Берово
                   
109 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MERCEDES-BENZ C 220 W 204 MODEL 2008

MERCEDES VO ODLICNA SOSTOJBA MODEL 2008 god. W 204 AVANTGARDE IMA MO...


8.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.100 €
Берово

Автомобили

Денес 09:51WV TOURAN 1.9 TDI SO SERVISNA KNISKA

Full oprema Parktronik Dvozonska klima Original radio wv Elektr...


8.150 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

Вчера 21:43Fiat Bravo 1.9 multijet

Se prodava Fiat Bravo 1.9 120ks. Kolata e vo perfektna sostojba zdrav...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

02 јун 12:30CITROEN C3 1.4 BENZIN/PLIN 2011 REGISTRIRANO ***EXCLUSIVE***

Citroen c3 benzin/plin (fabricki) Rgistriran cela godina Komplet s...


5.300 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

01 јун 11:05VW GOLF VII 1.6TDI 77KW/105PS BLUEMOTION ***NOVO***

GOLF 7 1.6TDI 105PS *** NOVO VOZILO*** KOLATA E KAKO NOVA BEZ NIKAKV...


11.200 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

01 јун 11:04PEUGEOT 307 2.0HDI 80KW/109KS 2002

Peugeot 307 2.0HDI 80kw/109ks 2002god Kolata e maksimalno zacuvana ...


2.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

01 јун 11:04JEEP CHEROKEE 4x4 2.8CRD 163HP *** OFF ROAD***

JEEP CHEROKEE 4X4 2.8CRD 163HP LIMITED SO REDUKTOR BRZI/BAVNI Dzipot...


5.600 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

01 јун 11:04VW GOLF 5 PLUS 1.9TDI 77KW 2006

Voziloto e uvezeno od italia so plateni site davacki do reg, prevod n...


4.200 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

01 јун 11:03VW PASSAT 1.9TDI 77KW/105KS *** STAKLO***

Kolata e maksimalno zacuvana bez nikakva zabeleska Realni 196.000km ...


6.000 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

01 јун 11:03MERCEDES C 220

MERCEDES VO ODLICNA SOSTOJBA MODEL 2008 god. W 204 AVANTGARDE IMA MO...


8.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.100 €
Берово

Автомобили

01 јун 08:50Audi A4 2.0TDI Sport S

Се продава Одлично Audi A4 2.0TDI Sport S 110kw / 150ks - новиот мо...


23.000 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

31 мај 20:19Se prodava golf 3 1.9 TDI

Se prodava golf 3 1.9 TDI vo super sostojba. Moze da se vidi vo bilo ...


По Договор
или предлог цена
Берово

Автомобили

30 мај 15:54Peugeot 307 SW / karavan

Se prodava Peugeot 307 1.6 SW so panoramski / staklen krov, ESP sist...


2.200 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.400 €
Берово

Автомобили

30 мај 07:32Peugeot 207 2006g.

kolata e vo odlicna sostojba so vgraden plin mala potrosuvacka 1.4 be...


2.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

29 мај 09:17Prodavam Golf 5 1.9 2007 godina

Se prodava Golf 5 1.9 77kw. Odlicna sostojba Bez vlozuvanja Napraven...


По Договор
или предлог цена
Берово

Автомобили

26 мај 11:07BMW E320i 2007

Se prodava BMW e90 320i 2007 god. Voziloto e doneseno od Svajcarija s...


6.000 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

18 мај 19:47PEUGEOT 207 1.6HDI 66KW/90KS 2007

Voziloto e uvezeno od Italia so plateni davacki do reg Maksimalno z...


4.700 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

18 мај 17:13Prodavam Hundai vo odlicna sostojba 2450€

Kolata e cuvana i pazena, ima ugradeno atestiran plin-lovato, alumini...


2.100 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

16 мај 21:03Vo odlicna sostojba

So mali zabeleski nadvoresno na bojata,kuka,desen volan.Najdobriot mo...


2.000 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

16 мај 12:37Се продава Renault megane 2 2.0 16v

Рено меган 2 2.0 16в 135кс платени давачки до рег. - втор сопственик...


3.650 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

12 мај 14:37AUDI A7 3.0TDI 245KS QUATTRO -11

AUDITO E KAKO NOVO SO NAJFULL OPREMA NOVI GUMI KOMPLET SERVIS REG ...


22.000 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

11 мај 10:04CHEVROLET CAPTIVA 2.0VCDI 150KS 4X4 REG+ZELEN KARTON

Voziloto e maksimalno zacuvano Kupeno od autocem tetovo od prv gazda...


8.200 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

10 мај 14:06CITROEN C1 1.4HDI 2005 REGISTRIRANO *** KLIMA***

Voziloto e registrirano i servisirano


3.000 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

09 мај 16:15MITSUBISHI PAJERO 2.5TD 4X4

Dzipot e cuvan maksimalno, odlicen na motor Zdrav karoseriski 250...


3.000 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

09 мај 16:15FIAT BRAVO 1.9 MULTIJET 120KS 2008 *** STAKLO***

Kolata e bukvalno kako nova bez nikakva zabeleska So najfull oprema ...


4.600 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

08 мај 18:37CITROEN C3 1.4HDI REG. 2005 *** EXCLUSIVE***

Kolata e vo odlicna sostojba Reg cela godina Novi gumi EXCLUSIVE M...


3.200 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

08 мај 18:37MITSUBISHI PAJERO 2.5TD 4X4

Dzipot e cuvan maksimalno, odlicen na motor Zdrav karoseriski 2500c...


3.000 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

08 мај 18:37VW POLO 1.6TDI 90KS 2011 REGISTRIRANO *** NOVA KOLA***

VW POLO 1.6TDI 66KW/90KS 2011 SO NAJVISOKO NIVO NA OPREMA 165.000KM...


6.600 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

08 мај 18:35SUZUKI SWIFT 1.3DDIS ***130000km***

Voziloto e uvezeno od Italia so plateni site davacki do reg Odlicno...


4.600 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

08 мај 18:35Mitsubishi Pajero 2.8 OFF ROAD

Pajero 2.8 na BG tablici. Spremno za off road komplet. Makara Power ...


7.000 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

04 мај 21:39Prodavam Fiat Grande Punto 1.2 Benzin/Plin

Se prodava Fiat Grande Punto 1.2 48kw Registrirana do 13.07.2023 Ate...


2.700 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

26 апр 16:48Lada Niva 1900 diesel

Продавам Лада Нива со дизел мотор од Фиат Регата 1.9 Петостепен мену...


1.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

15 апр 13:12jeep

delovi za motor 2.5 benzin 070 362 818


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

02 апр 13:19Audi A6 2.7 Tdi

Info na tel!!!


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

22 мар 10:37VW TOUAREG 2.5 R5 TDI

Поседува 4×4 погон со 4+1нови зимни гуми,атест на затемнети стакла и ...


5.799 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

20 мар 19:10Audi A3 1.6

Возилото е во одлична состојба. Редовно сервисирано. Цена по договор...


По Договор
или предлог цена
Берово

Автомобили

14 мар 22:43Mitsubishi PAJERO Sport 2.5 TDI

Возилото е во одлична состојба регистрирано без никакви забелешки


6.800 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

12 мар 13:00MERCEDES B 200

Мерцедес B200 2.0 Автоматски менувач Шибер Темпомат Кожени сед...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

04 мар 17:47Opel Ascona 1986

Се продава Opel Ascona 1.8 benzin. Колата не е во возна состојба одно...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

25 фев 15:44Се продава Jeep Grand Cherokee

Возилото е сремно за сезона средено и сменето уље и филтри за подетал...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

25 фев 11:41Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам