Битола
                   
2320 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TOYOTA AURIS 1.4 D4D--MODEL 2010--SERVISNA KNIGA!!!NOVA!!!

TOYOTA AURIS 1.4 D4D--DIZEL--66KW--90KS --KLIMATRONIK LADI ODLICNO ...


5.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

28 мај 13:24Промовирано

HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN--KLIMA--MODEL 2007--PERFEKTNA!!!!!!!

HYUNDAI GETZ 1.1--49KW--EURO 4 STANDARD --KLIMA --SERVO --ABS ...


2.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:55Промовирано

OPEL ASTRA H 1.4 16V--REDIZAJN--MODEL 2009--NOVO VOZILO!!!!!

OPEL ASTRA H 1.4 16V BENZIN--66KW-90KS--EURO 4 --KLIMATRONIK LADI OD...


4.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:51Промовирано

RENO MEGANE 1.5dci 81kw automatic edc

RENAULT MEGANE 1.5DCI 110hp AUTOMATIC 2010godina uvezena od CH VO 201...


5.550 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 07:17  НОВ ОГЛАС

Bmw e46 328i

Vo ispravna sostojba mozi da se proba vo sekoe vreme cenata e 3200eur...


3.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 05:15BMW E90 320D

BMW 320D 163KS 120KW 163KS DIZEL KLIMATRONIC 2005/6 KOMANDI NA ...


6.399 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.500 €
Битола

Автомобили

Денес 01:50Audi A4 1.8 Turbo 150hp

Audi A4 1.8 Turbo 150ks Pali vozi Reg. Do 08.07.2023 Nova benziska...


1.850 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 00:41Sedishta za passat b6

KOZNI Sedishta za passat b6 SEDISHTATA SE VO ODLICNA SOSTOJBA NEMAT N...


130 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 00:33  НОВ ОГЛАС

OPEL ASTRA H 1.7CDTI 110KS. 6BRZINI FACELIFT (COSMO)

OPEL ASTRA H 1.7CDTI 110KS. 6BRZINI EURO5 STANDARD MODIFICIRAN REDIZA...


4.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 23:59FIAT DOBLO 1.6MJTD 105KS. 6BRZINI

FIAT DOBLO 1.6MJTD 105KS. 6 BRZINI EURO5 STANDARD SO KOMPLETNA FUNKCI...


7.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 23:59OPEL VECTRA GTS 1.9CDTI 120KS. 6 BRZINI (EURO4)

OPEL VECTRA C GTS 1.9CDTI 120KS. EURO4 STANDARD, KOMPLETNO SERVISIRAN...


3.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 23:59AUDI A3 1.9TDI 105KS. SPORTBACK (FACELIFT)

AUDI A3 1.9TDI 105KS. SPORTBACK 5 VRATNA IZVEDBA, MODIFICIRAN REDIZAJ...


7.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 23:59RENAULT MEGANE COUPE 1.5DCI 90KS. *EDINSTVEN NA PAZAROT*

RENAULT MEGANE COUPE 1.5DCI 90KS. EURO5 REDIZAJN MODEL 2013GOD. EDINS...


7.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 23:59OPEL CORSA D 1.3CDTI 95KS. FACELIFT (COSMO)

OPEL CORSA D 1.3CDTI 95KS. EURO5 STANDARD MODEL 2012GOD. SO NAJ VISOK...


5.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 23:59FORD FIESTA 1.3 70KS. (REDIZAJN) *112 000KM*

FORD FIESTA 1.3 70KS. MOTOR NA LANCE EURO4 STANDARD, MODIFICIRAN REDI...


3.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 23:59SEAT IBIZA 1.4 86KS. (REDIZAJN MODEL 2008)

SEAT IBIZA 1.4 86KS. REDIZAJN MODEL 2008GOD. SO KOMPLETNA FUNKCIONALN...


3.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 23:59KIA CEED 1.6CRDI 116KS. (MODEL 2010)

KIA CEED 1.6CRDI 116KS. MODELSKA 2010GOD. SO KOMPLETNA FUNKCIONALNA O...


4.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 23:59KIA CEED 1.6CRDI 116KS. *GT LINE*

KIA CEED 1.6CRDI 116KS. GT LINE SO NAJ VISOKO NIVO NA OPREMENOST ZA M...


4.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 23:58HYUNDAI GETZ 1.1 67KS. FACELIFT (MODEL 2009)

HYUNDAI GETZ 1.1 67KS. EURO4 STANDARD MODIFICIRAN REDIZAJN MODEL 2009...


3.150 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 23:58OPEL CORSA C 1.2 80KS. TWINPORT (REDIZAJN)

OPEL CORSA C 1.2 80KS. TWINPORT MOTOR NA LANCE EURO4 STANDARD SO NAJ ...


3.150 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 23:58BMW X5 3.5D 258KS. TWINTURBO X-DRIVE AUT. 8G TRONIC

BMW SERIJA F15 X5 3.5D 258KS. TWINTURBO EURO6 STANDARD, X-DRIVE 4x4 S...


35.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 23:58Продавам Mercedes 200CDI 120hp 90kw (W203) Караван

Продавам Mercedes 200CDI 120hp 90kw (W203) Караван (2006 година) мо...


4.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 22:23Mazda 6 2.2 dizel 2010 god.

Kolata e so full oprema, mnogu zacuvana, so pominati 217000km, za pov...


6.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 22:23Opel kadet

Se prodavat 2 opeli mnogu sacuvani se e na niv orginal vidi na sliki...


2.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:51Jaguar XF 2.7

Voziloto e vo odlicna sostojba, redovno servisirano i odrzavano, napr...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:30AUDI A4 2.0TDI 170HP QUATRRO S-LINE

Audi A4 2.0 TDI 170HP Quatrro S-Line Full oprema Novi gumi i bandas...


6.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:29MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 D 140 KS 4X4 NEUVEZEN

MITSUBISHI OUTLANDER SUV 2.0 DI-D 140 KS, 4X4 - PRVA REGISTRACIJA 2...


7.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.500 €
Битола

Автомобили

Вчера 21:27Bmw e90 320 163

Poseduva Nov set zamaec potisna valeo komandi na volan xalogeni vo b...


5.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 20:37Audi A4 1.6 Tng Se Prodava I Menuva 5555

Ispravna sostojba


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 20:27  НОВ ОГЛАС

Опел Антара

Може и замена 4x4-Рег.+ зелен картон 09/23, два клуча,сервисирана пре...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.000 €
Битола

Автомобили

Вчера 20:14Fiat Grande Punto 1.4 Turbo

Kolata e vo odlicna sostojba, 1.4 t-jet motor so 120hp. Odrzhavana e ...


4.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:55Fiat Grande Punto 1.4 Turbo

Kolata e vo odlicna sostojba, 1.4 t-jet motor so 120hp. Odrzhavana e ...


4.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:55MERCEDES C200 CDI--REDIZAJN--MODEL 2005--PERFEKTEN!!!!!

MERCEDES C200 CDI--90KW--122KS--REDIZAJN --KLIMATRONIK LADI ODLICNO...


5.150 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:55SKODA OCTAVIA 1.9 TDI-105KS--MODEL 2009--NOVO VOZILO!!!!!!

SKODA OCTAVIA 1.9 TDI--77KW--105KS--EURO 4 --KLIMA --BORD KOMPJUTER...


5.750 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:55HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN--KLIMA--MODEL 2007--PERFEKTNA!!!!!!!

HYUNDAI GETZ 1.1--49KW--EURO 4 STANDARD --KLIMA --SERVO --ABS ...


2.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:55OPEL CORSA D 1.3 CDTI--90KS--MODEL 2010--NOVO VOZILO!!!!

OPEL CORSA D 1.3 CDTI--66KW--90KS--EURO 4 --KLIMA LADI ODLICNO --B...


4.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:54OPEL CORSA D 1.4 BENZIN--REDIZAJN--MODEL 2012--COSMO--NOVA!!

OPEL CORSA D 1.4 BENZIN--74KW--EURO 5 MOTOR --KLIMATRONIK LADI ODLIC...


5.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:54OPEL CORSA D 1.2 BENZIN-80KS--MODEL 2008--129.000 KM!!!NOVA!

OPEL CORSA D 1.2 BENZIN--59KW--80KS--EURO 4 --KLIMA LADI ODLICNO -...


4.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:54OPEL CORSA D 1.2 BENZIN-KLIMA--MODEL 2010!!NOVO VOZILO!!!

OPEL CORSA D 1.2 BENZIN--59KW--80KS --KLIMA LADI ODLICNO --SERVO ...


4.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:54MAZDA 6 2.2 DIZEL--92KW--MODEL 2010--NOVO VOZILO!!!!!!

MAZDA 6 2.2 DIZEL--MODEL 2010 --KLIMATRONIK LADI ODLICNO --BORD KOM...


6.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:54CHEVROLET AVEO 1.4 16V--REDIZAJN--MODEL 2009--NOVO VOZILO!!!

CHEVROLET AVEO 1.4 16V--71KW--EURO 4 --KLIMA LADI ODLICNO --BORD ...


3.499 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:54HYUNDAI I30 1.4 BENZIN-80KW--MODEL 2008--NOVO VOZILO!!!!!

HYUNDAI I30 1.4 BENZIN--80KW--EURO 4 STANDARD --KLIMA LADI ODLICNO ...


4.650 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:54KIA CEED 1.6 CRDI--REDIZAJN--MODEL 2011--149.500 KM!!!NOVA!!

KIA CEED 1.6 CRDI--85KW--116KS--EURO 5 --KLIMA LADI ODLICNO --BOR...


5.990 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:54Страна 1 од 59

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам