mercedes atego Zolto 2013godina Na federi Rampa 2tona Dimenzi...


13.500 €
или предлог цена
Виница

Камиони

Вчера 21:27AUDI A8 50TDI 286KS

Perefektna sostojba kupeno novo od porse makedonija Bez zameni


78.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
80.000 €
Виница

Автомобили

Вчера 21:27MITSUBISHI PAJERO 3.2DID 170ks CH 4×4

Dzipot e vo sostojbata vo koja e pristignat Uvezen od CH plateni se...


10.850 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 21:27Delovi Kia Sportage 1

Polovni delovi za Kia Sportage 1 1996-2003 dizel 2.0 td Ostanati ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:59Bandasi so gumi 16ki

Nazad gumite se menjati michelin novi gumi


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 20:42  НОВ ОГЛАС

Golf 5 plus 1.9

Golf 5+ 1.9 105ks registrirana do 7 mesec 17 bandasi so letni gumi...


4.700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 19:52Aprilia Pegaso Strada 660

Motorot e vo extra sosotojba spremen za sezona registriran do 02/2024.


3.500 €
или предлог цена
Вчера 18:44  НОВ ОГЛАС

Retrovizor desen Audi A4 B5 1997g

Isporaka do site gradovi vo Makedonija! Tel za kontakt 071-441-444


1 €
или предлог цена
Вчера 16:09  НОВ ОГЛАС

Retrovizor lev VW Golf Plus

Isporaka do site gradovi vo Makedonija! Tel za kontakt 071-441-444


1 €
или предлог цена
Вчера 16:07  НОВ ОГЛАС

Stop Renault Clio II

Isporaka do site gradovi vo Makedonija! Tel za kontakt 071-441-444


1 €
или предлог цена
Вчера 16:05  НОВ ОГЛАС

Stop desen Opel Corsa D

Isporaka do site gradovi vo Makedonija! Tel za kontakt 071-441-444


1 €
или предлог цена
Вчера 16:04  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 118

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам