Карпош
                           
8754 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Комфорен стан во Карпош

ID9408А Се изнајмува комплетно опремен стан во близина на комплекс М...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:32



НОВ ОГЛАС
Промовирано

Se izdava dukjan vo Leptokarija

Se izdava dukjan vo T.C Leptokarija 40m2+20m2 galerija. Opremen e so...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

31 мај 10:47



Промовирано

Се издава спрат од куќа

Се издава спрат од куќа со посебен влез за краток престој тел за кон...


35 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:27



НОВ ОГЛАС
Промовирано

PLAC ZA GRADBA NA UL. SKUPI

Se prodava plac za gradba na ul. Skupi so markica za lesna i nezagadu...


280.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 00:11



MAGACINSKI PROSTOR VO OLIMPIKO

Se izdava magacinski prostor vo Olimpiko od 540 m2 na suterno nivo. M...


5 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Магацини

Денес 00:03



NAMESTEN STAN VO TAFTALIDZE

Se prodava celosno opremen stan vo Taftalidze od 70 m2 na 5 ti kat so...


1.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:23



NOV NEVSELUVAN STAN VO TAFTALIDZE

Se prodava nov nevseluvan stan vo Taftalidze od 200 m2 od koj 155 m2 ...


270.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:01



PREUBAV STAN VO LEPTOKARIJA

Se prodava stan vo gradba vo Leptokarija na 11/11 sprat vo objekt so ...


204.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:00



STAN VO TAFTALIDZE 2

Se prodava celosno opremen stan vo odlicna sostojba vo neposredna bli...


75.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:00



Se prodava nov 55m2, kat 2, jug,Karpos 4

Se prodava stan vo nova zgrada vo izgradba, gotova mart 2024 vo Karpo...


1.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:59



STAN VO TAFTALIDZE

Se prodava poluopremen stan vo Taftalidze vo neposredna blizina na Si...


98.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:59



STAN SO 3 SPALNI SOBI VO TAFTALIDZE 2

Se prodava stan vo odlicna sostojba celosno opremen vo Taftalidze 2 o...


186.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:59



STAN VO GRADBA VO TAFTALIDZE

Se prodava stan vo gradba vo Taftalidze nasproti Replek od 62 m2 na p...


1.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:58



STAN VO KARPOS 2

Se prodava stan vo Karpos 2 vo sostojba za renoviranje od 52 m2 na 3/...


71.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:57



STAN NA PRIZEMJE VO KOZLE

Se prodava stan na prizemje vo Kozle vo gradba od 115 m2 vo mal objek...


1.600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:57



NOVOGRADBA VO KOZLE

Se prodavaat stanovi novogradba vo Kozle vo mal objekt na 1,2 i potkr...


1.600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:56



STAN VO ZAVRSHNA FAZA NA GRADBA VO KARPOS 4

Се продава стан со 2 спални од 60 м2 - без тераса, зграда во Карпош...


1.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:46



ODLICEN NAMESTEN STAN VO VLAE SO PARKING

Сити Партнер Агенција продава комплетно наместен стан на одлична лока...


71.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:46



2 Stana 53m2 i 74m2 vo Edna stanbena edinica vo Karpos

Сити Партнер Агенција продава 2 Стана по лист за предбележување во 1 ...


1.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:45



NOV PREKRASEN STAN VO NASTEL TAFTALIDZE

Сити Партнер Агенција издава нов до сега не издаван стан во Тафталиџ...


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:45



Илинденска Карпош

Дуќанот се издава исклучиво за канцеларија, предавална, фирма за софт...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Вчера 20:59



СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ - КАЈ МЛЕЧЕН

ШИФРА: 1545R ЦЕНА: 300€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 С...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:53



СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН - ВО ВЛАЕ

ШИФРА: 1556R ЦЕНА: 270€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 ...


270 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
300 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:53



ДАРМА ДОМА издава нов стан во Карпош !

Дарма Дома издав луксузен стан во Карпош 3 во City Garden , поседува ...


320 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:52



СЕ ИЗДАВА КАТ ОД КУЌА - БЛИЗУ CITY MALL

ШИФРА: 1133R ЦЕНА: 500€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 С...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:52



СЕ ИЗДАВА НОВ ТРОСОБЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ - ВО НАСТЕЛ

ШИФРА: 1002R ЦЕНА: 300€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 С...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:52



СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН - ВО ТАФТАЛИЏЕ 1

ШИФРА: 1031R ЦЕНА: 300€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:52



СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО ВЛАЕ - КОМПЛЕКС АЛЕКСАНДРИЈА

ШИФРА: 1261R ЦЕНА: 350€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:51



СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО КАРПОШ 3 - КАЈ БАЗАРО

ШИФРА: 1341R ЦЕНА: 300€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 С...


300 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
340 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:51



СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО КАРПОШ 1 - КАЈ МАШИНСКИ ФАКУЛТЕТ

ШИФРА: 1250R ЦЕНА: 270€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


270 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:50



Prodavam kuka vo naselba Kozle

Prodavam kuka vo kozle na mirna lokacija kukata e vo dobra kondicija ...


370.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 20:21



Izdavam soba za samci vo Kozle

Se izdava soba za samci na sprat od kuka. Spratot raspolaka so se vku...


4.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Соби

Вчера 20:21



Дарма Дома издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Аеродром - Мичу...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 19:04



Vlae 3-soben stan od 76m2

Vlae vo blizina na Tinex 3-soben stan od 76m2 na 1kat vo niska zgrad...


95.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:56



  НОВ ОГЛАС

D.Malo stan od 66m2

Se prodava stan od 66m2 vo D.Malo vo blizina na PUIK .stanot gleda j...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:51



  НОВ ОГЛАС

Se izdava stan od 45m2vo D.Malo

D.Malo kaj SJO se izdava stan od 45m2 na 1kat so parno,prazen,stanot ...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:47



  НОВ ОГЛАС

Се издава стан во Карпош 1

Се издава стан во Карпош 1 од 83 м2 четворособен, со две wc со балко...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:01



Dupleks vo Karpos 1 od 115m2 na imoten list so 4 spalni

Се продава функционален дуплекс во Карпош 1 од 115м2( на имотен лист)...


140.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:01



Se prodava stan 59m2 vo Hrom

📍Се продава стан 58м2 во Хром до гимназијата Кочо Рацин. Станот рас...


68.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:26



  НОВ ОГЛАС

Se izdava delloven prostore

Se izdava deloven prostor vo karposhe2 Blizu mashinski fakulltet i d...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Вчера 17:20



Zdanec

iznajmuva cela kukja na tivka lokacija vo Zdanec ( ili poedinecno po ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:18



Se izdavaat stanovi vo Vlae

Se iznajmuvaat poedinecno 3 stana od po 140m2 vo kukja vo Vlae vo tiv...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:17



Се продава реновиран стан

Се продава реновиран стан во Влае 60 m2, на 1 кат од 2 ката, со 2 спа...


81.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:32



Страна 1 од 219

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам