704 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Izdavane na stan za edno dneven ili pokratok preston

Se izdava luksizen renoviran stan vo strog centar na gradot odlicno m...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

16 апр 15:28Промовирано

КРАТОК ПРЕСТОЈ во ВЕЛЕС 1000 ден

Се издава стан за КРАТОК ПРЕСТОЈ цена 1000 денари, ноќевање 1500 дена...


1.000 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Se prodava Vikendica

Se prodava Vikendica vo blizina na zel. stanica Rajko Zinzifov . So p...


4.000 €
или предлог цена
Вчера 13:14КРАТОК ПРЕСТОЈ во ВЕЛЕС 1000 ден

Се издава стан за КРАТОК ПРЕСТОЈ цена 1000 денари, ноќевање 1500 дена...


1.000 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 13:00SE PRODAVA PLAC VO OTOVICA VELES

Se prodava plac od 1550 m2 vo naselbata Otovica,Veles blisku do ezero...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00ПАРЦЕЛА ВО СОПОТ ВЕЛЕШКО

Се продава парцела во Сопот Велешко покрај автопат во близина на пата...


3 €
или предлог цена
Вчера 13:00Stala

Se prodava stala vo procegura na legalizacija pogodna za cuvanje na ...


22.222 €
или предлог цена
Велес

Останато

Вчера 11:31Kukja vo S.Omorani

Se prodava stara kukja so 2000kvadrata mesto. Cena po dogovor. Br...


6.999 €
или предлог цена
Вчера 10:29Se prodava stan sproti OU Vasil Glavinov

Se prodava trosoben renoviran stan na atraktivna lokacija sproti skol...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 10:23Se prodava kukja vo Veles

Se prodava kukja na 2 sprata vo Veles na ulica Prohor Pchinjski 47 na...


1 МКД
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 10:09se prodava Lozje

Se prodava lozje 2.5 dekara ima 800 pracki ima i zidana soba lozjeto...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:00Niva

Парцелата се граничи со бензиска пумпа бр. 072 - Макпетрол. Која се н...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:43Niva

Нивата се наоѓа во местото викано Грнчарица над отпад Дине кон патот ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:43Basino Selo Eksluzivna lokacija

Prodavam gradezno zemjiste vo Basino Selo od 3000 kv. Cist imoten lis...


10 €
или предлог цена
Вчера 09:05Izdavanje na apartman stan za ednodneven prestij veles

Izdavam apartman stan za ednodneven prestoj veles moze i za povejke d...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 09:02Се продава плац позади телевизија Здравкин

Се продава плац од 1800м2 во урбана зона. Плацот се наоѓа во месноста...


15 €
или предлог цена
Вчера 08:34DELOVEN PROSTOR-KANCELARII

Se izdavaat 2 kancelarii vo centarot na gradot na top lokacija, P...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 08:01Се продава куќа на ул.Кирил Пејчиновиќ бр.10 на Којник

Се продава куќа на ул.Кирил Пејчиновиќ бр.10 на Којник непосредно до ...


6 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 07:05Нива во Долна Лака

Се продава земјиште земјоделска, 4 Класа во Велес, Кочилари.Земјиштет...


5 €
или предлог цена
Вчера 05:15Se Izdava vo Centar STAN POD KIRIJA VELES za podolg period

Polu namesten povise info 078221962


9.000 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

06 јун 22:15Се издава мал Дуќан во трговски

Продавам / Изадавам дуќан во Трговски во Населба, на спратот , пред Ф...


555 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

06 јун 21:33se prodava kuka

Se prodava kuka vo Veles ul:"Vera Ciriviri" br.45 cena po dogovor ...


4 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

06 јун 19:19SE PRODAVA VIKENDICA SO PLAC OD 2500M2

SE PRODAVA MALA VIKENDICA 55M2 SO Plac od 2500m2,vo Otovica,velesko ...


По Договор
или предлог цена
06 јун 17:53SE PRODAVA-SE IZDAVA POD NAEM

SE PRODAVA DUKAN 50+30 m2 NA UL.BLAGOJ GOREV POD KULATA KAJ Pazaro...


54.000 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
60.000 €
Велес

Дуќани

06 јун 17:53Нива во село Ногаевци

Се продава нива - лака во село Ногаевци. Нивата е одма до река Вардар...


2 €
или предлог цена
06 јун 17:47Kuka

Prodavam kuka na ul.Risto Najdov Veles naselba Jurija sambena povrsin...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

06 јун 16:58NOV STAN.NIKOGAS NE VSELUVAN.70.KV.VELES.075276799.SE PRODAV

Stanot e bukvalno nov nikogas ne vseluvan 70.kvadrata nasproti kafico...


56.000 €
или предлог цена
Велес

Станови

06 јун 16:28Se PRODAVA DUKAN na glavna ulica - Kompleks Ubavici !

Se PRODAVA Deloven prostor - Dukan so povrsina od 20 m2 na ulica Bla...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

06 јун 14:53KUPUVAM KUKA

Kupuvam kuka vo Veles. Po moznost da raspolaga so dvorno mesto. Mo...


10 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

06 јун 13:56Se izdava namesten stan vo VELES

Se izdava kompletno namesten stan vo veles so dve spalni dnevna trpez...


250 €
или предлог цена
Велес

Станови

06 јун 13:41Se prodava kukja

KONTAKT BROJ:075-391-311 !! KONTAKT BROJ:075-391-311 !! KONTAKT BRO...


16.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

06 јун 12:43Куќа

Се продава ново изградена куќа во населба Дорутовец на само 4 километ...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

06 јун 11:59Se prodava kuka

Se prodava kuka na dva sprata - 4 sobi, ima ploci pomegu spratovite i...


15.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

06 јун 08:59Наместен стан 70м2

Се издава наместен стан од 70м2 Трговски центар над Кам маркет 1 спр...


15.000 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

06 јун 08:47Нива во Превалец Велешко до новата црква

Се продава нива во Велес населба Превалец одма до новата црква. Со мо...


10 €
или предлог цена
06 јун 08:37НИВА - 4.000м2 месност (ТРИТЕ ДОЛА) ВЕЛЕШКО

НИВАТА е на 2 до 3 км. од градот , рамна е и погодна е за секаква ...


3 €
или предлог цена
06 јун 07:37STARO LOZJE - Dorutovec ( Velesko )

Niva - Staro lozje od 4000 m2 vo Dorutovec ....Ima pat do nego.....


5 €
или предлог цена
06 јун 07:36Се продава куќа (земјиште) во влез на Велес

Се продава куќа со дворно место на влезот на Велес (поранешен "Алекс"...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

06 јун 07:29Se prodava nova kukja

Се продава куќа со деловен простор и нива во населба Речани,Велес. ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

06 јун 07:29Se izdava kuka cela opremena nova

Se izdava kuka cela opremena moze i za nokevanje moze i za nekolku me...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

06 јун 06:42Se Iznajmuva stan vo centar

Se Iznajmuva stan vo centarot na gradot 63m2 renoviran ne vselen ...


200 €
или предлог цена
Велес

Станови

06 јун 00:15Se izdava Dukjan 70m2 vo centar na Veles

Se izdava dukjan 70m2 vo centar na Veles poranesen Pet Shop K-M do ri...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

05 јун 21:20Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам