Карпош
                           
6951 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

луксузно наместен стан во Козле со поглед на Водно

Издавам луксузно наместен стан со поглед од милион долари према Водно...


650 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Комфорен стан во Карпош

ID9408А Се изнајмува комплетно опремен стан во близина на комплекс М...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

06 јун 14:32Промовирано

Se prodava stan vo Hrom 90m2 + 36m2 podrum na imoten list

Se prodava kompletno namesten stan vo Hrom 90m2 + 36m2 podrum so proz...


119.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

05 јун 13:00Промовирано

Дарма Дома издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Аеродром kaj Ам...


320 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:31Купувам стан во Скопје

Купувам еднособен /двособен стан со централно греење, нов или солидно...


123 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:29Се продава комплетно наместен и реновиран стан на Рузвелтова

Се продава комплетно наместен и реновиран стан на Рузвелтова, во близ...


151.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:10Се продава дуплекс стан во Карпош 1

Се продава дуплекс стан во Карпош 1, во близина на Центар за странски...


1.350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:09КОНФОРЕН ТРОСОБЕН СТАН НА ТОП ЛОКАЦИЈА ВОМ КАРПОШ,МИДА

ШИФРА 5955 Импулс недвижности издава модерен и конфорен трособен ...


900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:54Се издава комплетно наместен стан во Тафталиџе

Се издава комплетно наместен стан во Тафталиџе.


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:46IZDAVAM STAN LEPTOKARIJA KARPOS 3

STANOT E NAD KOMERCIJALNA BANKA NA ODLICNA LOKACIJA VTOR SPRAT SO DVA...


280 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
300 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:40Odlicen stan Vero Taftalidze Kompleks Makedonija se izdava

Се изнајмува prazen stan (so kujna) od 125 kvadrati. Odlicna lokacija...


650 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
700 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:35EKSKLUZIVEN DVOSOBEN STAN LOCIRAN VO TAFTALIDZE 1

* ШИФРА 6332 Импулс недвижности издава ексклузивен стан за индивиду...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:17ЛУКСУЗЕН СТАН СО МОДЕРНИ КАРАКТЕРИСТИКИ ,ТАФТАЛИЏЕ 2

* ШИФРА 6238 Импулс недвижности ви нуди за издавање луксузен стан со...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:16SE PRODAVA NOV STAN OD 43m2 VO TAFTALIFJE DO NOVA

Se prodava stan od 43m2, komplet opremen so nov mebel, na 7 kat ne po...


1.750 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:07Se prodava stan Karpos-4 70m2 so mebel

Se prodava stan Karpos-4 70m2 so edna spalna,5kat,parno,lift,renovira...


98.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:02Se prodava stan Vlae-Aleksandrija 53m2 vo gradba

Se prodava stan Vlae-Aleksandrija 53m2 so edna spalna,5kat,lift,so pa...


1.220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:01Se prodava nov stan Aleksandrija vlae

Se prodava nov nevseluvan stan 63 m2 na prvi sprat i parking mesto vo...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:56ATRAKTIVEN STAN - KUKA SO ROOFTOP TAFTALIDZE

Agencijata nudi za prodazba atraktiven i unikaten stan vo nas. Taftal...


310.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:41VLAE ALEKSANDRIJA STAN 62m2

Agencijata nudi za prodazba nov stan vo nas. Aleksandija, Vlae. Kvad...


1.250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.300 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:38Kupuvam stan vo Karpos 4, Vlae, Hrom

Se kupuva stan vo Karpos 4, Vlae, Hrom, megju 40 - 60 m2. Samo realn...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:16Se prodava trosoben komplet renoviran stan Karposh 4

Se prodava trosoben stan od 79m2 vo blizina na gradinkata na ul.Vich...


116.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:05Дарма Дома издава нов стан во Тафталиџе !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава луксузен стан во Тафталиџе ...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:38Дарма Дома издава нов стан во Кисела Вода !

Aгенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов луксузен стан во Кисела...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:38ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Кисела Вода со Паркинг

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода во ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:38ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Кисела Вода !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода, ka...


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:38Дарма Дома издава нов стан во Кисела Вода !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода кај...


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:37Дарма Дома издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ стан во Аеродром kaj Ж...


370 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:37Дарма Дома издава нов стан во Кисела Вода !

Дарма Дома издава стан во Кисела Вода , кај Општината, поседува 50 м2...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:37Дарма Дома издава нов стан во Кисела Вода !

Дарма Дома агенција издава нов стан во Кисела Вода кај Рампа, Станот ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:37Дарма Дома агенција издава нов стан во КАРПОШ 4

Дарма Дома издава нов луксузен во Карпош 4 , кај Шартекс, поседува 40...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:37Дарма Дома издава нов стан во Карпош !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Карпош 4 во Ант...


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:37Se prodava sprat od kuka vo opstina karpos naselba zdanec sk

Se prodava sprat od kuka vo opstina karpos naselba zdanec skopje 88 m...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 07:47Se izdava prekrasen dvosoben Stan Karpos so Garaza

Се изнајмувакомплетно наместен двособен стан, со кујна, спална, дневн...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 07:39Комплетно наместен стан во Карпопш 2, ДРАМСКИ

Се издава комплетно наместен стан на одлична локација во Карпош 2 кај...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 07:33Дарма Дома издава 3_собен стан во Карпош !

Дарма Дома издава нов стан во Карпош 4 kaj Гранап? станот поседува 80...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 02:33  НОВ ОГЛАС

Дарма Дома издава нов стан во Кисела Вода !

Дарма Дома издава нов стан во Кисела Вода , во Расадник, поседува 50 ...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 02:23  НОВ ОГЛАС

Дарма Дома издава нов стан во Кисела Вода !

Дарма Дома издава нов стан во Кисела Вода , поседува 40 м2, 2 соби, д...


11.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 02:18  НОВ ОГЛАС

Se prodava stan na Ruzveltova

Se prodava stan na ulica Ruzveltova 51 od 79m2 na prv spart, Skopje(K...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:37Se iznajmuva stan vo Karpos 3

Се изнајмува реновиран наместен стан во Карпош 3, во Високите кули ка...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:30  НОВ ОГЛАС

Дарма Дома издава 3_собен стан во Центар !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар кај Собо...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:36Дарма Дома издава нов стан во Карпош !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава стан во Карпош 2 кај Драмс...


16.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:35Дарма Дома издава нов стан во Аеродром !

Aгенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ луксузен стан во Аеродр...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:35ДАРМА ДОМА издава нов стан во Тафталиџе !

Дарма Дома издава нов стан во ТАФТАЛИЏЕ 1 во Настел , станот поседува...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:34Страна 1 од 174

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам