1093 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FIAT 500 1.2 70 KS KOZA 139000 KM NOVO - 09.MT Auto

FIAT 500 1.2 70 KS 139000 KM SO GARANCIJA ! ! ! - 139000 KM ! ! ! EU...


5.800 €
или предлог цена
04 јун 16:24Промовирано

SEAT LEON FR 2.0 TFSI 300 KS EDNA VO MK NOVA - MT Auto

SEAT LEON FR 2.0 TFSI TURBO 300 KS ABT TUNING UVOZ SWISS CH ***** ED...


7.500 €
или предлог цена
04 јун 16:33Промовирано

BMW 5 F10 NAVI PDC 8G AUTOMATIC XENON

*** MOTOR 3.0 D 2993 cm3 150 KW/ 204 KS *** *** 100% GARANCIJA ZA KI...


16.800 €
или предлог цена
Вчера 19:37Промовирано

OPEL ASTRA K 1.6 CDTI

Se prodava - Opel Astra K 1.6 CDTI 110ks Innovation 2016 godina so 5 ...


12.299 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
12.300 €
Вчера 20:49Se prodava peugeot 308 1.6 hdi 2008god

Se prodava peugeot 308 1.6 hdi 66kw ful oprema top sostojba dva kluca


1 €
или предлог цена
Вчера 20:35Тигуан 4х4 off road 2.0 103 kv 2010 ПЕРФЕКТЕН

Се продава Тигуан 4 motion 4x4 off road 2.0 103 kv 140 pc , сончев ...


14.900 €
или предлог цена
Вчера 19:42BMW 5 F10 NAVI PDC 8G AUTOMATIC XENON

*** MOTOR 3.0 D 2993 cm3 150 KW/ 204 KS *** *** 100% GARANCIJA ZA KI...


16.800 €
или предлог цена
Вчера 19:37BMW 320 D 163 KS NAVI PDC 8G AUTOMATIC 2013

*** BMW 320D 163 KS NAVI PDC 8G AUTOMATIC 2013 *** *** MOTOR 2.0D 19...


14.700 €
или предлог цена
Вчера 19:37Se prodava Volvo 460

Volvo 460, god 1994, 1800 kubici,66 kw,atestiran plin,neregistrirano ...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:36Hamer

Vo ispravna sostojba Hamer H2 Moze i zamena Kontakt tel 075 809 748


18.000 €
или предлог цена
Вчера 18:31Mercedes E220

Defekt motor Se prodava cel ili na delovi Kontakt tel 075 809 748


800 €
или предлог цена
Вчера 18:31  НОВ ОГЛАС

Se prodava Mercedes

Vo dobra sostojba


16 €
или предлог цена
Вчера 17:56  НОВ ОГЛАС

ML320.d 165 kw 224 ps

Se prodava ML320 Za info-070261537


10.000 €
или предлог цена
Вчера 17:40Bmw 535 d 2011

Se prodava bmw 535d 313 hp M PAKET ORGINAL FABRICKI So 110000 km org...


25.000 €
или предлог цена
Вчера 17:40Maserati ghibli 3.0 275 hp

Se prodava maserati ghibli Servisiran redovno Kolata e nova Za ...


53.000 €
или предлог цена
Вчера 17:40Volvo s40 1.6 D

290 000 km kupena licno vo italia …koristena za familijarni potrebi ....


3.500 €
или предлог цена
Вчера 17:32range rover 3.0

zacuvan vo ispravna sostojba se e funkcionalno moze zamena za avtomob...


7.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 €
Вчера 17:30Reno Laguna 2.0 dci

Registrirana cela godina Mal servis napraen 4 novi gumi Parking...


2.200 €
или предлог цена
Вчера 17:12Toyota Auris 1.4 Dizel 90 ks! Tel.071771680

Toyota auris 1.4 D mala potrosuvacka!! 12. 2007 Reg.do 01. 2024 Dv...


4.899 €
или предлог цена
Вчера 16:49Peugeot 1.9d

Registriran do 07.23 Atest kuka Dva kluca. Central Izaklucuvajne S...


1.600 €
или предлог цена
Вчера 16:49Peugeot 308 1.6hd 2008

Peugeot 308 2008g 1.6hd Reg do 29.11.23 Atest foli Klima ispravna...


5.000 €
или предлог цена
Вчера 16:49OPEL ASTRA J 1. 6i, BENZIN, 116 KS, 2016 god. 119.000km

Se prodava Opel Astra 1.6i, benzin, kupena vo MK, so 119.000 km,. Voz...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:38MAZDA 3, 1.6 MZR-CD, Edition, 116 KS, 2012 god. DISEL,EURO 5

Se prodava Mazda 3, MZR CD, 1.6 disel, 116 KS, 2012 god. so 190.000 ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:38SEAT ALTEA 2.0 TDI, SPORT-140 KS

Se prodava SEAT ALTEA 2.0 TDI SPORT so 140ks. UvoZ od Germanija. Reg...


4.900 €
или предлог цена
Вчера 16:37FORD FIESTA TITANUM 1.6 TDCI, 95 KS, 2011 g.

Se prodava Ford Fiesta TITANIUM 1.6 TDCI, 95 KS, 2011 god. so 154.000...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:37Fiat Grande Punto 1.2 - 09

Se prodava Fiat Grande Punto 1.2 benzin - Registrirano - Prva boja...


4 €
или предлог цена
Вчера 16:25Alfa 159 2.4 20V JTDm SW 200 HP

REGISTRACIJA SKORO CELA GOD DO 04.04.2024 Odlicen motor i mnogu tivo...


3.800 €
или предлог цена
Вчера 15:56ФОРД ФОКУС 1.6СЕДАН-МНОГУ СОЧУВАН-НЕУВЕЗЕН-135.000 км-ЗАМЕНА

СЕ ПРОДАВА Феноменален форд фокус-модел Salloon-најдобриот модел на ф...


2.800 €
или предлог цена
Вчера 15:33Opel Vectra

Se prodava: Opel Vectra, 3.0 CDTI - 16v (dizel), 2004 godina. Mozna...


1.200 €
или предлог цена
Вчера 15:08LAND ROVER DISCOVERY SPORT HSE

-GODINA NA PROIZVODSTVO 2015 GODINA,PRVA REGISTRACIJA 2017 FEVRUAR. ...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:46Opel Corsa 1.3 diesel 2009

Se prodava Opel Corsa 1.3 dizel, 2009 godina, registrirana do 29.03.2...


4.400 €
или предлог цена
Вчера 13:39  НОВ ОГЛАС

Ford eskort encore 1.4 so 85000 km

Reg do septemvri, maximalno zacuvan kako nadvoresno taka i vnatresno ...


1.600 €
или предлог цена
Вчера 13:24Mercedes C 250 CGI 204 ks (so 1.8 motor) CH

Kolata e donesena so vozenje od 🇨🇭🇨🇭 i se plateni site davacki i ...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:13Polo 1.2 benzin plin

Se prodava polo 1.2 benzin plin registrirano napraven kompleten servi...


2.500 €
или предлог цена
Вчера 13:00PEUGEOT 307 cc

Peugeot 307cc 2.0 🔸регистрирано до 2024г. 🔸2004 година 🔸100кW ...


3.500 €
или предлог цена
Вчера 13:00MERCEDES C 220 CDI ZAMENA

Se prodava mercedes c 220 cdi MOZE ZAMENA


1.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.600 €
Вчера 13:00Ford Escort 1.8TD 66KW

Ford Escort 1.8TD 66kw (90hp) poseduva: - funkcionalna klima - ABS...


800 €
или предлог цена
Вчера 13:00FORD FUSION + limited edition 1.6 TDCi

registrirana cela godina novi gumi novo turbo i mnogu mala potrosuv...


2.900 €
или предлог цена
Вчера 13:00Chevrolet Aveo 1.2 2009

Kolata e so fabricki plin,tip top kolice vredi da se vidi pali vozi n...


3.000 €
или предлог цена
Вчера 12:52Fiat barchetta

Fiat barchetta odlicna Pominata Registrirana Plinski ured lovato d...


3.000 €
или предлог цена
Вчера 12:48Bmw 730d 2017 gotov lizing

Prodavam bmw 730d 2017 god so pominati 170.000 vo odlicna sostojba re...


35.000 €
или предлог цена
Вчера 12:28Chevrolet Kalos 1.2

Se prodava Chevrolet Kalos 1.2 Benzin plin ( atest ) Garazira...


2.100 €
или предлог цена
Вчера 12:08Golf 6 plus 1.6tdi

Golf 6 plus 2010god 1.6tdi 105ks Besprekoren pali vozi servisiran re...


7.600 €
или предлог цена
Вчера 11:40Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам