Битола
                           
3002 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕ ИЗДАВА СТАН ЗА СТРАНЦИ ЦЕНТАР БИТОЛА

Сe издава стан на 2 кат комплетно реновиран 2023 год. во зграда со е...


450 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 09:55Промовирано

Се продава Викенд куќа во с. Трново

СЕ ПРОДАВААТ ДВЕ ВИКЕНД КУЌИ, ЛОЦИРАНИ ВО ПЕЛИСТЕРСКОТО СЕЛО ТРНОВО, ...


10 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

24 мај 22:58Промовирано

Naumovski Stan

SE IZNAJMUVA


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

12 мар 21:34Промовирано

Dukan vo Obitel

Se izdava dukan vo obitel na prizemje od zadnata strana od 12m2 so po...


6.000 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 10:12Se prodavat novi stanovi vo Bitola po ekstra cena

Se prodavat novi stanovi pod KEOPS vo Bitola direktno od investitor...


900 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:11Се продава куќа

Се продава куќа во близина на Трафостаницата кај паркот Стив Наумов, ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:10Se izdava

Deloven objekt vo klanica zgrada 11 Pogoden za sekakva namena, so sa...


5.000 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 10:03SE PRODAVA KUKJA

Se prodava kukja renovirana namestena Extra sostojba BROJ ZA KON...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 09:59SE IZDAVA STAN ZA STRANCI

Се издава нов и луксузно опремен стан во поширок центар на градот, на...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:46farbajne stanovi kuki knauf abrib plocki izolacija ob vlaga

Renovirame stanovi kuki nadvoresno i vnatresno redejne na gips karton...


100 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:37Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto 1.5 km nad benzinskata pumpa na luk oil po noviot pat ...


6 €
или предлог цена
Денес 09:35Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto nad S. BRATINDOL mozna e zamena so avtomobil inf na ...


3 €
или предлог цена
Денес 09:35LIVADA

Prodavam livada vo S. BRATINDOL livadata se naoga 300m od poslednata ...


3 €
или предлог цена
Денес 09:35NOVA kukja vo blizina na Selskata avtobuska AT PAZAR BITOLA

CENA ZA KUKJATA KOLKU EDEN STAN! Cist imoten list, eden sopstvenik ...


65.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 09:15PARCELA ZEMJISTE GJAVATO VO GRADEZEN REON ZA VIKENDICA PLAC

Prodavam parcela vo gradezen reon na selo Gjavato, ramna so pravoagol...


13 €
или предлог цена
Денес 09:13Се продава, менува дуќан / Se prodava, menuva dukan

Просторот е нов, опремен по HACCP со плочки на ѕидовите и подот, има ...


27.200 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 09:032-1519, ЦЕНТАР, СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН, 60+4+4М2, ЛИФТ

ЦЕНТАР, СЕ ПРОДАВА НОВ, СОНЧЕВ СТАН ОД 60М2, БАЛКОН 4М2, ПОДРУМ ОД 4...


62.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:56Se izdava stan стан kaj BP Wings Bitoil

Се наоѓа во подрумски простории, целосно опремена дневна,кујна,wc...


4.900 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:56СЕ ИЗДАВА

Станот е комплетно наместен слободен од 01.05.2023година Се наоѓа на...


7.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:42СЕ ПРОДАВА СТАН ВО НАСЕЛБА "КАРПОШ"

СЕ ПРОДАВА СТАН СО 3( ТРИ) СПАЛНИ, ВО НАСЕЛБА,, КАРПОШ'', ВО ЗГРАДА Б...


46.000 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
57.000 €
Битола

Станови

Денес 08:40Se prodava kukja vo strogiot centar na Bitola

Se prodava kukja od 360 m2. od koi 70 m2 se deloven prostor. Kukjata ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 08:39Куќа во Нижеполе

Се продава кука во Нижеполе легализирана со уреден имотен лист Кукат...


159.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
160.000 €
Битола

Куќи / Вили

Денес 08:33Х2 - За модерен и пријатен живот!

Х2 - За модерен и пријатен живот! Ви ја претставуваме следната од ни...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:23Станови во градба - Х1 Новата приказна на BV Business Grou

Х1 – Новата приказна на BV Business Group Се продаваат станови на ат...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:23Se prodava gradezno zemjiste vo Gorno orizari

-Se prodava plac za kuka -Cist imoten list (eden sopstvenik) -Elabor...


14.000 €
или предлог цена
Денес 08:21Se izdavaat apartmani novi nevseleni stara bitolska carsija

TEL 076 432 220 Se izdavaat apartmani novi nevseleni vo starata bito...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:15Deloven prostor

Se izdava deloven prostor na ulica dovledzik,so povrsina 300m2.Prosto...


1 €
или предлог цена
Денес 08:15Stanbeno-deloven objekt

Se prodava stanbeno-deloven objekt na ulica dovledzik.Stanbeniot pros...


1 €
или предлог цена
Денес 08:14Prodavam suma

Prodavam suma vo selo Osoj Kicevsko,5500m2.Tel.078367974


1 €
или предлог цена
Денес 08:14Se prodava zemjodelsko zemjiste vo opstina Novaci

Se prodava zemjodelsko zemjiste vo opstina Novaci pod selo Meglenci m...


40 МКД
или предлог цена
Денес 08:10HOTEL RIS za kazino ili starski dom

🇲🇰👌 TOP💥 TOP LOKACIJA SE PRODAVA HOTEL RIS Vreden Kapital za ...


1 €
или предлог цена
Денес 08:04Se prodava kuka vo Centar na Bitola

Се продава куќа на два спрата со визби и дворно место.Спратовите се п...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 07:57Se izdava namestena kuka vo nas.nedopirlivi

Kukata e namestena I vo solidna sostojba,namestena so tv,masina za pa...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Битола

Куќи / Вили

Денес 07:54Prodavam kuka

Prodavam kuka na ul. Stiv Naumov 74 tel 070207448


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 07:20Rasad tutun

Se prodava rasad tutun 6 lei po 20 metra poveke inf na 070610280


2.500 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 07:20Se prodavaat dve kuki vo eden dvor

Kukata se naoga kaj parkot stiv naumov CENTRALNO GRADSKO PODRACJE ed...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 07:16Se izdava stan za stranci

Vo centarot na gradot od karshi javor Kontakt telefon: 071 350 173


300 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 05:37Mesto NIZEPOLE

Mozna zamena za kukja,stan,kola. Kontakt telefon: 071 350 173


15 €
или предлог цена
Денес 05:36Плац во с.Дихово ( Dihovo ,Bitola)

Поволно за Викендица во најубавиот дел од селото. КП 820/3 752м2 Прис...


1 МКД
или предлог цена
- 97 % Попуст
35 МКД
Денес 03:07Dukan kaj Oficerski

Se iznajmuva 60m2 deloven prostor, 59m2 vizba/magacin, 197m2 dvor. In...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 01:26Куќа дуќан. Битола, центар

Се продава куќа со деловен простор во центарот на Битола, отспротива,...


475.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 01:26SE IZDAVA TROSOBEN STAN ZA PERIODOT JUNI-SEPTEMVRI

STANOT E TROSOBEN...SO DVE SPALNI...KLIMATIZIRAN..DNEVNA...KUJNA..TRP...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 23:54SE IZDAVA TROSOBEN STAN

SE IZDAVA TROSOBEN STAN 80m2 NA PARTIZANSKA


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 23:53Страна 1 од 76

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам