724 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VELES UREDUVANJE DVOROVI I GRADINI, KOSENJE TREVA...

UREDUVAME DVOROVI, CISTENJE BAZENTI, KOSENJE TREVA, UREDUVANJE NA RAS...


1 €
или предлог цена
29 мај 22:33Промовирано

Plocki prva klasa zidni i podni

Plocki prva klasa za vnatre zidni i podni. Prva klasa plocki Dime...


350 МКД
или предлог цена
Денес 10:51Podni i zidni plocki - 1 klasa

podna 33x33 cm 350 den 8 metri kvadratni ostanato Kolicinite se...


350 МКД
или предлог цена
Денес 10:51Тели за зимница, tegli za zimnica

Продавам тегли, чисти, за зимница.Од околу 650, 750 грама. Со капак. ...


15 МКД
или предлог цена
Денес 08:51Се продава кревет

Се продава кревет. Креветот може да се види на сликите во прилог


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 08:17Klima (Vivax)2.5kw za 25 kvadrata

Се продава клима од брендот Vivax со моќност од 2.5kw и почетна потро...


6.300 МКД
или предлог цена
Денес 04:34prodavam masina za sadovi

prodavam masina za sadovi odlicno raboti


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:42  НОВ ОГЛАС

KINZO brusalka

KINZO 180W


1.700 МКД
или предлог цена
Вчера 16:33Нови - Неупотребувани Јамболии , РАЧНА ИЗРАБОТКА !

Продавам НОВИ - НЕУПОТРЕБУВАНИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ волнени Јамболии од ч...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 14:53Trimer straus austria

Trimer Straus Austriski 4.2kw Акц...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:44Zidni plocki prva klasa

ZIdni plocki prva klasa ostanato 18m


450 МКД
или предлог цена
Вчера 08:56STABILIZATORI ZA STRUJA <><> (AGREGATORI )

Ispravni stabilizatori -ako padja naponot na strujata beliot RUL 60...


1.600 МКД
или предлог цена
Вчера 07:12Komplet Ajva/Letkum!Lemilica!

Nov,vo Kufer so pasta,kalaj,rezerven vrv,za precizno ...


25 €
или предлог цена
05 јун 19:15Se prodava MASINA ZA SHIENJE

Se prodava odlicno zacuvana masina za sienje. Zvonete na Telefon 077...


2.000 МКД
или предлог цена
05 јун 12:42Garnitura - Гарнитура

Се продава комплетна гарнитура: - тросед - двосед - фотеља Тросед...


14.000 МКД
или предлог цена
05 јун 11:11Goblen/Gobleni

Се продаваат гоблени со разни големини. Гоблените се многу сочувани и...


3.500 МКД
или предлог цена
05 јун 11:04Половни ќерамиди

Се продаваат половни ќерамиди околу 1100 парчиња. ќерамидите се зачу...


12 МКД
или предлог цена
05 јун 08:46Set Tendzerinja

Se prodava set od tendzerinja Nov inox-rostfraj . 7 sadovi i 5 kap...


04 јун 23:31Komoda

Se prodava komoda so dimenzii 260×45×183,izrabotena od medijapan vo v...


350 €
или предлог цена
04 јун 19:52Algida cador

Se prodava nov cador od Algida sladoledi,sirina 2 metri izraboteno od...


1.500 МКД
или предлог цена
04 јун 13:51Strafilica nova

NOVA Prakam po kargo


2.000 МКД
или предлог цена
04 јун 13:05Francuski lezaj 200x160

Se prodava krevet za spalna so dimenzii 200 x 160. Lezajot e socuvan


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.000 МКД
04 јун 09:58GREALKA- SEVER YUGOSLAVIJA 21 RTS 1

Ispravna / kako nova --odlicno gree 2 x 1000 w = 2000 w metalna s...


1.400 МКД
или предлог цена
04 јун 08:30Eftino drveni vrati i prozori, zacuvani solidno !!!!!!!

Poradi zamena so nova PVC oprema - vrati i prozori , gi prodavam iz...


03 јун 19:02Нова када

Здрава када, сосема нова


3.000 €
или предлог цена
03 јун 14:54Endoskop za Android i OC

Endoskop so 3,5m kabel za Android telefon so OTG funkcija i funkcija ...


1.000 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

03 јун 12:12Две фотељи и табуретка

Фотељите и табуретката се домаќински зачувани како нови. Купени се од...


5.000 МКД
или предлог цена
03 јун 11:26Термо печка 4,5 kw

Термо печката е во исправна состојба се продава со се кабел и термост...


3.000 МКД
или предлог цена
03 јун 11:25Ukrasi za vo dvor/Украси за во двор.

ODPORNI NA SITE VREMENSKI USLOVI !!! Prodavame/izrabotuvame ukrasi/sa...


1 МКД
или предлог цена
03 јун 10:05Seceme sekakov vid na Problematicni/Rizicni drva

Seceme sekakov vid na problematicni/Rizicni drva(vrshime i uslugi so ...


1 МКД
или предлог цена
03 јун 10:05kratko vreme koristen

prodavam zamrzivač od 500 litri, mnogu kratko koristen so garancija u...


300 €
или предлог цена
02 јун 14:57Aparatce protiv gluvci i stetnici

Se prodava aparatce protiv stetnici. Isprobano, deluva.... Feature...


500 МКД
или предлог цена
02 јун 10:39OSIGURACI. Novi. Konplet

Se PRODAVAAT OSIGURACI Novi.. Videte na Slikite. 25 am.. 80 am. 16 am...


1.000 МКД
или предлог цена
02 јун 08:312 LED NEONKI SO DIODI

Se prodavaat 2 kom. Led NEONKI SO DIODI se.. Skoro novi malku koriste...


1.600 МКД
или предлог цена
02 јун 08:30Novi bazeni BESTWAY 366x100

Novi bazeni komplet set


18.000 МКД
или предлог цена
01 јун 19:27DASKI ZA KARATAVAN

dimen 1100 mm dolgi cena 10500 den m3 1150 mm dolgi deb 18mm...


10.500 МКД
или предлог цена
01 јун 15:53Paleti patos

Dim 1150 ×1150 DEBELINA 18 MM


170 МКД
или предлог цена
01 јун 15:52Paleti 115×115

Paleti 1150 mm ×1150 mm


170 €
или предлог цена
01 јун 15:52Drva za ogrev od paleti

Drva za ogrev 1500 den m3


1.500 МКД
или предлог цена
01 јун 15:52Trpezariska masa

Се продава трпезариска маса. Масата е многу сочувана и во одлична сос...


4.000 МКД
или предлог цена
01 јун 11:16Jambolija/Јамболија

Се продаваат, скоро нови и неупотребувани 5 јамболии. Димензиите на ...


2.500 МКД
или предлог цена
01 јун 10:56Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам