Прилеп
Подкатегорија:
                   
159 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Komoda i pregradna vrata

Prodavam komoda Dimenzii na komodata: 190x50x75, na policite 80x20.,...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:43Krevet malku koristen kako nov

Krevetot e zdrav i neostetuvan,malku koristen skoro kako nov vredi da...


1.500 МКД
или предлог цена
31 мај 23:34Francuski lezaj

Se prodava zvonete na 078 629 837 blaze


2.000 МКД
или предлог цена
31 мај 19:19Dvoset troset fotelja masa dnevna kujna kuca pokucnina

SE prodavaat dvosed trosed fotelja komplet so masiceto kupeni Od simp...


1 МКД
или предлог цена
31 мај 08:56se prodava komoda

Se prodava komoda so visaci. Komodata e od lice mediapan i korpus i...


10.000 МКД
или предлог цена
30 мај 20:16Klub masa trpezariska

Се продава нова клуб маса која се трансформира во трпезариска маса Д...


100 €
или предлог цена
30 мај 19:40Se prodavaat pokujknina

Se prodava pokujknina Ganitura za vo dnevna, trosed, dvosed i fotelj...


1 МКД
или предлог цена
30 мај 17:47Клуб масичка НОВА медијапан

Масата е купена на 23.05.2023. Ја продавам истиов ден поради грешка ...


10.000 МКД
или предлог цена
29 мај 12:39Тросед, двосед, фотеља

тросед, двосед и фотеља.


6.000 МКД
или предлог цена
28 мај 20:32Garnitura za sedenje

Garniturata e klasična SAVRIC Zagreb vrven kvalitet i mnogu udobna i...


9.000 МКД
или предлог цена
28 мај 14:15Sifa(Dvosed)!

Dvosedo e mn malce koristen ne e osteten(se gleda po slikite)za povek...


7.000 МКД
или предлог цена
26 мај 23:43Garnitura za sedenje

Trosed, so dve fotejli I taburetka. Socuvana I vo odlicna sostojba. M...


По Договор
или предлог цена
25 мај 08:03Krevet

Se prodava krevet cena po dogovor Kontakt 077891120 077891120 0778...


По Договор
или предлог цена
23 мај 21:45Koklici novi

Prodavam koklici novi izraboteni od suvo borovo drvo gi ima vo svetla...


1.000 МКД
или предлог цена
23 мај 09:18Trosed dvosed fotejla eko koza

Se prodava garnitura odlicen dizajn osteten e samo gorniot sloj se g...


15.900 МКД
или предлог цена
23 мај 09:02Se prodavaat

Se prodavaat evtino masi stolici ,trosed dvosed, krevet i krevet za p...


1.000 МКД
или предлог цена
20 мај 06:33Trosed dvosed fotelja komplet 5000den

Se prodavaat dobro sočuvani cena ta komplet e 5000den Info na +3897...


5.000 МКД
или предлог цена
19 мај 14:40ДРВЕНИ АЛКИ И ШТИПКИ

се продаваат дрвени алки бука кувана и метални штипки за корнези за з...


30 МКД
или предлог цена
15 мај 16:54REGAL ODLICNO SOCUVAN - РЕГАЛ ОДЛИЧНО СОЧУВАН

Се продава одлично сочуван регал. Димензии: Ширина 365 цм. Висина 230...


6.000 МКД
или предлог цена
14 мај 19:22dnevna soba komlet

Se prodavaat dva kauci, tri fotelji masicka , tri elementi i televizor


По Договор
или предлог цена
13 мај 12:06Garnitura Trosed Fotelji taburetka

Garniturata e sostavena od Trosed - 2 Fotelji - taburetka Besprekorn...


8.000 МКД
или предлог цена
11 мај 14:17Дуборез

Квалитетни, зачувани, уникатни, дрво...2 комоди


400 €
или предлог цена
10 мај 14:54Гарнитура за седење

Стилска гарнитура Тросед, двосед, 2фотељи .... Одржана буквално како...


290 €
или предлог цена
07 мај 21:31Garnitura za sedenje

Se prodava garniturata za sedenje Info na tel.075/415-979


25.000 МКД
или предлог цена
04 мај 19:57Гарнитура од Симпо

Се продава користена гарнитура еко кожа тросед, двосед и фотеља купен...


2.000 МКД
или предлог цена
03 мај 13:50Garnitura Cos agol pettosed

Garnitura Petosed cos nova so pustanje i sandak za alista.. Komplet ...


22.000 МКД
или предлог цена
01 мај 18:33СЕ ПРОДАВА ЗАЧУВАНА ФОТЕЉА !

Без никакви оштетувања


2.000 МКД
или предлог цена
26 апр 11:07Тросед, фотелја и биро

Се продаваат: - тросед од Симпо, со механизам за спуштање; - фотелј...


8.000 МКД
или предлог цена
17 апр 15:49Garnitura trosed, dvosed, fotelja

Гарнитурата е сочувана и претапацирана. Комплетот содржи: тросед, дво...


200 €
или предлог цена
17 апр 09:41Garnitura trosed, dve fotelji i taburetka

Гарнитурата е сочувана, здрава и не многу користена. Комплетот содржи...


10.000 МКД
или предлог цена
17 апр 09:40Garnitura za sedenje

Se prodava garniturata za sedenje Info na tel.075/415-979


25.000 МКД
или предлог цена
15 апр 13:51Trosed, dvosed i fotelja

se prodava polovna garnitura. trosedot i dvosedot imaat lezaj na izvl...


1 МКД
или предлог цена
14 апр 22:25masa masice klub

masiceto e skoro novo dimenzii 120 70 45 za vo dnevna soba


3.000 МКД
или предлог цена
13 апр 06:45КОМОДА ТОН

Се продава комода користена две години, сочувана како нова , купена ...


9.000 МКД
или предлог цена
09 апр 14:01Fotelji

Se prodavaa komplet garnetura, trosed, dvosed i ednosed, trosedot i d...


7.777 МКД
или предлог цена
31 мар 20:19Се продава

Се продава цена 4000 ден. Во одлична состојба


4.000 МКД
или предлог цена
31 мар 17:26Се продава кревет

Се продава кревет во добра состојба 2000 денари .Информации на 07783...


2.000 МКД
или предлог цена
31 мар 17:23REGAL ODLICNO SOCUVAN - РЕГАЛ ОДЛИЧНО СОЧУВАН

Се продава одлично сочуван регал. Димензии: Ширина 365 цм. Висина 230...


9.000 МКД
или предлог цена
25 мар 15:19Тросед + две фотејли

САМО ПРИЛЕП


5.499 МКД
или предлог цена
24 мар 22:49REGAL ODLICNO SOCUVAN

Се продава одлично сочуван регал. Димензии: Ширина 365 цм. Висина 230...


10.000 МКД
или предлог цена
18 мар 19:42Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам