Карпош
                           
6949 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продaва новоградба, дуплекс кај Млечен

уплексот е на 5тиот кат од станбена зграда од 5 ката со поглед на сев...


280.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Продавам двособен стан во Тафталиџе 56м2

Продавам двособен стан во Тафталиџе на 1-ви кат, 56м2, на ул.ПРАШКА б...


115.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

24 мај 15:48Промовирано

СЕ ИЗНАЈМУВА ЛУКСУЗЕН СТАН ВО КАРПОШ 1 БЛИЗУ ГРАДСКИ ПАРК

Станот е во новоградба со добра изолација на втор кат, зградата има л...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

СЕ ПРОДАВА ЧЕТВОРОСОБЕН СТАН ВО КОЗЛЕ - ГЕРМАНСКА АМБАСАДА

ШИФРА: 2098S ЦЕНА: 180.000 € КОНТАКТ: 075 988 602 Се продава лук...


180.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 03:37  НОВ ОГЛАС

Дарма Дома издава нов стан во Аеродром !

Aгенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ стан во Аеродром-МИЧУРИ...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 03:09  НОВ ОГЛАС

Дарма Дома издава нов стан во Капиштец !

Дарма Дома издава стан во Капиштец кај Завод за Вработување, поседува...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 02:27  НОВ ОГЛАС

Дарма Дома издава нов стан на Водно !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нова гарсоњера стан на Водн...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 02:16  НОВ ОГЛАС

Дарма Дома издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ стан во Аеродром во Џев...


600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 02:07  НОВ ОГЛАС

Дарма Дома издава нов ПРАЗЕН стан во Аеродром !

Aгенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa стан во Аеродром кај Тобако...


230 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 01:33  НОВ ОГЛАС

Дарма Дома издава нов 3_собен стан во Карпош !

Дарма Дома издав луксузен стан во Карпош 3 позади City Mall , поседув...


850 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 01:14  НОВ ОГЛАС

NAMESTEN STAN VO TAFTALIDZE

Se prodava celosno opremen stan vo Taftalidze od 70 m2 na 5 ti kat so...


1.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:23NAMESTEN STAN VO TAFTALIDZE 2

Se prodava celosno opremen stan vo Taftalidze 2 vo neposredna blizina...


89.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:15  НОВ ОГЛАС

NOV NEVSELUVAN STAN VO TAFTALIDZE

Se prodava nov nevseluvan stan vo Taftalidze od 200 m2 od koj 155 m2 ...


270.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:01PREUBAV STAN VO LEPTOKARIJA

Se prodava stan vo gradba vo Leptokarija na 11/11 sprat vo objekt so ...


204.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:00STAN VO TAFTALIDZE 2

Se prodava celosno opremen stan vo odlicna sostojba vo neposredna bli...


75.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:00Se prodava nov 55m2, kat 2, jug,Karpos 4

Se prodava stan vo nova zgrada vo izgradba, gotova mart 2024 vo Karpo...


1.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:59STAN VO TAFTALIDZE

Se prodava poluopremen stan vo Taftalidze vo neposredna blizina na Si...


98.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:59STAN SO 3 SPALNI SOBI VO TAFTALIDZE 2

Se prodava stan vo odlicna sostojba celosno opremen vo Taftalidze 2 o...


186.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:59STAN VO GRADBA VO TAFTALIDZE

Se prodava stan vo gradba vo Taftalidze nasproti Replek od 62 m2 na p...


1.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:58STAN VO KARPOS 2

Se prodava stan vo Karpos 2 vo sostojba za renoviranje od 52 m2 na 3/...


71.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:57STAN NA PRIZEMJE VO KOZLE

Se prodava stan na prizemje vo Kozle vo gradba od 115 m2 vo mal objek...


1.600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:57NOVOGRADBA VO KOZLE

Se prodavaat stanovi novogradba vo Kozle vo mal objekt na 1,2 i potkr...


1.600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:56Наместен стан на млечен (Тафталиџе 1)

Реновиран 3 собен стан, на Борка Талевски (се вкрстува со Рузвелтова)...


370 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
400 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:11  НОВ ОГЛАС

STAN VO ZAVRSHNA FAZA NA GRADBA VO KARPOS 4

Се продава стан со 2 спални од 60 м2 - без тераса, зграда во Карпош...


1.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:46ODLICEN NAMESTEN STAN VO VLAE SO PARKING

Сити Партнер Агенција продава комплетно наместен стан на одлична лока...


71.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:462 Stana 53m2 i 74m2 vo Edna stanbena edinica vo Karpos

Сити Партнер Агенција продава 2 Стана по лист за предбележување во 1 ...


1.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:45NOV PREKRASEN STAN VO NASTEL TAFTALIDZE

Сити Партнер Агенција издава нов до сега не издаван стан во Тафталиџ...


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:45СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ - КАЈ МЛЕЧЕН

ШИФРА: 1545R ЦЕНА: 300€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 С...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:53СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН - ВО ВЛАЕ

ШИФРА: 1556R ЦЕНА: 270€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 ...


270 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
300 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:53ДАРМА ДОМА издава нов стан во Карпош !

Дарма Дома издав луксузен стан во Карпош 3 во City Garden , поседува ...


320 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:52СЕ ИЗДАВА КАТ ОД КУЌА - БЛИЗУ CITY MALL

ШИФРА: 1133R ЦЕНА: 500€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 С...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:52СЕ ИЗДАВА НОВ ТРОСОБЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ - ВО НАСТЕЛ

ШИФРА: 1002R ЦЕНА: 300€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 С...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:52СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН - ВО ТАФТАЛИЏЕ 1

ШИФРА: 1031R ЦЕНА: 300€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:52СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО ВЛАЕ - КОМПЛЕКС АЛЕКСАНДРИЈА

ШИФРА: 1261R ЦЕНА: 350€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:51СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО КАРПОШ 3 - КАЈ БАЗАРО

ШИФРА: 1341R ЦЕНА: 300€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 С...


300 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
340 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:51СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО КАРПОШ 1 - КАЈ МАШИНСКИ ФАКУЛТЕТ

ШИФРА: 1250R ЦЕНА: 270€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


270 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:50Дарма Дома издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Аеродром - Мичу...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 19:04Vlae 3-soben stan od 76m2

Vlae vo blizina na Tinex 3-soben stan od 76m2 na 1kat vo niska zgrad...


95.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:56  НОВ ОГЛАС

D.Malo stan od 66m2

Se prodava stan od 66m2 vo D.Malo vo blizina na PUIK .stanot gleda j...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:51  НОВ ОГЛАС

Se izdava stan od 45m2vo D.Malo

D.Malo kaj SJO se izdava stan od 45m2 na 1kat so parno,prazen,stanot ...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:47  НОВ ОГЛАС

Се издава стан во Карпош 1

Се издава стан во Карпош 1 од 83 м2 четворособен, со две wc со балко...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:01Dupleks vo Karpos 1 od 115m2 na imoten list so 4 spalni

Се продава функционален дуплекс во Карпош 1 од 115м2( на имотен лист)...


140.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:01Se prodava stan 59m2 vo Hrom

📍Се продава стан 58м2 во Хром до гимназијата Кочо Рацин. Станот рас...


68.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:26  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 174

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам