Кавадарци
                   
1008 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ford Focus 1.6 Diesel Uvoz

Se prodava Ford focus 1.6, proizvedena 07.2012 so prva registracija 0...


7.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
7.250 €
Кавадарци

Автомобили

27 мај 12:22



Промовирано

VW Eos 2.0TDi 140hp

Se prodava VW Eos 2.0TDi 140hp 6+R Od dodatna oprema poseduva: -Na...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 17:26



Промовирано

Opel Corsa D 1.3 CDTI 95 ks - (Euro 5-Facelift)

Model:Opel Corsa D 1.3 CDTI 95 ks - (Euro 5-Facelift); Godina:2012; ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:04



Fiat Punto Evo 1.3 JTD-84ks (Euro 5)

Model:Fiat Punto Evo 1.3 JTD-84ks (Euro 5); Godina:2012; Km:157.0...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:04



Seat Ibiza 1.2 TDI - 75 ks (Euro 5)

Model:Seat Ibiza 1.2 TDI - 75 ks (Euro 5); Godina:2011...; Km:163.0...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:04



  НОВ ОГЛАС

VW POLO 1.2 TDI-75 ks (Navi - Euro 5 - BlueMotion

Model:VW POLO 1.2 TDI-75 ks (Navi - Euro 5 - BlueMotion); Godina:201...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:04



Ford Fiesta 1.6 TDCI - 95 ks - (Facelift)

Model:Ford Fiesta 1.6 TDCI - 95 ks - (Facelift); Godina:2014; Km:14...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:04



PEUGEOT 508 1.6 HDI - 112 ks (Navi - Avtomatik - F1)

Model:PEUGEOT 508 1.6 HDI - 112 ks (Navi - Avtomatik - F1); Godina:2...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:04



Seat Leon 1.6 TDI (Limited Edition)

Model:Seat Leon 1.6 TDI (Limited Edition); Godina:2015; Km:169.000....


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:04



  НОВ ОГЛАС

Audi A5 2.0 TDI-177ks (LED - Facelift - Sportback)

Model:Audi A5 2.0 TDI-177ks (LED - Facelift - Sportback); Godina:201...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:03



VW CADDY 1.6 TDI 2012

VW CADDY 1.6 TDI 2012 perfektna sostojba eu kuka novi gumi dva kl...


6.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:00



CITROEN C4 CACTUS 1.6HDI 73KW

citroen c4 cactus 1.6 blue hdi vo odlicna sostojba full oprema,dva k...


9.990 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
10.300 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:00



FORD FOCUS C-MAX 1.6 TDCI 90KS (TITANIUM)

FORD FOCUS C-MAX 1.6 TDCI 90KS (TITANIUM) -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:49



FORD FOCUS 1.6 TDCI 116KS (TITANIUM) NAVI/EURO5

FORD FOCUS 1.6 TDCI 116KS (TITANIUM) NAVI/EURO5 -GODINA NA PROIZVODS...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:49



PEUGEOT 207 1.6 HDI 90KS FACELIFT

PEUGEOT 207 1.6 HDI 90KS FACELIFT -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2009)GOD;...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:49



FORD FIESTA 1.4 TDCI 70KS (TITANIUM)

FORD FIESTA 1.4 TDCI 70KS (TITANIUM) -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2011)G...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:49



FIAT DOBLO 1.9 MULTIJET 120KS (MAKSI)

FIAT DOBLO 1.9 MULTIJET 120KS (MAKSI) -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2006)...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:49



FORD FOCUS 1.6 TDCI 109KS (TITANIUM) EURO5

FORD FOCUS 1.6 TDCI 109KS (TITANIUM) EURO5 -GODINA NA PROIZVODSTVO:(...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:49



HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDI 140KS 4WD (4x4)

HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDI 140KS 4WD (4x4) -GODINA NA PROIZVODSTVO:(200...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:48



VW GOLF 6 1.6 TDI 105KS HIGHLINE EURO5

VW GOLF 6 1.6 TDI 105KS HIGHLINE EURO5 -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2011...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:48



MERCEDES A160 CDI 82KS ELEGANCE (AVTOMATIC)

MERCEDES A160 CDI 82KS ELEGANCE (AVTOMATIC) -GODINA NA PROIZVODSTVO:...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:48



FORD MONDEO 2.0 TDCI 140KS (TITANIUM)-

FORD MONDEO 2.0 TDCI 140KS (TITANIUM) -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2010)...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:47



FORD MONDEO 2.0 TDCI 140KS (TITANIUM)

FORD MONDEO 2.0 TDCI 140KS (TITANIUM) -FULL OPREMA: -KLIMATONIC; -...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:47



AUDI A3 1.6 TDI 105KS SPORTBACK (EURO5) LED/NAVI

AUDI A3 1.6 TDI 105KS SPORTBACK (EURO5) LED/NAVI -GODINA NA PROIZVOD...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:47



MERCEDES E280 CDI 194KS

MERCEDES E280 CDI 194KS -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2005)GOD; -FULL OP...


5.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.000 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:46



Ford Mondeo 1.8 TDCI

Se prodava Mondeo (hatchback) 1.8TDCI 125KS Oprema: -Klimatronik (...


123 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:34



Seat Leon - 1.9tdi 77kw 2010 (euro5)

-Seat Leon- motor: 1.9tdi 77kw 105ks menuvac: 5brzini gorivo: dize...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:29



2005 Ford Focus C-Max 1.8 TDCi Ghia

Во одлична состојба, редовно сервисирана. Клима исправна. Регистрир...


3.700 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
3.850 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:20



Golf 6 - 1.8 TSI 160ks DSG F1

Se Prodava Golf 6 - 1.8 TSI 160ks DSG Vo Odlicna Sostojba Plateni ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:38



Ford Focus 1.6 TDCI 80 kw / 109 ks

Ford Focus Oprema -Klima -Tempomat -Elektrika na stakla -Kom...


3.450 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:30



  НОВ ОГЛАС

Seat Leon 1.9 TDI 77 kw / 105 ks 2006G

Seat Leon 77kw 105ks Kilometri:210.000 menuvac: racen 5 brzini ...


4.750 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:30



Alfa Mito 1.6M-Jet 88kw / 120ks 2008G

Alfa Mito 1.6M-Jet 88kw / 120ks 2008G Odlicna Sostojba Registrirana...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:30



Citroen C3 1.4HDi 50 Kw / 68 ks EXCLUSIVE

-Citroen C3- motor: 1.4 HDI 50 kw / 68 ks -Menuvac: 5brzini -Go...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:29



FORD FOCUS 1.6TDCI TITANIUM

1


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:49



VW GOLF 2.0 HIGHLINE FULL OPREMA

VW GOLF 2.0 81KW 110KS UVOZ HOLANDIJA FULL OPREMA CENA PO DOGOVOR


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:49



VW POLO 1.2TDI BLUEMOTION KLIMATRONIK

VW POLO 1.2 55KW 2011 BLUEMOTION UVOZ OD HOLANDIJA OD OPREMA POSEDUVA...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:49



Fiat Panda 1.2

Fiat Panda 1.2 8v Klima ASR ABS Серво сити Централно со далечинс...


8.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:48



VW POLO 1.2TDI BLUEMOTION EURO5

VW POLO 1.2 55KW 2011GODINA UVEZENO OD HOLANDIJA OD OPREMA POSEDUVA: ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:48



AUDI A3 1.9 2007

1


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:48



VW POLO 1.4TDI

Se prodava vw polo 1.4tdi 2007godina Uvezeno od Germanija pred 2 godi...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:48



VW GOLF 6 2.0

1


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:47



Wv passat 1.9 na delovi

Delovi za passat


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 08:56



Страна 1 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам