1195 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

CLS 320 FACELIFT

Mercedes CLS 320 FACELIFT pali vozi Odlicen


8.999 €
или предлог цена
02 јун 10:04Промовирано

Reno scenik 1.5 dci 2011god

Socuvan reno scenik 1.5 dci moze zamena za pomala kola, so ful oprema...


5.300 МКД
или предлог цена
Денес 21:18Промовирано

Mercedes CLA 220

Se prodava Mercedes CLA 220 2015 god Kozen enterier Kozen volan K...


По Договор
или предлог цена
Денес 23:26Fiat Bravo 1.9 Multijet

Се продава Фиат Браво 2007 1.9 110kw (150ks) Multijet -Направен мал с...


3.750 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.800 €
Денес 23:21Seat Leon 1.6 Tdi 90Ks 2015 God

Seat Leon 1.6 Tdi Registriran servisiran pred edna nedela 2015 god s...


10.400 €
или предлог цена
Денес 22:06PEUGEOT 208 1.6.e-hdi-NAVI-ALLURE

Se prodava peugeot 208 1.6 e-hdi, 08.2012god 68kw,92ks so REALNI po...


7.400 €
или предлог цена
Денес 21:34Citroen C4 1.6hdi- 2011g-euro5

Se prodava Citroen C4 1.6hdi.09.2011god 68kw,95ks so pominati 198 000...


6.800 €
или предлог цена
Денес 21:34Reno scenik 1.5 dci 2011god

Socuvan reno scenik 1.5 dci moze zamena za pomala kola, so ful oprema...


5.300 МКД
или предлог цена
Денес 21:18FORD FIESTA 1.6 TDCI ECO FLEX

FORD FIESTA 1.6 TDCI GOD 2010 NOV UVOZ DANSKA PLATENI DAVACKI DO R...


4.950 €
или предлог цена
Денес 19:34Ford rocus 1.6 tdci 80kw

Se prodava focus 1.6 tdci 80 kw/109ks Vo dosta dobra sostojba 253 ...


3.450 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.500 €
Денес 19:27VW Fox 2007

Продавам VW FOX 1.4 TDI , 2007 година. Контакт телефон Аце 070 855 48...


3.200 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.400 €
Денес 18:40Ford Fiesta 1.3 Trend

Ford Fiesta 1.3 Trend 60ks vo odl sostojba odl za pocetnici so mala p...


1.800 €
или предлог цена
Денес 18:28  НОВ ОГЛАС

FIAT PUNTO 1.9 JTD 59 KW HLX KLIMA ISPRAVNA SERVO TOP

.


1.600 €
или предлог цена
Денес 17:50Opel Zafira 2.2 DTI 7 sedista 2002 год

Продавам Опел Зафира 2002 година 2.2 DTI 7 седишта Реални Километр...


2.300 €
или предлог цена
Денес 16:54Mercedes-benz c200cdi Blueeffienci euro5 moze zamena

Voziloto e komplet ispravno, redovno servisirano Registrirano...


10.500 €
или предлог цена
Денес 16:46Fiat Grande Punto 1.3 Multijet 66 kw/90 ks

Se prodava odlicno Grande Punto 1.3 Multijet 90 ks so najbogato nivo ...


3.600 €
или предлог цена
Денес 16:36Fiat Punto 1.9 JTD

Fiat Punto 1.9 JTD 2001 God vo odlicna sostojba Klima ladi Perfekno ...


1.450 €
или предлог цена
Денес 16:27  НОВ ОГЛАС

Peugeot 308 1.6 HDi 68kw 2011

🔹Peugeot 308🔹 1.6HDI 68kw/92ps 2011god Servisiran Registrirano cela...


6.200 €
или предлог цена
Денес 16:23  НОВ ОГЛАС

Ford Kuga 2.0 2015 AWD 4x4

Na Mk tabli registrirana do 02.24 garazirana, so zelen karton. Titan...


14.700 €
или предлог цена
Денес 16:19FIAT-BRAVO 1.9-MultiJet 110 kw

Se Prodava Fiat Bravo 1.9 M-Jet.. 110kw.150-ks.. ...


4.399 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.400 €
Денес 16:00Prodavam Mitsubishi outlander

Dzipot e vo perfektna sostojba Za podetalni inf javete se na brojot ...


1 €
или предлог цена
Денес 15:52BMW E90 318D (NOV UVOZ GERMANIJA)-09

BMW E90 318D NOVIOT MOTOR EURO 5 - 143 KS 2009 / 08 VO SOOBRAKAJNA SE...


6.199 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
6.800 €
Денес 15:39RENAULT CLIO 1.2 16V BENZIN 2008.GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA

RENAULT CLIO 1.2 16V BENZIN 2008.GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 ...


3.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.400 €
Денес 15:35SEAT.LEON..1.9.TDI.2002.REG. VELES.CITAJ.OGLAS

Motor menjac karoserija odlicni gumi dobri 2001.vo kniska..registrira...


2.200 €
или предлог цена
Денес 15:16CHEVROLET CAPTIVA 2.0 D 4X4 SO 7 SEDISTA UVOZ OD SVAJCARIJA

CHEVROLET CAPTIVA 2.0 D 4X4 SO 7 SEDISTA 2008.GODINA UVOZ OD SVAJCA...


7.300 €
или предлог цена
Денес 15:14TOYOTA AYGO 1.0 BENZIN 2008.GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA

TOYOTA AYGO 1.0 BENZIN 2008.GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLAT...


3.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.400 €
Денес 15:14VW PASSAT CC 2.0 TSI 147KW UVEZEN OD SVAJCARIJA

VW PASSAT 2.0 TSI BENZIN 2010 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLAT...


7.990 €
или предлог цена
Денес 15:14MITSUBISHI OUTLANDER 2.2 DID 4X4 2008 G.UVOZ OD SVAJCARIJA

MITSUBISHI OUTLANDER 2.2 DID 4X4 2008 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA �...


7.250 €
или предлог цена
Денес 15:09SKODA OCTAVIA 1.2 BENZIN 2010 GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA

SKODA OCTAVIA 1.2 BENZIN 2010 GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLAT...


5.400 €
или предлог цена
Денес 15:09Alfa Romeo 147 1.9jtdm 120ks 2007

cena za kes 1.9jtdm 120ks 2007god najubaviot 8ventilski motor Reg...


3.000 €
или предлог цена
Денес 15:04Delovi za megan 1.6 benzin

Megan 1.6 za delovi benzin plin


1 €
или предлог цена
Денес 14:10BMW 730D F01

Bmw 730d F01 Doneseno od svajcarija. Prva Reg Na MK TABLI So zelen ...


180 €
или предлог цена
Денес 13:45Land Rover Discovery 2 2001 2.5 TDI 4x4 Reg 4.2024 Odlicen

Land Rover Discovery 2 2.5 TDI 2001 godina bez sminkanici i skapani...


7.300 €
или предлог цена
Денес 13:35  НОВ ОГЛАС

Bmw 1 f20 sport 116d twin turbo

Se prodava bmw 1 f20 sport verzija 116d Odlicno socuvano bez vrakja...


1 €
или предлог цена
Денес 13:27CHEVROLET TRAX 1.7 D 4X4 2014 GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA

CHEVROLET TRAX 1.7 D 4X4 2014 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 REG...


11.900 €
или предлог цена
Денес 13:21DACIA DUSTER 1.5 DCI 4X4 2015 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

DACIA DUSTER 1.5 DCI 4X4 2015 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PL...


11.900 €
или предлог цена
Денес 13:21BMW X5 X-DRAIV 3.0 D FACELIFT 2012 G.UVOZ OD SVAJCARIJA CH

BMW X5 X-DRAIV 3.0 D FACELIFT 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭...


18.000 €
или предлог цена
Денес 13:21CITROEN C-CROSSER 2.2 HDI 4X4 UVEZEN OD SVAJCARIJA

CITROEN C-CROSSER 2.2 HDI 4X4 UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SIT...


6.700 €
или предлог цена
Денес 13:20SUBARU XV 2.0D 4X4 2012 GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA

SUBARU XV 2.O DIZEL 4X4 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLAT...


9.000 €
или предлог цена
Денес 13:20PASSAT B7 2.0 103 kw VO PERFEKTNA SOSTOJBA

Passatot e vo bezprekorna sostojba,so full oprema i se funkcionira na...


9.550 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.650 €
Денес 13:10CORSA D 1.2 2006g. SO 105000KM

Voziloto e vo solidna sostojba so full oprema i se funkcionira na neg...


3.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.550 €
Денес 13:10Vw Polo 1.4 Tdi 75 ks. 2006 god. Kako novo.

Vw Polo 1.4 Tdi 55 kw / 75 ks. 2006 god. So ful oprema: Abs , AirBag ...


1 €
или предлог цена
Денес 13:08  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам