Велес
                           
138 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava stan vo centarot na gradot

Se izdava stan vo centarot na gradot na 1 sprat Sarmaale nad Agrija t...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 11:03Se prodava stan sproti OU Vasil Glavinov

Se prodava trosoben renoviran stan na atraktivna lokacija sproti skol...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 10:54Стан 70м2

Целосно реновиран(струја вода ѕидови подови прозори термо фасада 8см)...


50.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
52.000 €
Велес

Станови

Денес 06:24NOV STAN SE.NOVO..VELES.70.kvadrata.

NOV STAN SE NOVO NOVA GRADBA...GLAVNA LOKACIJA..NASPROTI KAFICOT DAVI...


8 €
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 23:48КРАТОК ПРЕСТОЈ во ВЕЛЕС 1000 ден

Се издава стан за КРАТОК ПРЕСТОЈ цена 1000 денари, ноќевање 1500 дена...


1.000 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 19:57KUPUVAM STAN

KUPUVAM STAN so kvadratura od 40 do 70 m2. Moze nov ili poloven, n...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 08:58Kupuvam stan okolu 40 kvadrati

Ponudete Pomal Stan Okolu 40 kvadrati Ve molam so realna cena 070...


1 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

30 мај 17:56Nov stan, povolno samo na telefon 072/279-204

Kvadratura : 41m2* Greenje : Struja - podno * Sprat 7 *Sostojba NOV* ...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

30 мај 14:27Se izdava stan vo Veles pod ucilisteto Vasil Glavinov

Izdavam polunamesten stan vo Veles pod ucilisteto Vasil Glavinov. Ko...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

29 мај 13:59Izdavanje na apartman stan za ednodneven prestij veles

Izdavam apartman stan za ednodneven prestoj veles moze i za povejke d...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

27 мај 17:37IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VELES

IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

27 мај 10:52IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VELES

IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

26 мај 12:56IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VELES

IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

25 мај 19:51СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН СТАН ВО ЦЕНТАРОТ НА ВЕЛЕС

Се издава наместен стан во центарот на Велес Контакт: 071 452 479


200 €
или предлог цена
Велес

Станови

25 мај 16:54Izdavanje apartman stan za ednodneven prestoj veles

Izdavam apartman stan za ednodneven prestoj veles celosno opremen nov...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

24 мај 23:46Се изнајмува стан - СИВ ДОМ

Се изнајмува стан во населба Див Дом Телефон за контакт 075 985 611


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

19 мај 21:52Se izdava STAN / APARTMAN DELUXE 1 CENTAR - INTERNACIONAL

Se iznajmuva apartman od 30m2 pogoden za 2 osobi. Opremen so kujna, s...


25 €
или предлог цена
Велес

Станови

16 мај 23:36Se prodava nov stan

Stanot e nov i se naoga pod tanja 2000 Tel za kontakt:075480155


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

16 мај 08:04Стан во Велес

Се продава стан во Велес кај Трговскиот центар во населба.Наместен ,с...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

16 мај 07:24Se prodava stan kaj trgovski centar

Se prodava stan do pazarceto kaj trgovski namesten i renoviran vo eks...


46.000 €
или предлог цена
Велес

Станови

14 мај 22:21Se iznajmuva namesten stan opština Centar

IZDADEN E ! Se iznajmuva namesten stan vo opština centar blisku do k...


270 €
или предлог цена
Велес

Станови

10 мај 19:03Продавам стан на супер локација

Продавам делумно реновиран стан во „Жаба“ зграда. Нов ламинат, блиндо...


36.500 €
или предлог цена
Велес

Станови

09 мај 16:57Се издава

Се издава во центар на Велес наспроти Халкбанка.


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

07 мај 06:49IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VELES

IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

06 мај 16:11Наместен стан 70м2

Се издава наместен стан од 70м2 Трговски центар над Кам маркет 1 спр...


15.000 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

06 мај 09:44SE PRODAVA STAN NA BLAGOJ GJOREV DO STOKOVNA KUKJA BOS

Se prodava stan, 67m2 na treti sprat. Dve spalni sobi, dnevna, posebn...


67.000 €
или предлог цена
Велес

Станови

05 мај 12:45ГАРСОЊЕРА ВО ВЕЛЕС

Се издава гарсоњера за 1 лице , во центарот на Велес . Цена по догов...


3.500 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

26 апр 13:00se rodava stan vo gradba

se prodava stan , vo blizina na ucilishteto Blaze Konevski, objektot ...


780 €
или предлог цена
Велес

Станови

24 апр 13:00Се издава нов опремен стан во центар

Се издава нов комплетно опремен апартман во центар до хотел Интернаци...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

24 апр 12:16Се издава

Се издава стан во центар наспроти халк банка.


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

21 апр 06:50Се продава/издава станбен простор во Велес

Се издава станбен простор во Велес во близина на споменикот Панко Бра...


1 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

20 апр 19:08Izdavane na stan za edno dneven ili pokratok preston

Se izdava luksizen renoviran stan vo strog centar na gradot odlicno m...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

16 апр 15:28Kupuvam Mal Stan

Baram da kupam mal stan so realna cena Od 40 do 50 kvadrati Ponud...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

16 апр 12:06Se prodava stan 48m2 Ul Goce Delcev br 22

Se prodava stan 48m2 Na 3 sprat od vkupno 4 so lift Vo centarot na...


55.000 €
или предлог цена
Велес

Станови

14 апр 23:17Se prodava stan

Se prodava stan so ubav raspored,polunamesten na 7 sprat so lift,so c...


51.000 €
или предлог цена
Велес

Станови

14 апр 06:52Се издава стан во Велес/Трговски Центар

Се издава полунаместен/празен стан во Велес/Трговски Центар-пазарче, ...


8.000 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

13 апр 18:07СЕ ИЗНАЈМУВА

Се изнајмува комплетно реновиран


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

13 апр 12:17Prodavam stan vo Veles

Prodavam stan vo Veles kaj trgovski centar kompletno namesten i vo od...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

06 апр 12:36Se izdava trosoben opremen stan kaj Trgovski

Se izdava kompletno renoviran (vo 2018ta) trosoben stan kaj Trgovski....


349 €
или предлог цена
Велес

Станови

05 апр 13:00IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VELES

IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

04 апр 16:03Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам