Виница
                   
316 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW UP 1.0 75HP 66.000 KM

Возилото е регистрирано до 07/2023, оригинални киломтери со сервисна ...


6.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Passat B7 2012 god

Se prodava : Passat B7 1.6 77 kW / 105ks registrirana do 01/2024 ...


9.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.200 €
Виница

Автомобили

Вчера 12:29Промовирано

VW Passat Variant Comfortline 2.0 TDI BMT

Uvoz Germanija / Plateno se do registracija Poveke info za voziloto ...


14.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:40Промовирано

AUDI A5 2.7TDI SPORTBACK / AUDI A5 2.7 TDI 2010GOD.

SE PRODAVA : AUDI A5 SPORTBACK MOTOR: 2.7TDI / 190KS GODINA: 2010 ...


13.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 10:14AUDI A4 2.0TDI 2009 PANORAMA *AUTO PLAC MECE*

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA UVEZENA OD 🇨🇭 (PLATENI SITE DAVACKI DO ...


9.100 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 10:00WV PASSAT 2.0TDI 170HP 2011 DSG *AUTO PLAC MECE*

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA UVEZENA OD CH SO SITE PLATENI DAVACKI


12.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 10:00AUDI Q5 3.0TDI 2009*AUTO PLAC MECE*

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA SEGA UVEZENA OD CH SERVISNA KNISKA ...


14.150 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 10:00WV UP! 1.0BENZIN 2013 *AUTO PLACE MECE*

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA UVOZ 🇨🇭 (PLATENI SITE DAVACKI DO REG) ...


4.950 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 09:50SEAT LEON 1.6TDI 2013MATRIX *AUTO PLAC MECE*

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA


10.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 09:49PORSCHE PANAMERA 3.0D 2013 STAKLOO

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA MOZE ZAMENA


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 09:49GOLF VII 2.0TDI 170HP *AUTO PLAC MECE*

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA UVEZENA PRED EDNA NEDELA (PLATENI SITE DA...


13.550 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 09:47MERCEDES C180 CDI 2012 *AUTO PLAC MECE*

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA UVEZENA OD 🇨🇭 133 xxx km (PROVERKA K...


13.999 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 09:47Kia Sorento

Kolata e vo odlicna sostojba mashinski i karoseriski, vredi da se vid...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 07:15Nissan pathfinder 4x4 2.5 dci

Dzipot e vo odlicna sostojba napraven golem i mal servis gumi 80% 4x4...


10.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 22:31BMW M140i xDrive Automatik 2020god

BMW M140i xDrive Automatik Special Edition 40000km Proizvedeno 02 ...


33.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 18:10AUDI A6 3.0TDI 204KS QUATTRO 11g

Kolata e vo top sostojba bez nikakvi zabeleski BEZ ZAMENI


16.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 18:10HONDA CR-V 2.2CTDi 150ks 12g EURO5 4X4

HONDA CR-V 2.2CTDi 150ks 6brzini 4X4 EURO5 195000KM SO SERVISNA KN...


11.400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 18:10MITSUBISHI PAJERO 3.2DID 170ks CH 4×4

Dzipot e vo sostojbata vo koja e pristignat Uvezen od CH plateni se...


10.850 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 18:10AUDI A8 50TDI 286KS

Perefektna sostojba kupeno novo od porse makedonija Bez zameni


78.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
80.000 €
Виница

Автомобили

Вчера 18:10AUDI A3 quattro 2.0 170hp

Se prodava audi a3 2007 godina quattro so 2.0 motor 170ks +stage1 (22...


7.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 18:01  НОВ ОГЛАС

PRODAVAM AUDI A4 AVTOMATIK BENZIN-PLIN

Prodavam Audi A4 1.8 Turbo, vo perfektna sostojba, mnogu dobro socuva...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:57VW Passat Variant Comfortline 2.0 TDI BMT

Uvoz Germanija / Plateno se do registracija Poveke info za voziloto ...


14.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:405700€ VW POLO 1.2 TDI 75KS 2010 BLUEMOTION EURO 5

Uvoz Holandija / Plateno se do registracija Poveke info za voziloto ...


5.700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:40VW TIGUAN 2.0 TDI 2017 BLUEMOTION

Возилото е регистрирано со зелен картон до 09/2023 година, оригинални...


21.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:00VW UP 1.0 75HP 66.000 KM

Возилото е регистрирано до 07/2023, оригинални киломтери со сервисна ...


6.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:00Passat B7 2012 god

Se prodava : Passat B7 1.6 77 kW / 105ks registrirana do 01/2024 ...


9.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.200 €
Виница

Автомобили

Вчера 12:29AUDI A4 1.9 116KS

AUDI A4 1.9 TDI 85KW 116KS 2005G Registrirano so zelen karton do 12....


5.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 мај 17:17Renaul Laguna 2.0 dizel 2008

Kolata e so najvisoko nivo na oprema vo besprekorna sostojba,maksimal...


5.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 мај 16:06Fiat panda 0.9 benzin/metan fabricki 2013 godina

Kolata e registrirana cela godina kompleten servis golem i mal pred e...


5.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 мај 16:06Bmv x3 xdrive 3.0 2007 godina

BMW xdrive 3.0 so 286 ks,kozen salon,kozen volan,klimatronik,abs i zi...


7.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 мај 16:05Citroen c2 1.4 hdi 2006 vts avtomatik

Citroen c2 1.4 hdi vts 2006 godina avtomatik 205.000 km,klimatronik,p...


3.400 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.600 €
Виница

Автомобили

30 мај 16:04VW GOLF VII 1.6TDI Bluemotion 105ks 2013

UVOZ ITALIJA 🇮🇹🇮🇹🇮🇹 ODLICNA ZA POCETNICI⚠️⚠️⚠️ SE PRODAVA GOL...


11.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 мај 14:322013 VW GOLF 7 1.6tdi 77kw BLUEMOTION euro5

Plateno se do registracija Poveke info za voziloto na: Tel 07092578...


11.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
11.800 €
Виница

Автомобили

30 мај 12:052015 AUDI A4 2.OTDI multitronic 150hp

Servisirana / registrirana do 12/2023 zelen karton Poveke info za vo...


14.400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 мај 12:052011 VOLVO V60 1.6d DRIVe

Uvoz Holandija / Plateno se do registracija Poveke info za voziloto ...


9.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
9.900 €
Виница

Автомобили

30 мај 12:05MERCEDES C200 2008 *AUTO PLAC MECE*

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA UVOZ CH REGISTIRAN CELA GODINA


8.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 мај 11:51Ford Ka na delovi

Cela za delovi


450 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 мај 10:34Se prodava reno 4

Vo mnogu dobra sostojba pali vozi


400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 мај 10:34Seat ibiza 1.2 2007 plateni site davacki do registracija

Seat ibiza 1.2 2007 pogodna za pocetnik uvezena so vozenje plateni si...


3.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 мај 10:33Opel corsa c moze proverka kade saka te realni 111.000 km

Opel corsa c 1.0 benz 2005 klimatronik facelift pogodna za pocetnik u...


2.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 мај 10:33Audi Q7 3.0 TDI 6+1 sedista

Na bg tablici moze da se carine Moze zamena


6.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 мај 06:07Mazda CX-7 2.2 Dizel 4X4

Voziloto e vo odlicna sostojba Nema nikakva maana Servisirano pred ...


10.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

29 мај 23:43FIAT CROMA 1.9 jtd 2006

Registrirana cela godina Top sostojba Redovno servisirana moze za...


2.750 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

29 мај 23:20Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам