Тетово
                   
1089 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

GOLF 6 1.6 TDI

Voziloto e vo besprekorna sostojba servisirano komplet so servisna is...


7.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 01:03Промовирано

VW Golf 6 - 1.6 Benzin/Plin - 77KW

Perfektna tehnicka i opticka sostojba. 2 Zone Klimatronik Greaci na...


6.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.100 €
Тетово

Автомобили

28 мај 21:00Промовирано

Audi A4 b5 AVTOMATIK *REDIZAJN*

Audi a4 b5 redizajn 1.8 benzin plin so dizni so a-test 2000god Full ...


2.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 мај 14:26Промовирано

BMW 118D 150KS EURO 6 F20 FACELIFT 2015/16

BMW 118D (2.0D MOTOR) EURO 6 NOVIOT MODEL FACELIFT 2015/16 110KW 1...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:01OPEL ASTRA J 1.6 BENZIN UVOZ OD CH

OPEL ASTRA 1.6 BENZIN SO 115 KS UVOZ OD CH KUPENA OD PRV GAZDA SERVI...


2 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 09:10Vo odlicna sostojba 076200397

Sega uvezeno ch registrirano servis komplet so novi gumi vo odlicna s...


3.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 08:00Audi a4 tdi 2008 god

Se prodava audi a4 vo perfekna sostojba 2 para od gumi Kolor displa...


9.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 07:36  НОВ ОГЛАС

1 sopstvenik 2008g 155000 km garnacia Highline

Prv sobstvenik 155 000km. 1.8tsi 160hp Kupeno vo porshe skopje.letni ...


7.300 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.400 €
Тетово

Автомобили

Денес 06:57GOLF 6 1.6 TDI

Voziloto e vo besprekorna sostojba servisirano komplet so servisna is...


7.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 01:03BMW (X 1) XDrive 18 D. God 2010 NOV UVOZ

Vozilloto je vo odlicna sostojba ot oprema ima :Full oprema ....Vozil...


123 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 00:25BMW 530

Bmw 530 d full oprema


18.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 23:13  НОВ ОГЛАС

Bmw730d 1999 individual

U top sostojba Bez zameni Cena 6000€


6.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 23:02Opel zafira 1..9cdti 2005 150ps

Super sostojba perfektna 1.9cdti 150ps


3.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 23:02Citroen C4 2.0hdi 2007 avtomatik

U super sostojba servisirana komplet motor minjaq novi gumi registrir...


4.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 23:02Wv Jetta 1.9tdi 105 ps 2008

Ww jetta 1.9tdi 105ps 2008 Full oprema navi Moze zamena Cena 5200...


5.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 23:02Opel Zafira 1.9cdti 120ps 2006

Avtomatik U super sostojba Cena 3600€


3.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 23:01  НОВ ОГЛАС

BMW X3 3.0 d CH

BMW X3 3.0d nov uvoz od Svajcarija 🇨🇭 ekstra sacuvano polna opr...


20.999 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 22:59Range Rover Evoque

Land Rover 🇨🇭 Range Rover Evoque Sport 2.2 SD4 🇨🇭 Dynamic Lux ...


27.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 22:58Golf 1.6 tdi

Golf 1.6 tdi bluemotion UNIKAT nov uvoz ekstra sacuvano registr...


7.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 22:58Mercedes Benz CITAN

Se prodava Mercedes Citan God 2013 Bez klima Registriran Servis...


9.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 19:58Saab 9-3 tid .2003

Se prodava saab 93 2.2 turbo dti 2003 godina Motor ostanat Bez ulje...


999 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.199 €
Тетово

Автомобили

Вчера 19:48VW Golf 7 2.0 TDI

Marka: VW Model: Golf 7 Tip motor: 2.0 TDI Bluemotion technology Sila...


13.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 19:43BMW 520d xDrive 2023

BMW 520d xDrive e vitit 2023 e blerë në BMW garazhë në Vjenë. Përgati...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 18:58S.klasa.350.cdi.moze zamena

Moze zamena kollata e servisirana regi i moze da se vidi i proba vo s...


22.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 18:08Polo.19.D.1996.god regi servis.cena 1250.eee

Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme ispravan registrirana cela god...


1.250 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 18:07Opel Astra H 1.7 Cdti, 110 ps, 2007 God

Prodavam Opel Astra H, 1.7 cdti, redizajn so noviot motor 81 kw, 110 ...


3.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 17:47Opel omega 2.5tds

Opel omega 2.5tds 1997 Registrirana Oprema: Klima El stakla El ...


1.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 15:58S 350d Amg line kako nov so garancija

S 350 Amg Line Black Edition.Mercedes S-Class Premium Plus package,Ko...


54.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 14:33Renault clio 1.5 dci

Renault clio 1.5 dizel 2013 god voziloto e vo besprekorna sostojba se...


7.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 14:02MERCEDES C200D 150PS AMG PAKET FACELIFT 2019

MERCEDES BENZ C200D 150PS AMG PAKET FACELIFT 2019 AMG PAKET GREAC...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:32Mitsubishi pajero 2.5td

8700€ spremen za offroad info 0041762650178 viber whatsapp


8.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:00MERCEDES BENZ C250 CDI 2008 GODINA

MERCEDES BENZ C-CLASS C CLASS 250 CDI FULL FULL FULL OPREMA VOZENA...


10 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:00TOUAREG 3.0TDI V6 245ks 4x4 DSG-8

Џипот е во перфектна состојба, регистриран цела година со зелен карто...


20.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:00Alfa Romeo Mito 1.3 Mjet 95ks 2009 godina

Prodavam Alfa Romeo Mito 1.3 Mjet 95ks 2009 godina na proizvodstvo so...


4.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:47FORD FIESTA 1.4 TDCI FUL NOV UVOZ TOP SOSTOJBA

Fiestata e sega uvezena i plateni site davacki do registracia.Ima ful...


3.250 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:37ALFA 147 1.9JTD FUL KAKO NOVO

Alfata e vo odlicna sostojba kako ndvoresno vnatresno motor podvozje ...


2.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:37KIA RIO 1.5CRDI FUL KAKO NOVO

Kiata e vo odlicna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvozje ...


2.350 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:37RENAULT KOLEOS 20DCI 4X4 FUL PERFEKTEN

Koleosot e vo perfektna sostoba kako nadvoresno vnatresno motor podvo...


6.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:37FIAT PUNTO 1.2 BENZIN STANDARDNA OPREMA TOP KOLICE

Puntoto e pali vozi e nema potreba od dopolnitelni investici.So stand...


1.150 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:37VW. POLO 1.9 TDI 74KW FUL EXTRA KOLICE

Poloto e vo perfekta sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvozj...


3.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:37Passat CC

Passat CC 2.0 TSI 200ks за амерички пазар, сочувана максимално со мно...


9.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.300 €
Тетово

Автомобили

Вчера 12:14Alfa 147 jtd ..2004..facelift

Alfa romeo 147 jtd 2004 facelift so kozni sedista dobro socuvano se ...


1.330 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:31Golf 16 Tdi 90 Ps God 2011 Nov Uvoz km 130 Hiladi

Vozilloto je vo odliçna sostojba ot oprema poseduva :Abs.Servo.Bort ....


5.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:15Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам