Подкатегорија:
                   
191 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

servis i otkup na neispravni mobilni

servis i otkup na neispravni mobilni SAMSUNG ( so skrseni ekrani ) s...


50 €
или предлог цена
Денес 15:52HAMA BEZZICEN POLNAC

Nov neupitreben HAMA wireless QI-FC10, polnac za mobilni telefoni ko...


600 МКД
или предлог цена
Денес 14:26OTKUP NA MOBILNI TELEFONI ! ! !

VRSHIME OTKUP NA SLEDNIVE MODELI I BRENDOVI NA MOBILNI TELEFONI,NOVI...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:21DELOVI ZA IPHONE,HTC,ZTE,ALCATEL,SAMSUNG,NOKIA,ZTE

SERVIS,DELOVI I GALANTERIJA ZA: MOBILNI-LAPTOPI-NAVIGACIJA IPHONE,...


10 €
или предлог цена
Денес 09:29OTKUP NA MOBILNI TELEFONI ! ! !

VRSHIME OTKUP NA SLEDNIVE MODELI I BRENDOVI NA MOBILNI TELEFONI,NOVI...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:04NOV BUSINESS BLUETOOTH SLUSALKA

Se prodava nova bluetooth slusalka. So wireles 5.0 , vreme za razgovo...


1.600 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.700 МКД
Денес 08:20ПРОФЕСИОНАЛЕН СЕРВИС НА ТЕЛЕФОНИ СО НАЈДОБРИ ЦЕНИ!

Вршиме професионален сервис на секаков вид телефони! СО НАЈДОБРИ ЦЕН...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:14PRODAVAM NOV ORIGINAL SAMSUNG POLNAC SO KABEL !!!

Prodavam nov original polnac so kabel za Samsung. Kabelceto e so Mi...


550 МКД
или предлог цена
Вчера 15:18Iphone kabel

Nov nekoristen kabel od 2 metra za iphone


400 МКД
или предлог цена
Вчера 14:24SERVIS MOBILNI / SAMSUNG FRP GOOGLE / MI ACCOUNT / HUAWEI ID

◼ PROMENA NA EKRANI ZA SITE MODELI NA SAMSUNG, HUAWEI, XIAOMI, REDMI,...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:39Servis za mobilni 22godini MOBIL ELEKTRONIK

www.mobilelektronik.com.mk Зашто е Мобил Електроник вистинскиот избо...


10 €
или предлог цена
31 мај 17:37GALANTERIJA ZA VASHITE SMARTFONI 100% TOP KVALITET

☎ Mobil Shop® ☎️ 076 660 001 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ DOPOLNITELNA OPREMA- I...


1 €
или предлог цена
- 90 % Попуст
10 €
31 мај 17:35PROMENA NA STAKLO / TOUCH / EKRAN / SERVIS NA MOBILNI

◼ PROMENA NA EKRANI ZA SITE MODELI NA SAMSUNG, HUAWEI, XIAOMI, REDMI,...


По Договор
или предлог цена
31 мај 15:18Apple MagSafe Charger / Wireless Qi Charger (15W)

Се продава некористен Apple MagSafe Charger 15W. Работи со iPhone 8, ...


20 €
или предлог цена
31 мај 15:11Samsung Galaxy Buds Pro

Се продаваат нови неотпакувани Samsung Galaxy Buds Pro црни. Без зам...


8.000 МКД
или предлог цена
31 мај 10:25Se prodavaat original Apple AirPods Pro Air Pods iPhone slus

Se prodavaat original Apple AirPods Pro, koristeni socuvani, Za preb...


140 €
или предлог цена
31 мај 08:22Iphone dock

Nov vo kutija Dock stanica za iphone


800 МКД
или предлог цена
30 мај 19:03СЕРВИС И ДЕКОДИРАЊЕ НА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ

➡️ Професионален, најстручен и најсигурен сервис за Вашиот мобилен те...


По Договор
или предлог цена
30 мај 15:01OTKUP NA MOBILNI TELEFONI ! ! !

VRSHIME OTKUP NA SLEDNIVE MODELI I BRENDOVI NA MOBILNI TELEFONI,NOVI...


По Договор
или предлог цена
30 мај 07:10VRSIME **ODKUP NA MOBILNI**TABLETI STARI I NOVI ISPLATA ODMA

PRCENKATA SE VRSI NA LICE MESTO POLOVNI ILI NOVI ISPLATATA SE VRSI ...


666 €
или предлог цена
28 мај 17:33NAJDOBRATA NAVIGACIJA NA VASIOT ANDROID TELEFON / TABLET

➡️ NAJDOBRATA GPS NAVIGACIJA NA VASIOT ANDROID MOBILEN TELEFON I TABL...


500 МКД
или предлог цена
28 мај 09:29-- OTKUP-- ODKUP--ODKUP na mobilni telefoni, Isplata vo kes

TEL ZA KONTAKT 078678755 Go otkupuvam vasiot mobilen telefon p...


111.111.111 €
или предлог цена
26 мај 17:47VRSAM OTKUP NA MOBILNI TELEFONI

tel za kontakt 071296091 071296091 071296091 VRSIME OTKUP NA MO...


888.888.888 МКД
или предлог цена
26 мај 09:41Micro Magnetna Bubica Model 2023 (mali baterii)

Magnetna Micro Bubica 2023 Model so mali baterii.. Setot sodrzi: ...


2.500 МКД
или предлог цена
25 мај 11:12Najrealen otkup na site ponovi modeli na Samsung i Apple!!!

Najrealen otkup na novi i polovni telefoni ne postari od 2 godini App...


99 €
или предлог цена
25 мај 11:10NAJNOVI MAPI GPS GARMIN IGO PRIMO NAVIGACIJA TELEFONI TABLET

➡️NAJNOVITE I NAJDETALNI MAPI 2023 ZA SITE GARMIN UREDI AVTOMOBILSKI...


По Договор
или предлог цена
24 мај 09:06SERVIS NA MOBILNI TELEFONI BRZO I KVALITETNO

◼ PROMENA NA EKRANI ZA SITE MODELI NA SAMSUNG, HUAWEI, XIAOMI, REDMI,...


По Договор
или предлог цена
23 мај 16:30Kartica 6 vo 1

Kartica 6 vo 1 neodpakuvana


600 МКД
или предлог цена
19 мај 12:08Samsung Galaxy buds 2 лева

Користени 1 недела. Десната е нефункционална. Левата и кутијата се...


2.500 МКД
или предлог цена
19 мај 09:21SERVIS-EKRANI IPHONE,SAMSUNG,HUAWEI-MOBIL SHOP

SERVIS-EKRANI IPHONE,SAMSUNG,HUAWEI-MOBIL SHOP


11 €
или предлог цена
18 мај 22:14OTKUP IPHONE/SAMSUNG/HUAWEI NOVI SO MKD GARANCII

OTKUP NA NOVI ------SAMSUNG ------IPHONE ------XIAOMI ------HUAW...


555 €
или предлог цена
18 мај 21:38SERVIS ZA MOBILNI I DELOVI ZA IPHONE,HTC,ZTE,ALCATEL,SAMSUNG

SERVIS,DELOVI I GALANTERIJA ZA: MOBILNI-LAPTOPI-NAVIGACIJA IPHONE,...


10 €
или предлог цена
18 мај 09:12Pixel 6 Ringke Fusion Clear Matte Case

Za Google Pixel 6. Nova futrola od eden od najdorbite brendovi za fut...


950 МКД
или предлог цена
16 мај 17:53SERVIS NA SAMSUNG MOBILNI TELEFONI

📱SERVIS NA SAMSUNG MOBILNI TELEFONI📱 📳PROMENA NA EKRAN NA SAMSUNG...


По Договор
или предлог цена
16 мај 16:16VRSAM OTKUP NA MOBILNI TELEFONI .HTC,SONY,SAMSUNG,LG,ALCATEL

tel za kontakt 071296091 071296091 071296091 Otkup na mobilni t...


6.666.666 МКД
или предлог цена
16 мај 10:56Купувам нов S23 ULTRA 512GB

Купувам нов С23 Ултра бела/крем боја, купен од оператор/Сетек/Нептун/...


По Договор
или предлог цена
15 мај 19:31SERVIS MOBILNI SAMSUNG EKRAN DEKODIRANJE

📱SERVIS NA SAMSUNG MOBILNI TELEFONI📱 📳PROMENA NA EKRAN NA SAMSU...


По Договор
или предлог цена
15 мај 15:50BATERII ZA APPLE IPHONE 4/4S/5/5S/5C/6/6+/6S/6S+

ORIGINALNI BATERII ZA SITE IPHONE TELEFONI SO PISMENA GARANCIJA OD 3-...


1 €
или предлог цена
15 мај 09:54SAMSUNG LCD EKRANI * PLAKANJE NA RATI * 070444999

====MOZNOST ZA PLAKANJE NA RATI DR MOBIL LTD 070 444999 A50 4...


109 МКД
или предлог цена
15 мај 09:54XIAOMI LCD EKRANI I REZERVNI DELOVI

LCD EKRANI ZA RECISI SITE MODELI NA XIOAMI I OSTANATI REZERVNI DELOVI...


1 €
или предлог цена
15 мај 09:54Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам