Кичево
                   
775 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes c200 cdi mozna zamena !!

Se prodava Mercedes c200 cdi 2002g reg do kraj na juni 2023,karoseris...


2.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 мај 07:34Промовирано

Mitsubishi Outlander Motornivozila

Super gjendje i servisuar komplet e mbrojtur nga kripa multifunkciona...


14.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 јун 11:27Промовирано

Bmw 120D Top Sostojba

- Redovno servisirano - 18ki batnasi - Realni kilometri - Nema nik...


6.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 јун 15:47Промовирано

Se Prodava Reno Megan 3 vo dobra sostojba

Se prodava Reno Megan 3, vo dobra sostojba 1.5 dizel 78 kw od 2009 go...


5.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.400 €
Кичево

Автомобили

Денес 00:37Ford Mondeo 2.0TDCI

Se prodava Ford Mondeo 2002 god 2.0 TDCI, 115HP. -Oprema: Elektrika ...


1.550 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 22:45Renault megane F7R

Se prodava renault megane coupe f7r 2.0 16v kolata e vo super sostojb...


3.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 22:41Audi a5 coupe 3.0tdi

Se prodava audi a5 3.0tdi sline quatroo kolata e vo dobra sostojba na...


11.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 22:41Шевролет матиз.

Шевролет матиз 2004год.добра состојба. сменето улје филтер сет ребрас...


900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 22:01Toyota Avensis D-4D

Se prodava toyota avensis 2.0D4D, -servisirana(motorno maslo,filtri,...


4.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 21:35Skoda Fabia 1.2 tdi NOV UVOZ

Skoda Fabia 1.2 tdi klima abs esp bord kompjuter kolata e uveze...


4.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:01GOLF 1.9 2007

Golf Plus 1.9


4 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:02BMW 320d 184hp Touring Sport 2014

Kolata e vo odlicna sostojba. Sport verzija i najvisoko nivo na opre...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:00Lada niva delovi

Razni Delovi za lada niva Limarija I mehanicki delovi Delovi DEL...


9.999.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:47Mitsubishi Pajero 3.2 DID kako nova

Mitsubishi pajero so full oprema navigacija komandi na volan greaci n...


11.800 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
14.500 €
Кичево

Автомобили

Вчера 12:02BMW 320d Xdrive automatic kako nova ot CH

Bmw 320d 4X4 ot shvajcarija sega donesena so vozenje golema navigacij...


16.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:02Touran 1.9 DSG 2008

Prodavam Touran 1.9 so DSG avtomatik 228.000km orginalni Servis nap...


6.200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.500 €
Кичево

Автомобили

Вчера 11:54Audi Q5 3.0TDI Quattro S-line CH

🇨🇭AUDI Q5 3.0TDi Quattro, S-line 🇨🇭 ✅AUDI NAVIGATION SYSTEM ...


15.450 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 11:35  НОВ ОГЛАС

Golf 5 1.9 TDI 77 KW

Se prodava VW Golf 5 1.9 TDI Golfot go imam 3 godini donesen od Germ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 10:40BMW X3 2.0 D 150 KS REGISTRIRAN

Se prodava bmw x3 2.0 150 ks registriran do 10 mesec servisiran se mo...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 10:25VW Golf 5 1.9 tdi 105 ks

Se prodava VW Golf 5 1.9 TDI Golfot go imam 3 godini donesen od Germ...


4.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 10:05Se prodava Mitsubishi Colt 1.5 DID

Se prodava Mitsubishi colt 1.5 dizel so 198.000km vo odlicna sostojba...


2.999 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.099 €
Кичево

Автомобили

Вчера 09:14se prodava BMW 318 d. 2008 g.

Bmweto e mnogu socuvano so mnogu oprema so zelen karton. se dava pora...


6.950 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 08:53fiat stilo 1.9 jtd 2002 g.

stiloto e vo super sostojba moze da se vidi vo sekoe vreme ima dva kl...


1.850 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.950 €
Кичево

Автомобили

Вчера 08:53Passat 20 tdi

Extra sostojba so najvisoko nivo na oprema 4motion f1 dsg 170 ks stop...


13.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 07:20Audi A3

Vo extra sostojba servisirano komplet inf na tel 077893785 dejan ovde...


3.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 07:20Alfa romeo 147

Se prodava Alfa romeo 147 jtdm 2007 vo odlicna sostojba mnogu socuvan...


3.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 00:06BMW X5 3.5d xdrive 198kw FACELIFT 2012GOD

Sostojba perfektna Full oprema Mozna zamena so moja ili vasa dopl...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 јун 22:55Peugeot 307 1.6hdi 2006god MOZE ZAMENA

Full oprema Sostojba perfektna Moze zamena so moja ili vasa dopla...


3.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 јун 22:55Mercedes s klasa 320cdi 2007/6god

Full oprema Novi gumi i servisiran pred 2.000km Regg cela godina ...


12 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 јун 22:55Audi a6 3.0tdi 224ps quattro 2005god MOZE ZAMENA

Registriran cela godina Novi gumi i servisiran za narednite 15.000k...


6 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 јун 22:55Alfa Romeo GT 2.0 JTS designo BERTONE SELESPEED

Alfa Romeo GT 2.0 JTS designo BERTONE 🍀SELESPEED menuvach avtomatski...


4.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 јун 22:19Bmw 530D Avtomatik

BMW E39 530D 2000GOD. ISTECENA REG AVTOMATIK NOVI LETNI GUMI SO BANDA...


2.900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 јун 22:08AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO Full oprema Рег до 08.2023 Zamena golf


6.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 јун 14:25AUDI A5 3.0TDI S-tronic 245hp

Audi a5 3.0tdi 245hp Quattro Kolata e vo besprekorna sostojba,full...


23.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 јун 11:39Fiat Punto

Se prodava Fiat Punto, registrirano cela godina, ispravno, servisiran...


1.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 јун 11:29Se prodava Bmw e46 328i 193ks

Se prodava bmw e46 328i 193ks 98 godina reg do 04.11.2023 ima atest...


3.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 јун 10:32AUDI A3 2.0 TDI 2014 CH

2.0 tdi 150 ks. 154.000 km. so servisna kniska! full oprema uvezen...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 јун 10:06AUDI A4 B8 “facelift” 2.0 diesel 2014

2.0 tdi 150 ks. servisna kniska uvezena od CH plateni site davack...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 јун 10:06VW PASSAT 2.0 diesel R-LINE uvoz CH

4MOTION ( 4x4 ) 230.000 km. so servisna kniska full oprema R-LINE ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 јун 10:06MINI COOPER 1.6 90ks benzin plin

Redovno servisiran vo perfektna sostojba benzin plin nov lovato bez d...


2.990 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
3.400 €
Кичево

Автомобили

06 јун 00:40BMW F10 530i 2013

Kolata e kompletno servisirana od plocki gumi filtri ulje Doneseno ...


13.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 јун 00:39Seat Leon 1.8t 2001g / full

Се продава Seat Leon 1.8t 20v 2001g со full опрема, редовно одржуван,...


3.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 јун 00:04Peugeot 407

PEUGEOT 407 2.2HDI 125kw 2006 god registriran do 16.09.2023 god vo s...


4.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 јун 21:06Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам