Прилеп
                   
2141 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Fiat Punto 1.3 MultiJet 2004

Vo odlicna sostojba. Vozeno i odrzuvano od eden sopstvenik poslednite...


2.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 08:07Промовирано

Ford Mondeo 2.0TDCi Ghia

Ford Mondeo 2.0 tdci HDI 85kw 115hp‼️ Motorot e peugeot(stariot pezo ...


5.750 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.850 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 09:14Промовирано

VW POLO 1.4 BI FUEL BENZIN/PLIN FABRICKI 63 KW

✅VW POLO 1.4 BI FUEL BENZIN/PLIN FABRICKI HIGLINE ✅ZELEN KARTON ✅SE...


5.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.900 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:42Промовирано

AUDI A3

AUDI A3 2.0 TDI 140KS 2005GOD REGISTRIRANO DO 4.2024.OPREMA :EL.STAKL...


4.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.900 €
Прилеп

Автомобили

Денес 10:46Seat Leon 1.9 tdi

Top sostojba Spremni dok do reg.


5.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:00Golf V 1.9 TDI

Kolata e vo odlicna sostojba Full oprema Sredeni dok do reg


4.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:59SKODA FABIJA 1.4 TDI PERFEKTNA SERVISIRANA

Se prodava skoda fabija1.4 tdi kompletno servisirana so maksimalna op...


3.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.800 €
Прилеп

Автомобили

Денес 09:41PEUGEOT 307 1.6 HDI PEZO

Voziloto e vo besprekorna sostojba Plateni se site davacki do regist...


3.599 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:36VW GOLF 5 1.9 TDI

Registriran i servisiran


4.899 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:36OPEL TIGRA 1.4

Opel tigara 1.4


3.599 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:36Se prodava mazda 6 2.0

Se prodava mazda 6 2.0 dizel motor top sostojba, registrirana do 28.1...


3.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:33Se prodava BMW X3

Se prodava bmw x3 top sostojba registirano do 17.01.2024god. Oprema: ...


6.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:33AUDI A6 3.0TDI - 11 "PERFEKTEN"

● Se prodava Audi A6 C7 3.0TDI 150kW 204ks proizveden 2011 godina. ● ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:30Audi A5 3.0 TDI Quattro

*Maksimalno zacuvan *Registriran do 04.2024 *Zimski gumi, novi letn...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:21Toyota Rav4 Crossover 2.2 136hp - 2009god.

Rav 4, urbana Crossover varijanta, proizvedena na 31.12.2008, prva re...


7.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:08Mitsubishi Colt 1.5 did

Kolata e vo predobra sostojba,registrirana uste 10 dena,pred 200km se...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:59Audi a6 3.0 tdi

Kolata e vo predobra sostojba nema ni farbano ni udreno so garancija,...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:58Vw Caddy 1.6 TDI

Kolata e donesena so vozenje i plateni se site davacki do registracij...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:58Seat Leon 1.6 TDI

Kolata e donesena od germanija so vozenje,i plateni se site davacki d...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:58Seat Ibiza 1.2 TDI Ecomotive

Kolata e kako nova donesena od germanija so vozenje,plateni se site d...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:58PEUGEOT 206 1.4 HDI 67KS 2002

REGISTIRANO DO SEPTEMVRI SERVISIRANO MALA POTROSUVACKA CETIRI NOVI GU...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:24SEAT ALTEA XL 1.9 TDI

Se Prodava Seat Altea XL 1.9 TDI 77kw Registrirana do 07/2023 Naprave...


6.099 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:19SEAT IBIZA 1.9TDI SE PRODAVA ILI ZAMENUVA ZA POGOLEMA

Seat ibiza 1.9 tdi 131 ks 2002 god 6 brzini registrationa cela godina...


2.650 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:16Vw Polo 1.0 plin golf clio Corsa Punto ibiza lupo

Prodavam vw polo 1.0 vo odlicna sostojba so nov atestiran plinski si...


1.499 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 07:28Audi A3 1.9 TDI

Se prodava Audi A3 1.9 TDI, 77 kw, 105 ks, 2006 godina, servisiran i ...


4.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.500 €
Прилеп

Автомобили

Денес 06:36SE PRODAVA OPEL CORSA 1.3 CDTI 2010g 70kW

SE PRODAVA OPEL CORSA 1.3 CDTI 2010g KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA, ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:45Fiat Grande Punto Evo 1.3multijet - Dynamic

Одлично градско возило со минимална потрошувачка на гориво 3.5~4.5л н...


4.700 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
5.100 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:42Форд Ескорт

Форд Ескорт


900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:24Mini Clubman 1.6 2008g

Se prodava perfektno socuvan Mini Clubman 2008g so 1.6 dizelski motor...


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:23Vw Golf 5 1.9 105ks 2007god

Se prodava vw golf 5 1.9 77kw 105ks 2007godina vo perfektna sistojba ...


5.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:22  НОВ ОГЛАС

Audi a6 3.0 tdi automatic

Se prodava audi a6 3.0 automatic 9g Kolata e uvezena od shvedska so ...


12.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.500 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:11BMW 320TD

Se prodava I zamenuva Bmw 320td 110kw 150ks Ates na folii Klima i...


3.550 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:50Malo kolice

Se prodava ww foks reg.do13 06 2023 ima klima solidni gumi miselinki ...


2.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:35  НОВ ОГЛАС

AUDI A3 Sportback 1.9TDI 105ks Fabricka sostojba

AUDI A3 Sportback 1.9TDI 105ks Fabricka sostojba -6x CD CHANGER -...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:08BMW E90 320d 2.0 LCI

Возилото е во супер состојба. Редовно сервисирано. Се работи до после...


123.456 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:55Mercedes E300 / 2017god / 70 000km

Voziloto poseduva visoko nivo na oprema. Moze zamena za pomalo voz...


36.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
37.000 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:43Audi A3 2007 1.6 i Sportback 8PA Benzin / Plin Ауди А3

Се продава Audi A3 Sportback (8PA) Ауди А3 2007 со 5 врати 1.6i 7...


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:31opel corsa1.0 1999

kolata nema korozija e vo odlicna sostojba so minimalna potrosuvacka ...


1.150 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.200 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:22opel corsa 12i 33kv vo odlicna sostojba

kolata e odlicno socuvana se naneze si raboti mnogu ekonomicna .regis...


750 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
1.000 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:22Smart ForTwo Cabrio 0.7 turbo - kupen od CH

Kolata e vo odlicna sostojba kupena od CH so servisna kniska i e regi...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:03Polo gti 1.6

Wolkswagen polo gti 1.6 so dizna plin vnesen vo soobrakajna, reg.do 1...


111 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:31Vw golf 5 1.9tdi 105ks 6 brzini

Voziloto e vo odlicna sostojba servisirano reg. do 7.23 so zelen kart...


5.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.250 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:40VOLKSWAGEN POLO 1.2i 2006GOD. AVTOZLATESKI

VOLKSWAGEN POLO 1.2i 2006GOD. BENZIN GOAL OPREMA CLIMA 143000KM...


2.799 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:32  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 54

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам