Карпош
                           
8706 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava stan vo Vlae so podrum, garaza i dvor

Se prodava kompletno renoviran stan vo Vlae na prv kat vo zgrada od 2...


79.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
81.000 €
Карпош / Скопје

Станови

04 апр 10:37Промовирано

Renoviran Stan vo Vlae 60m2+5m2+10m2+60m2

Prodavame ubav i svetol renoviran stan vo Vlae na prv kat vo zgrada o...


81.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

17 мај 16:03Промовирано

СЕ ИЗНАЈМУВА ЛУКСУЗЕН СТАН ВО КАРПОШ 1 БЛИЗУ ГРАДСКИ ПАРК

Станот е во новоградба со добра изолација на втор кат, зградата има л...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО КАРПОШ 3 - ПОЗАДИ CITY MALL

ШИФРА: 2046S ЦЕНА: 101.400€ КОНТАКТ: 075 988 602 Се продава двос...


101.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 00:20СЕ ПРОДАВА ГАРСОЊЕРА ВО КОЗЛЕ - 30м2

ШИФРА: 2090S ЦЕНА: 55.000 € КОНТАКТ: 075 988 602 Се продава гарс...


55.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 00:19СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО КАРПОШ 4 - ВО КУЛИТЕ

ШИФРА: 2093S ЦЕНА: 115.000 € КОНТАКТ: 075 988 602 Се продава т...


115.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 00:18СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1 - КАЈ ЗУР МАРКЕТ

ШИФРА: 2087S ЦЕНА: 87.200€ КОНТАКТ: 075 988 602 Се продава компл...


87.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 00:18Izdavam nov namesten stan vo Kozle Издавам стан во Козле

Издавам нов трособен наместен стан со два балкони во населба Козле, в...


380 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:44Prodavam plac vo Brazda

Prodavam golem plac na 10 kilometri od cenar vo blizina na selo Bra...


35 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 22:16Se izdava stan vo vlae aleksandrija

Se izdava stan vo naselba aleksandrija vo vlae ,pozadi luk oil vo zgr...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:13Se prodava kukja vo Bardovci

Se prodava kukja vo Bardovci vo noviot del pod ridot Gradba 2000 god...


280.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 21:29KUKA BARDOVCI NA RIDOT

Се продава куќа во Бардовци 350 000€ Во елитниот дел, на брдото. Пла...


350.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 21:15СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ - КАЈ МЛЕЧЕН

ШИФРА: 1545R ЦЕНА: 300€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 С...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:13СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО КАРПОШ 3 - КАЈ БАЗАРО

ШИФРА: 1341R ЦЕНА: 400€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 С...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:13СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО ВЛАЕ - КОМПЛЕКС АЛЕКСАНДРИЈА

ШИФРА: 1261R ЦЕНА: 350€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:13СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО КАРПОШ 3 - ПОЗАДИ CITY MALL

ШИФРА: 1169R ЦЕНА: 400€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:12СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН - ВО ВЛАЕ

ШИФРА: 1556R ЦЕНА: 300€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:12СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН - ВО ТАФТАЛИЏЕ 1

ШИФРА: 1031R ЦЕНА: 300€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:12Se prodava stan na Ruzveltova

Se prodava stan na ulica Ruzveltova 51 od 79m2 na prv spart, Skopje(K...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:58Fenix nedviznosti ima potreba od postari baraki so plac

Fenix nedviznosti za poznati klienti ima potreba od kupuvanje na post...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 20:29Продажба на стан со 2 спални во комплекс МИДА

Агенција за недвижности нуди на продажба стан со 2 спални во релатив...


118.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:40  НОВ ОГЛАС

Дарма Дома издава нов стан во Дебар Маало !

Дарма Дома издава НОВ луксузен стан во Дебар Маало, кај Кино Карпош, ...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:22Се продава комплето реновиран стан на Партизанска Карпош

Се продава за 150000 еур или изнајмува за 450 еур комплетно реновиран...


150.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:17Namesten stan od 70m2 vo Taftalidze

Se prodava stan od 70m2 kompletno namesten vo nova zgrada so dve spal...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:05Karpos

Se izdava dvosoben stan na PRIZEMJE vo kulata sproti Zooloska gradina...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:38Дарма Дома издава нов стан во Тафталиџе !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава стан во Тафталиџе 1 , кај М...


230 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:19ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Центар !

Дарма Дома издава нов стан во Центар во Буњаковец, станот поседува 60...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:18Se prodava stan 49m2 vo Karpos 1

📍Се продава стан 49м2 во Карпош 1 во близина на полицијата. Станот р...


80.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:18  НОВ ОГЛАС

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава стан во Центар кај Католичк...


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:18ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Аеродром !

Aгенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ стан во Аеродром kaj То...


260 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:18Дарма Дома издава нов стан во Тафталиџе !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава стан во Тафталиџе 1 kaj Ком...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:12Дарма Дома издава стан во Карпош !

Дарма Дома издава нов модерен стан во Карпош 3 , позади Cuty Mall, по...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:10KUPUVAM STAN

kupuvam stan vo karpos 4 vo crvenite kuli.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:08Kukja 300 m²,120 m²Pod Kukja.180 m² Dvor,45m² Garaza.

Kukja 300 m² komplet so namestaj ,120 m² Pod kukja,180 m² dvor,45 m² ...


250.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 17:05  НОВ ОГЛАС

Дарма Дома издава БАРАКА во Карпош !

Дарма Дома издав БАРАКА во Карпош 2 спроти Жан Митрев , поседува 45 м...


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:03Козле Гарсоњера 33 м2 - Екстра цена

Се продава стан Гарсоњера 33 м2 , нова невселена со посебна спална, г...


36.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:45MODEREN STAN 100M2 TAFTALIDZE 1

Se prodava stan vo nas. Taftalidze 1 vo mini ultra moderna zgrada so ...


200.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:33VLAE ALEKSANDRIJA STAN 62m2

Agencijata nudi za prodazba nov stan vo nas. Aleksandija, Vlae. Kvad...


1.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:33Se izdava sprat od kukja

Se izdava namesten sprat od kukja vo odlicna sostojba, 86 kvadrati. Z...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 16:25Дарма Дома издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ стан во Аеродром-Мичури...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:47Se prodava stan 71m2 +30m2 na Partizanska sproti Leptokarija

📍Се продава стан 71м2+30м2 во Тафталиџе спроти Лептокарија. Станот р...


79.450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:46  НОВ ОГЛАС

Се продава одличен стан од 70м2 во ВЛАЕ

Се продава релативно нов стан во Влае - Карпош кај ОУ Димо Хаџи Димо...


108.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:45ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Карпош !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов МОДЕРЕН стан во Карпош ...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:30Страна 1 од 218

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам