Гостивар
                   
81 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac do glaven pat Gv vrapciste

Idealno mesto za gradba I I biznis do placot Ima struja I voda I uste...


100 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 22:54Vend për ndërtim

Shitet vend per ndertim 722m me mundsi ndertimi 2 shtepi sipas deshir...


11 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 14:01••GRADEZEN PLAC VO NASELBA CIGLANA-GOSTIVAR 650M²••

--Se prodava gradezen plac vo naselba Ciglana Gostivar. Placot e na s...


70 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 12:58GRADEZEN PLAC VO MALEARDI 1562m2 - GOSTIVAR

Se prodaca plac od 1562m2 vo Maleardi, so 1 markica A-2 [ P+3+PK ] 15...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 09:42СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 720м2- МАЛЕАРДИ

Се продава плац од 720м2 во влез на Гостивар во Малеарди, П+5+ПК , 11...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 09:42СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 1402 м2

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 1402м2 ПОКРАЈ АВТОПАТ , КАРШИ БУНАР ПЕТРОЛ ВО ВЛЕЗ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 09:42Plac vo Balindol

Plac vo Balindol. KP.br.922 -plac so povrsina od 816m2, KP.br 925/5...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

02 јун 17:50нива во влез на гостивар

се продава нива во влез на гостивар кај мостот 2455 м2 во местото ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

02 јун 15:12SE PRODAVA NIVA VO SELO DEBRESE HITNOOOO

SE PRODAVA NIVA VO SELO DEBRESE GOSTIVAR NIVATA E VO OKOLINA NA PRET ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

02 јун 15:12PLAC VO BALINDOL OD 649 M2

SE PRODAVA PLAC OD 649 M2 VO BALINDOL MOZE DA SE GRADI KUQA SO 1 ILI ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

02 јун 15:11Plac vo 7 zona 381 m2

SE RODAVA PLAC VO GOSTIVAR VO 7 ZONA SO NIKAKOV PROBLEM MOZE SEKOJA V...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

02 јун 15:11Plac vo 7 zona 353 m2

se prodava plac vo gostivar od 353 m2 so imotenlist so kanalizacia s...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

02 јун 15:11PLAC MAVROVO

Se prodava gradezen plac 805 m2. Placot se naogja na 100 metri pred ...


109 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

28 мај 12:49PLAC VO DUTLOK POVOLNO

Se prodava plac vo Dutlok so golema markica za gradba so moznost da s...


275 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

28 мај 10:34Se prodava parcela

Se prodava parcela


100 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

28 мај 10:10Plac (parcela) vo Grudajci, Gostivar

🗣 Се продава парцела во градежен реон во Гостивар, КО Бањица место ...


65 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

22 мај 14:57Se prodava plac vo 7ma zona Gostivar, za gradba na kukja

🗣Се продава плац во населбa 7ма зона, Гостивар До плацот има прис...


200 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

22 мај 14:57Selo Lesnica-Gostivar

Placot se naoga blizu seloto Zdunje.


50 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

21 мај 12:05Se prodava ili menuva za stan

Se prodava, plac od 277m2 vo Maleardi, Gostivar 1... poseduva celosna...


200 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

21 мај 10:49PRODAVAM PLAC VO BLIZINA NA STAR JAVOR

Prodavam gradezen plac ispod zeleznickite prugi vo blizina na star ja...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

19 мај 12:21Село Здуње / Земјиште со маркица

Се продава парцела од 5592м2,погодна за градба.Приклучок за вода и ст...


41 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

17 мај 18:52Shitet vend për ndërtim 722 m2.

Shitet vend për ndërtim 722m me dy markica Lokacioni në hyrje të ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

11 мај 08:39SE PRODAVA PLAC

Se prodava gradezna parcela vo centar ot na Gostivar so broj 7156/1 i...


352.000 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

10 мај 21:16Shitet vend per ndertim

Shitet vend per ndertim 291 m2 ne Zonen e 7


290 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

02 мај 16:41Shitet Plac

Shitet plac 329 m2 cmimi sipas marveshjes


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

02 мај 16:37Se prodava !!!! Se prodava plac vo Gostivar,Dutlok.

Se prodava plac vo Gostivar,Dutlok. Na odlicna lokacija vo blizina n...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

13 апр 11:28Se prodava parcela vo Beloviste, Gostivar

Се продава парцела во с.Беловиште , Гостивар. Истата се наоѓа на 3км...


40 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

07 апр 10:37Атрактивна локација во с. Вруток

Се продава парцела во с. Вруток на атрактивна локација. Реката Вардар...


1 МКД
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

06 апр 09:04Се продава плац на ул. Питарница, Гостивар

Се продава плац со 987м2. Локациски се наоѓа на улица Питарница (пато...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

28 мар 21:03Se prodavaat udarni parceli okolu ETC Gostivar

Se prodavaat gradezni parceli vtor red okolu ETC Gostivar,za delovni ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

23 мар 11:59ПЛАЦЕВИ ВО ГЛУВО БРАЗДА

Се продаваат три плаца во општина Глуво Бразда од кои два излегуваат ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

14 мар 09:16Plac vo selo Zubovce!

Se prodava plac vo selo Zubovce,na odlicna lokacija na samiot pat kon...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

01 мар 20:18Kukja so plac vo s.Debrese-Gostivar

Prodavam kukja vo selo Debrese Gostivar od 250 kvadrati na atraktiven...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

25 фев 13:35Shitet vend per ndertim ne afersi te pizza MIA

396m2 vend per ndertim ne afersi te lokalit Pizza Mia. Per me shume i...


250 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

17 фев 16:07Plac do glaven pat Gv vrapciste

Plac do glaven pat Gv vrapciste legalizirana do placot ima struja I v...


100 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

24 јан 21:40Prodavam Plac vo Veles 3300m2

Se prodava Plac vo Veles 3300m2 so postoečki objekt-magacin od 120m...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

20 јан 11:01Plac 501m2 vo blizina na S Petrol

Se prodava plac 501m2 vo blizina na S Petrol Ima i drugi kvadraturi ...


150 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

17 јан 07:08Niva na vlez vo Gostivar

Prodavam niva na vlez vo gostivar pozadi objektot monako. Nivata e s...


100 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

08 јан 00:06Plac Grudajci

Plac/livada vo Grudajci 4844 m2 Izleguva od dvete strani na pat vo gr...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

05 дек 11:15Se prodava plac 450m2 vo Pitarnica.

Se prodava plac 450m2 vo Pitarnica. Placot poseduva markica za gradba...


130 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

24 ное 15:16Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам