Карпош
                           
6940 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам двособен стан во Тафталиџе 56м2

Продавам двособен стан во Тафталиџе на 1-ви кат, 56м2, на ул.ПРАШКА б...


115.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

24 мај 15:48Промовирано

Se prodava stan vo Hrom 90m2 + 36m2 podrum na imoten list

Se prodava kompletno namesten stan vo Hrom 90m2 + 36m2 podrum so proz...


119.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

05 јун 13:00Промовирано

Студио 35м2 во комплекс Македонија

ID9494A Се продава студио со вкупна површина од 35м2 во комплекс Мак...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:03НОВ ОГЛАС
Промовирано

NAMESTEN STAN VO TAFTALIDZE

Se prodava celosno opremen stan vo Taftalidze od 70 m2 na 5 ti kat so...


1.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:23NOV NEVSELUVAN STAN VO TAFTALIDZE

Se prodava nov nevseluvan stan vo Taftalidze od 200 m2 od koj 155 m2 ...


270.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:01PREUBAV STAN VO LEPTOKARIJA

Se prodava stan vo gradba vo Leptokarija na 11/11 sprat vo objekt so ...


204.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:00STAN VO TAFTALIDZE 2

Se prodava celosno opremen stan vo odlicna sostojba vo neposredna bli...


75.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:00Se prodava nov 55m2, kat 2, jug,Karpos 4

Se prodava stan vo nova zgrada vo izgradba, gotova mart 2024 vo Karpo...


1.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:59STAN VO TAFTALIDZE

Se prodava poluopremen stan vo Taftalidze vo neposredna blizina na Si...


98.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:59STAN SO 3 SPALNI SOBI VO TAFTALIDZE 2

Se prodava stan vo odlicna sostojba celosno opremen vo Taftalidze 2 o...


186.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:59STAN VO GRADBA VO TAFTALIDZE

Se prodava stan vo gradba vo Taftalidze nasproti Replek od 62 m2 na p...


1.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:58STAN VO KARPOS 2

Se prodava stan vo Karpos 2 vo sostojba za renoviranje od 52 m2 na 3/...


71.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:57STAN NA PRIZEMJE VO KOZLE

Se prodava stan na prizemje vo Kozle vo gradba od 115 m2 vo mal objek...


1.600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:57NOVOGRADBA VO KOZLE

Se prodavaat stanovi novogradba vo Kozle vo mal objekt na 1,2 i potkr...


1.600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:56STAN VO ZAVRSHNA FAZA NA GRADBA VO KARPOS 4

Се продава стан со 2 спални од 60 м2 - без тераса, зграда во Карпош...


1.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:46ODLICEN NAMESTEN STAN VO VLAE SO PARKING

Сити Партнер Агенција продава комплетно наместен стан на одлична лока...


71.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:462 Stana 53m2 i 74m2 vo Edna stanbena edinica vo Karpos

Сити Партнер Агенција продава 2 Стана по лист за предбележување во 1 ...


1.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:45NOV PREKRASEN STAN VO NASTEL TAFTALIDZE

Сити Партнер Агенција издава нов до сега не издаван стан во Тафталиџ...


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:45СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ - КАЈ МЛЕЧЕН

ШИФРА: 1545R ЦЕНА: 300€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 С...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:53СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН - ВО ВЛАЕ

ШИФРА: 1556R ЦЕНА: 270€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 ...


270 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
300 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:53ДАРМА ДОМА издава нов стан во Карпош !

Дарма Дома издав луксузен стан во Карпош 3 во City Garden , поседува ...


320 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:52СЕ ИЗДАВА КАТ ОД КУЌА - БЛИЗУ CITY MALL

ШИФРА: 1133R ЦЕНА: 500€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 С...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:52СЕ ИЗДАВА НОВ ТРОСОБЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ - ВО НАСТЕЛ

ШИФРА: 1002R ЦЕНА: 300€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 С...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:52СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН - ВО ТАФТАЛИЏЕ 1

ШИФРА: 1031R ЦЕНА: 300€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:52СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО ВЛАЕ - КОМПЛЕКС АЛЕКСАНДРИЈА

ШИФРА: 1261R ЦЕНА: 350€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:51СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО КАРПОШ 3 - КАЈ БАЗАРО

ШИФРА: 1341R ЦЕНА: 300€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 С...


300 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
340 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:51СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО КАРПОШ 1 - КАЈ МАШИНСКИ ФАКУЛТЕТ

ШИФРА: 1250R ЦЕНА: 270€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


270 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:50Дарма Дома издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Аеродром - Мичу...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 19:04Vlae 3-soben stan od 76m2

Vlae vo blizina na Tinex 3-soben stan od 76m2 na 1kat vo niska zgrad...


95.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:56  НОВ ОГЛАС

D.Malo stan od 66m2

Se prodava stan od 66m2 vo D.Malo vo blizina na PUIK .stanot gleda j...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:51  НОВ ОГЛАС

Se izdava stan od 45m2vo D.Malo

D.Malo kaj SJO se izdava stan od 45m2 na 1kat so parno,prazen,stanot ...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:47  НОВ ОГЛАС

Се издава стан во Карпош 1

Се издава стан во Карпош 1 од 83 м2 четворособен, со две wc со балко...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:01Dupleks vo Karpos 1 od 115m2 na imoten list so 4 spalni

Се продава функционален дуплекс во Карпош 1 од 115м2( на имотен лист)...


140.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:01Se prodava stan 59m2 vo Hrom

📍Се продава стан 58м2 во Хром до гимназијата Кочо Рацин. Станот рас...


68.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:26  НОВ ОГЛАС

Zdanec

iznajmuva cela kukja na tivka lokacija vo Zdanec ( ili poedinecno po ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:18Se izdavaat stanovi vo Vlae

Se iznajmuvaat poedinecno 3 stana od po 140m2 vo kukja vo Vlae vo tiv...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:17Се продава реновиран стан

Се продава реновиран стан во Влае 60 m2, на 1 кат од 2 ката, со 2 спа...


81.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:32Се продава нов наместен стан

Се продава нов наместен стан 66m2 во Тафталиџе со една спална, 62m2 с...


1.650 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:30Се продава наместен стан во Порта Влае

Се продава стан во Порта Влае на четврти кат од девет. Станот е многу...


150.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:13  НОВ ОГЛАС

PRAZEN STAN ZA KANCELARIJA VO KARPOSH !, RUZVELTOVA

ШИФРА- 1608 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува празен стан...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:11  НОВ ОГЛАС

Се издава реновирано наместено станче во Карпош.

Се издава реновирано наместено станче во Карпош 3. Се наоѓа во високи...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:05  НОВ ОГЛАС

IZNAJMUVAME PREKRASEN STAN KAJ SITI MOL

SIFRA 6138 Iznajmuvame prekrasno namesten vo Karpos vednas do City m...


850 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:54SE IZDAVA DVOSOBEN NOV MIDA KARPOS

SIFRA 5092 POVRSINA 50 KAT 6 Dnevna soba so kujna posebna spalna s...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:44Страна 1 од 174

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам