Гази Баба
Подкатегорија:
                   
117 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Infinity 61mkll

Prodavam odlicno socuvani zvucnici masivni i teski 20kg.e eden imaat ...


280 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 13:08



Techniks CD pleer

Prodavam odlicen cd pleer smenet e laserot staven e nov cita bez prob...


2.800 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Вчера 21:27



Yamaha AX-550

Prodavam Yamaha pojacalo vo odlicna sostojba 2x85sin.snaga. Mnogu ser...


140 €
или предлог цена
Вчера 21:27



Sansui sistem

Odlicno socuvano


5.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

31 мај 16:49



Visaton - eden zvucnik

Visaton 4 oma. Eden komad.samo.


1.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

31 мај 12:53



Marantz pm8 delovi

Trafo, elektroliti, 2 pojacala. Tranzistorite se ok. Zadna ploca.Pred...


1 €
или предлог цена
31 мај 12:52



Radio za vo kola so bluetooth

Radio za kola so bluetooth,usb,aux,sd card i dalecinsko Jacina 4x50w...


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

31 мај 12:20



Aux Bluetooth za avtoradio pojacala slusalki

Bluetooth za vasiot hi-fi sistem radio za avtomobil slusalki i se st...


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

31 мај 11:22



Yamaha KX-380 Deck

Ve molam javetese na ovoj broj 070337396 Deck od licna kolekcija vo ...


7.999 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

31 мај 10:41



Yamaha RX-V461

Ve molam javetese na ovoj broj 070337396 Pojacalo so radio vo stereo...


9.999 МКД
или предлог цена
31 мај 10:41



SONY TA-1150

Ve molam javetese na ovoj broj 070337396 Ventige pojacalo od 1973, r...


199 €
или предлог цена
31 мај 10:41



Akai gx f90 dek deck

Akai gx f90. Kompleten. GX glava. Ne greban. Edniot metar ne pokazu...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

29 мај 09:10



Sony STR-AV370X

SONY STR-AV370X Ispravna sostojba. Ima kopce za dopolnitelen bass...


2.700 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

27 мај 15:21



15ki so horni zvucnici

Recisi novi zamena komplet za zvucnici so mikseta pojacalo so moja do...


200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

27 мај 14:33



Sounbar PHILIPS HTS9140

prodavam sounbar Philips hts9140


7.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Soundbar

25 мај 21:19



Pojacalo receiver Pioneer vsx-418-S

Prodavam resiver pioneer vsx-418s Power output: 100 watts per channel...


5.500 МКД
или предлог цена
25 мај 21:18



Receiver Panasonic SA-XR10

Prodavam slim resiver panasonic SA-XR10 vo odlicna sostojba. Power o...


4.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

25 мај 21:18



Pojacalo receiver Sherwood RV-1340R

Sherwood resiver vo odlicna sostojba donesen od ch


6.500 МКД
или предлог цена
25 мај 21:18



Zvucnici JBL TI600

Prodavam zvucnici JBL TI600 System type 3-way Enclosure type Bass-r...


260 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
300 €
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

25 мај 21:18



Pojacalo receiver DENON AVR-1507

Prodavam resiver DENON AVR-1507 vo odlicna sostojba donesen od Swiss ...


7.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

25 мај 21:16



Receiver+dek DENON

Prodavam resiver DENONPower output: 50 watts per channel into 8Ω (ste...


7.500 МКД
или предлог цена
25 мај 21:16



Artech-Sansui AUX501

Prodavam Artech od poznatiot brend na blaupunkt koj sto na vremeto po...


160 €
или предлог цена
23 мај 20:54



JVC T-E3 FM/AM Tuner

T-E3 FM/AM Quartz Synthesizer Stereo Tuner Odnadvor ne e vo najdobra...


899 МКД
или предлог цена
21 мај 22:01



Sony TA-AX310 & Sony ST-JX310

32 watts per channel into 8Ω (stereo) 15Hz to 70kHz Mono/Stereo Tun...


3.799 МКД
или предлог цена
21 мај 22:00



Se prodava TECHNICS

Se prodava TECHNICS radioresiver surround i zvucnici TANNOY ZA povek...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

21 мај 12:07



TECHNICS Pojacalo i zvucnici

Se prodava TECHNICS pojacalo i TANNOY zvucnici Za povekje info baraj...


1 €
или предлог цена
21 мај 12:07



SAMSUNG Blu ray

Samsung Blu ray so zvucnici poradi smrten slucaj ne moze da se prob...


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Soundbar

20 мај 20:52



SONY Mini Sistem 45x45 W

SONI 45X45 Vo Dobra Sostojba Na Nego Se Funkcionira


50 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

20 мај 12:34



Receiver ONKYO HT-R518

prodavam resiver ONKYO HT-R518 koplet so svucnici 8oma 130w i dalinsk...


9.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

18 мај 21:19



SONY MEGA STORAGE 200 CD

CD player ne testiran poradi smrten slucaj


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

17 мај 21:30



THOMSON DEK I TYUNER

THOMSON FRANCUSKI DEK I TYUNER GO NEMAM POJACALOTO SE ISPRAVNO


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

14 мај 16:06



Itt schaub lorenz risiver i dek

Itt risiver i dek. Odlicni. Mitsubishi masini.


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

13 мај 12:43



membrani, namotki i delovi za zvucnici...

konsultirajte se slobodno.........moze I po...KARGO..


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

07 мај 18:55



Zvucnici JVC SP-MX70BK

Prodavam zvucnici JVC SP-MX70BK


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

06 мај 21:38



Zvucnici Jamo E610

Prodavam zvucnici jamo E610 vo odlicna sostojba 6oma 140w


8.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

06 мај 21:14



DENON AVR-2113 NETWORK RECEIVER

Prodavam network av resiver DENON AVR-2113 7.1 vo odlicna sostojba do...


180 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

06 мај 21:00



Zvucnici ELAC EL65 II

Prodavam zvucnici ELC EL65 II vo odlicna sostojba doneseni od swiss


160 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

06 мај 20:05



MARANTZ HD550

MARANTZ HD550


180 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

06 мај 12:13



REVOX B780/B226/B710

Se prodava: REVOX B780 resiver 550 eur REVOX B226 CD pleer 400 ...


1.600 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

06 мај 12:13



MARANTZ SD 57

MARANTZ SD 57 Dekot e vo odlicna sostojba.


80 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

06 мај 12:12



Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам