914 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Motorola E 20 Nov ne e otvoren 24 meseci garancija

Motorola E 20 Nov ne e otvoren * 24 meseci garancija


5.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Денес 00:18Se prodava SAMSUNG A73 8GB RAM 256GB ROM

Se prodava SAMSUNG A73 8GB RAM 256GB ROM Vo odlicna sostojba bez nik...


18.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 23:40Mi Band 5 malku koristen

Malku koristen, vo bezprekorna sostojba. Doagja so orignalna kutija, ...


1.199 МКД
или предлог цена
Вчера 21:40tomtoc futrola za MacBook M1/M2 Pro Max 14 inch

So mnogu zashtita za laptopot, dodadodv youtube link, ama toa e posta...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 21:40ОТКУП НА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ

Вршиме ОТКУП на мобилни телефони!! Половни и нови! Имаме продажни са...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:09Se prodava nov SAMSUNG A23 64gb

Se prodava nov telefon ne otpakuvan Samsung A23 nov ne otpakuvan. ...


10.700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 16:51  НОВ ОГЛАС

Mobil Elektronik-2 servis Lisa Centar

www.mobilelektronik.com.mk Зашто е Мобил Електроник вистинскиот избо...


10 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 16:32iPhone Xr 128gb kako nov Battery helt 88%

iPhone XR 128gb vo perfektna sostojba kako niv bez nikakvi oshtetuvan...


15.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 13:10OTKUP NA MOBILNI TELEFONI ! ! !

VRSHIME OTKUP NA SLEDNIVE MODELI I BRENDOVI NA MOBILNI TELEFONI,NOVI...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:09Se prodava iPhone XS 256GB

Se prodava iPhone XS 256GB, telefonot nema nikakva maana, se raboti i...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 13:00  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA Huawei P40 lite

Se prodava Huawei P40 lite crn socuvan


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 13:00Prodavam nov Samsung A34 5G kupen od A1

Se prodava nov Samsung a34 5G neotpakuvan kupen od A1 24000 pred neko...


20.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 12:56Motorola Moto X Play

Telefonot e kompletno ispraven Cenata e simbolichna i istata e fiksn...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 12:52Samsung Galaxy J3 2017

📲 Samsung Galaxy J3 2017 
 ▫️ 16GB / 2GB RAM ▪️ Kamera 13MP ▫️ ...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 12:52Samsung Galaxy J5 2017

📲 Samsung Galaxy J5 2017 ➡️ 16GB / 2GB RAM ➡️ Raboti na site mrezh...


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 12:52Samsung Galaxy A7 2018

📲 Samsung Galaxy A7 2018 ▫️ 64GB / 4GB RAM ▪️ Extra Sochuvan, komp...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 12:51iPhone 7 32GB Kako Nov

iPhone 7 32GB Fingerprint ✅️ Battery Health 81%🔋 Extra sochuvan b...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 12:51iPhone X 64GB EXTRA

📱 iPhone X ✅ 64GB/3GB RAM ✅ Extra Sochuvan ✨ ❌ Face ID - Nema ✅ ...


8.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.500 МКД
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 12:51iPhone XR 64GB BEZ GREPKA

📲 iPhone XR ▪️ 64GB / 3GB RAM ▫️ Extra Socuvan 10/10 ✨ ▪️ Face ID...


12.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.500 МКД
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 12:51IPHONE 13 PRO

Odlicno socuvan telefon, nikogas popravan ili slicno, sekogas vo futr...


750 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 11:40Socuvan Samsung S8 crn 4/64Gb dual sim

Super socuvan Samsung Galaxy S8 Crna boja Telefonot raboti na site SI...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 11:39SE PRODAVA NOV NEOTPAKUVAN MOBILEN

Se prodava nov neotpakuvan mobilen so garanten list od den 22.02.2023...


2.999 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 11:13Se prodava iPhone 6s

Se prodava Iphone 6s vo odlicna sostojba i odlicno socuvan. Telefonot...


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 11:00Alcatel mobilni

Odlicno socuvani se polnat so univerzalen polnjac rabotat so a1 sim


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 10:48Samusng A40

Prodavam Samsung A40, odlicno socuvan, raboti na site mrezi. Kupen od...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 10:05  НОВ ОГЛАС

DELOVI ZA IPHONE,HTC,ZTE,ALCATEL,SAMSUNG,NOKIA,ZTE

SERVIS,DELOVI I GALANTERIJA ZA: MOBILNI-LAPTOPI-NAVIGACIJA IPHONE,...


10 €
или предлог цена
Вчера 09:31DOODGEE najevtin mobilen so golem ekran

DOODGEE mobilen so NAPUKNATO STAKLO AMA SE SI funkcionira fali syrani...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 09:26Samsung galaxy S7

Vo odlicna sostojba, raboti na site mrezi i bez nikakvi mani.


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 09:02SE PRODAVA SAMSUNG A7 SOCUVAN 4 GIGA SO 64 MEM

TEL RABOTI SAMO STAKLOTO E MALCE PUKNATO SOCUVAN DRZI BATERIJA TOP TE...


4.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 08:58OTKUP NA MOBILNI TELEFONI ! ! !

VRSHIME OTKUP NA SLEDNIVE MODELI I BRENDOVI NA MOBILNI TELEFONI,NOVI...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:35SAMSUNG GALAXY BUDS PRO BLACK

SAMSUNG GALAXY BUDS PRO BLACK NOVI NEAKTVIRANI VO PAKOVANJE NE OTVO...


130 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 08:34APPLE IPHONE 8 64GB BLACK

APPLE IPHONE 8 64GB BLACK EDEN KORISNIK UPOTREBUVAN 2 MESECA PISME...


180 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 08:34APPLE IPHONE 14 PRO MAX 128GB DEEP PURPLE

APPLE IPHONE 14 PRO MAX 128GB DEEP PURPLE EDEN KORISNIK UPOTREBUVAN...


1.050 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 08:34APPLE IPHONE 13 PRO MAX GRAPHITE 512GB

APPLE IPHONE 13 PRO MAX GRAPHITE 512GB UPOTREBUVAN OD EDEN KORISNIK ...


990 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 08:34SAMSUNG GALAXY S22 ULTRA BLACK 12/256

SAMSUNG GALAXY S22 ULTRA BLACK 12/256 EDEN KORISNIK UPOTREBUVAN 4 M...


730 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 08:34ONE PLUS NORD CE 5G 6/128 BLACK

ONE PLUS NORD CE 5G 6/128 BLACK NOV NEAKTIVIRAN 24 MESECI PISMENA G...


190 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 08:34Samsung Galaxy S21 5G 128GB

Се продава Samsung Galaxy S21 5G 128GB. Купен од Телеком во Септемвр...


380 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
400 €
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 08:17A53 ultra 5G - Нов Телефон

Се продава НОВ неуклучен телефон, Dual SIM-card, комплет со кутија, и...


9.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 08:06Nothing Phone 1 KAO NOV

Nothing phone 1 star 4 meseci. Neupotrebuvan. Kao nov. Bela boja.


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

04 јун 22:11POLAR Vantage M Sportski Casovnik

Se prodava POLAR Vantage M multisport casovnik so HR senzor , gi ima ...


4.600 МКД
или предлог цена
04 јун 21:30Страна 1 од 23

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам