4758 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Passat B7

Se prodava : Passat B7 ‼️REGISTRIRAN CELA GODINA‼️ ‼️CENA PO DOGOVO...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:37Промовирано

VW Passat Variant Comfortline 2.0 TDI BMT

Uvoz Germanija / Plateno se do registracija Poveke info za voziloto ...


14.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

07 јун 12:35Промовирано

KLIMA KOMPRESORI NAJGOLEM IZBOR VO MAKEDONIJA!

Najgolemolem izbor na klima kompresori za site vidovi vozila vo Maked...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

VW PASSAT 2.0TDI 150KS DSG CH

🇨🇭🇨🇭🇨🇭 VW PASSAT 2.0TDI 150KS DSG PROIZVEDEN 13 01 2016GODINA...


13.850 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
13.999 €
Виница

Автомобили

Вчера 21:47AUDI A8 50TDI 286KS

Perefektna sostojba kupeno novo od porse makedonija Bez zameni


78.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
80.000 €
Виница

Автомобили

Вчера 21:47BMW M140i xDrive Automatik 2020god

BMW M140i xDrive Automatik Special Edition 40000km Proizvedeno 02 ...


30.500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
33.500 €
Виница

Автомобили

Вчера 21:47HONDA CR-V 2.2CTDi 150ks 12g EURO5 4X4

HONDA CR-V 2.2CTDi 150ks 6brzini 4X4 EURO5 195000KM SO SERVISNA KN...


11.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
11.400 €
Виница

Автомобили

Вчера 21:47SEAT IBIZA 1.4i 85ks CH

Perefektna sostojba Plateni site davacki do registracija Bez nikakv...


3.950 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 21:47MITSUBISHI PAJERO 3.2DID 170ks CH 4×4

Dzipot e vo sostojbata vo koja e pristignat Uvezen od CH plateni se...


10.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
10.850 €
Виница

Автомобили

Вчера 21:47SEAT LEON 1.6TDI 105KS FACE EURO5 CH

SEAT LEON 1.6TDI 105KS PROIZVEDEN 24 10 2010GODINA UVEZEN OD 🇨🇭 P...


6.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 21:47SEAT LEON 1.9TDI 105KS CH

SEAT LEON 1.9TDI 105KS PROIZVEDEN 18 11 2007GODINA 225000KM SO SERV...


4.650 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 21:44FIAT 500 1.4i 100HP UNIKAT CH

Perefektna sostojba 149000km so servisna kniska do posleden km Uve...


5.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 21:44MERCEDES ATEGO 816 BLUETEC 5. 2013god

mercedes atego Zolto 2013godina Na federi Rampa 2tona Dimenzi...


13.500 €
или предлог цена
Виница

Камиони

Вчера 21:44MERCEDES ATEGO 816 BLUETEC 5. 2011god

Na federi napred nazad Dimenzii sandak 6.20x2.45x2.48 Perefektna s...


10.800 €
или предлог цена
Виница

Камиони

Вчера 21:44Citroen C3 Cabrio Kabriolet

Citroen C3 Pluriel , Kabriolet so 4 sedista 2008god Full opema...


3.100 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 20:46Seat Leon

Se prodava seat leon 2.0TDI kolata e vo extra sostojba bez zabeleski...


4.499 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.799 €
Виница

Автомобили

Вчера 20:44VW GOLF VII 1.6TDI Bluemotion 105ks 2013

UVOZ ITALIJA 🇮🇹🇮🇹🇮🇹 ODLICNA ZA POCETNICI⚠️⚠️⚠️ SE PRODAVA GOL...


11.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 19:43Klima kompresor UNIVERZALEN

Isporaka do site gradovi vo Makedonija! Tel za kontakt 071-441-444


1 €
или предлог цена
Вчера 13:45  НОВ ОГЛАС

Vakum pumpa VW AUDI TDI

Isporaka do site gradovi vo Makedonija! Tel za kontakt 071-441-444


1 €
или предлог цена
Вчера 13:43  НОВ ОГЛАС

Klima kompresor Opel Calibra Vectra

Isporaka do site gradovi vo Makedonija! Tel za kontakt 071-441-444


1 €
или предлог цена
Вчера 13:39  НОВ ОГЛАС

Klima kompresor Opel Calibra Vectra

Isporaka do site gradovi vo Makedonija! Tel za kontakt 071-441-444


1 €
или предлог цена
Вчера 13:39  НОВ ОГЛАС

Passat B7

Se prodava : Passat B7 ‼️REGISTRIRAN CELA GODINA‼️ ‼️CENA PO DOGOVO...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:37VW TIGUAN 2.0 TDI 2017 BLUEMOTION

Возилото е регистрирано со зелен картон до 09/2023 година, оригинални...


21.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:00KLIMA KOMPRESORI NAJGOLEM IZBOR VO MAKEDONIJA!

Najgolemolem izbor na klima kompresori za site vidovi vozila vo Maked...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Klima kompresor Mercedes B Class 180 cdi

Isporaka do site gradovi vo Makedonija! Tel za kontakt 071-441-444


1 €
или предлог цена
Вчера 12:55  НОВ ОГЛАС

Klima kompresor Audi A4-VW Passat B5 2000-2005

Isporaka do site gradovi vo Makedonija! Tel za kontakt 071-441-444


1 €
или предлог цена
Вчера 12:53  НОВ ОГЛАС

Seat ibiza 1.2 2007 plateni site davacki do registracija

Seat ibiza 1.2 2007 pogodna za pocetnik uvezena so vozenje plateni si...


3.100 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.300 €
Виница

Автомобили

Вчера 11:00Mazda CX-7 2.2 Dizel 4X4

Voziloto e vo odlicna sostojba Nema nikakva maana Servisirano pred ...


8.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.000 €
Виница

Автомобили

Вчера 10:48AUDI A4 2.0TDI 2009 PANORAMA *AUTO PLAC MECE*

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA UVEZENA OD 🇨🇭 (PLATENI SITE DAVACKI DO ...


9.100 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 08:55WV GOLF VI 2.0TDI 2012 *AUTO PLACE MECE*

💥KOLATA E VO TOP SOSTOJBA UVEZENA OD 🇨🇭 (PLATENI SITE DAVACKI ...


6.700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 08:54MERCEDES C200 2008 *AUTO PLAC MECE*

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA UVOZ CH REGISTIRAN CELA GODINA


8.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 08:54MERCEDES C180 CDI 2012 *AUTO PLAC MECE*

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA UVEZENA OD 🇨🇭 133 xxx km (PROVERKA K...


13.999 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 08:54GOLF VII 2.0TDI 170HP *AUTO PLAC MECE*

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA UVEZENA PRED EDNA NEDELA (PLATENI SITE DA...


13.550 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 08:54BANDASI 5x112 20 SO NOVI GUMI

NOVI GUMI


Вчера 08:54WV UP! 1.0BENZIN 2013 *AUTO PLACE MECE*

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA UVOZ 🇨🇭 (PLATENI SITE DAVACKI DO REG) ...


4.950 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 08:54AUDI Q5 3.0TDI 2009*AUTO PLAC MECE*

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA SEGA UVEZENA OD CH SERVISNA KNISKA ...


14.150 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 08:54WV PASSAT 2.0TDI 170HP 2011 DSG *AUTO PLAC MECE*

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA UVEZENA OD CH SO SITE PLATENI DAVACKI


12.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 08:54SMART FORFOUR 1.5CDI 2005

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA 078-546-668


2.450 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 08:54Aprilia Pegaso Strada 660

Motorot e vo extra sosotojba spremen za sezona registriran do 02/2024.


3.500 €
или предлог цена
Вчера 08:32Delovi za BMW f10

Delovi za bmw f10


1 €
или предлог цена
Вчера 07:49Delovi za Audi A5 2.0/2.7/3.0 TDI

Delovi za Audi A5 2.0/2.7/3.0 TDI


1 €
или предлог цена
Вчера 07:49Delovi za AUDI A4 B8 2.0 TFSI 180 KS

Delovi za AUDI A4 B8 2.0 TFSI 2.0 TDI 2.7 TDI 3.0 TDI


1 €
или предлог цена
Вчера 07:49Delovi za Audi A4 B8 2.0/2.7/3.0 TDI

Delovi za Audi A4 B8 2.0/2.7/3.0 TDI


1 €
или предлог цена
Вчера 07:49Страна 1 од 119

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам