Скопје Центар
                           
508 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZNAJMUVA PROSTOR POGODEN ZA KANCELARIJA TC BEVERY HILLS

Se iznajmuva dukjan vo TV Beverly Hills Dukjan pogoden za kancelari...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 13:00Промовирано

Dukan vo TC Bunjakovec

Se prodava ili izdava deloven prostor vo TC Bunjakovec. Delovniot obj...


13 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 09:24Izdavam dukjan pozadi univerzalna sala

Izdavam dukjan pozadi univerzalna sala


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 18:28Se izdava lokal 28m2

Se izdava lokal 28m2 vo Centar pozadi Univerzalna sala do Vucko, pogo...


1 €
или предлог цена
- 90 % Попуст
10 €
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 17:07Prodavam dukjan

Prodavam dukan vo Centar TC.Bunjakovec Po 2,200 evra od m2,na agol ...


63.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 16:44Prodavam renoviran deloven prostor vo T.C Biser Aerodrom

Se prodava povekjenamenski prostor od 25 kvadrati vo trgovskiot centa...


38.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 15:03lok 71 dtc.Mavrovka

se PRODAVA ili se IZNAJMUVA lok ima 18m2- vtor sprat -8m2 po dogovo...


43.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 14:28SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAROT NA GRADOT

Se izdava deloven prostor na juzen bulevar 220 m2 prizemje plus me...


2.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 13:07Се издава деловен простор трафика-погодно за цвеќара,киоск

Се издава деловен простор (трафика) со површина од 9м2 која се наоѓа ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 13:00GTC prizemje. Se prodava dukan

Se prodava dukan vo GTC prizemje. 27 m2 + 19 m2 galerija


2.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 13:00Се Издава Дукан Во ГТЦ 18м2

Ce издава дукан во ГТЦ на 1 Спрат 18м2 се наога на главно шеталиште, ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 13:00SE IZNAJMUVA PROSTOR POGODEN ZA KANCELARIJA TC BEVERY HILLS

Se iznajmuva dukjan vo TV Beverly Hills Dukjan pogoden za kancelari...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 13:00Се продава дуќан во ТЦ Буњаковец

Се продава или издава дуќан во ТЦ Буњаковец, со површина од 33м2, со ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 12:06ИЗДАВАМ ДУЌАН ВО ЦЕНТАР

Издавам дуќан во Центар на бул. Климент Охридски , 120 м2 + 30 м2 гал...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 11:01Се продава дуќан во Центар - Скопје

Се продава дуќан во Центар блиску до сообраќајна полиција или Гимнази...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 09:58Dukjan na prva partizanska sproti KIM

Se prodava dukjan od 17 m2 na prva partizanska sproti KIM


55.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 09:55Дуќан во Кула 15 до Градска болница Центар

Се издава реновиран дуќан од 30м2 во приземје во кула од Градски зид ...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 09:52SE PRODAVA DUKJAN VO CENTAR 67m2

Prodavam dukan vo centar na glavna ulica 67 m2 Cena 3500 evra m2 plu...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 09:43DUKAN VO GTC

Se prodava dukan od 29 m2 vo GTC vo neposredna blizina na Comodita . ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 05:54DUKAN VO GTC

Se prodava dukan vo GTC na odlicna lokacija so pogled kon Zena Park. ...


420.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 05:54DUKAN VO GTC

Se izdava poluopremen dukan vo GTC na 1 sprat vo neposredna blizina n...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 05:54DUKAN VO KAPISTEC

Se prodava dukan vo odlicna sostojba - celosno renoviran vo Kapistec ...


58.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 05:54DELOVEN PROSTOR VO KAPISTEC

Se prodavaat 2 delovni prostori vo Kapistec vo nov objekt vo faza na ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 05:54DELOVEN PROSTOR VO KAPISTEC

Se prodava deloven prostor vo Kapistec vo nov objekt vo sostojba na k...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 05:54DUKAN VO CENTAR

Se prodava dukan na atraktivna lokacija vo Centar od 51 m2. Dukanot e...


120.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 05:54Dukan Paloma Bjanka

Se prodava dukan na mezzanin vo deloven centar Paloma Bjanka, Skopje ...


66.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

30 мар 22:57Се продава дуќан 42м2 во Центар

Се продава дуќан во центар. Телефон за контакт 078 403932 Цена по д...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

30 мар 16:56DUKAN VO GTC (Karshi VERO, poraneshen Goniteks )

Se prodava dukan od 39 kvadrati vo GTC, karshi Vero vo prolazot, pora...


75.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

30 мар 13:00Дуќан во ГТЦ

Се продава издава дуќан на 1ви кат 23м2 во ГТЦ Скопје Дуќанот е насп...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

30 мар 09:39Deloven prostor

Se prodava,iznajmuva deloven prostor na 1 kat do Peko , del segasen M...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

30 мар 01:13Dukan Дуќан Debar Maalo

Se prodavaat dva dukani vo debar maalo na partizanska izmegu silbo i ...


2.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

29 мар 22:21Дуќан од 25м2 на приземје во Центар

Се ИЗДАВА / ПРОДАВА дуќан на приземје во Кула 24, бул.Партизански одр...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

29 мар 13:00Prodavam Dukan 17 m2 Centar Porta Bunjakovec

Odlicna lokacija! Za site nameni! Toalet! Agencija! Povejke i...


33.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
34.000 €
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

29 мар 12:58SE IZDAVA DUKAN VO KAPISTET

Se izdava dukan no n.Kapictec so pogled na glavna ulica


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

29 мар 11:14SE PRODAVA DUKAN 51 m2 VO CENTAR

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР (ДУЌАН ВО ЦЕНТАР) ЛОКАЦИЈА: ДУЌАН ВО ЦЕНТАР НА Бул. ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

29 мар 10:28Prodavam dukjan na Dzon Kenedi

Se prodava dukjan na Dzon Kenedi sproti gradinkata. Povrsina 170 m2...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

28 мар 15:44Izdavame deloven prostor 18m2 vo Centar pozadi Univerzalna

s 3006 Iznajmuvame deloven prostor 18m2, so 2 izloga.Centralno par...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

28 мар 14:20Објавени: мар. 23 2023 11:48 Lokal-vo-Centar-26m2-vo-zgradat

Lokalot se naogja vo zgradata ma Delegacijata na Evropskata Unija , p...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

28 мар 12:25PRODAVAM DUKJAN VO MAVROVKA / Shes një dyqan në Mavrovka

Prodavam dukjan vo T.C. Mavrovka. Dukjanot e 30m2 i se naoga na atrak...


78.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

28 мар 11:16СЕ ИЗДАВА

Се изнајмува деловен простор во Центар - до Универзална сала, на ул.П...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

28 мар 10:18SE PRODAVA ATRAKTIVEN KAFE BAR POZADI UNIVERZALNA

Se prodava ili izdava atraktiven deloven prostor pozadi univerzalna s...


6.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

27 мар 23:06Страна 1 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам