807 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

prodavam TV GOLDSTAR

Prodavam TV GOLDSTAR 51 sm, ispraven i ne mnogu raboten


990 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.100 МКД
Денес 06:08Garmin

Garmin so najnova evropska mapa. vklucuvajki cela evropa , balkan ...


300 €
или предлог цена
Битола

GPS уреди

Вчера 21:41Apple TV 4K + Siri Apple remote control

Se prodava Apple tv 4k. Komplet so original kutija i kabel Sleduva ...


150 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
9.800 €
Битола

Останато

Вчера 21:25WiFi Kameri 5MP rotacioni,sd-slot,adapter ICSEE

Se prodavat novi kameri isti kako na slikata , go koristat najdobrio...


2.600 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Вчера 20:49FOTO APARAT SONY i RADIOSTANICA

Fotoaparat Sony vo ispravna sostojba 1000 den Radiostanica vo ispra...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:46Се продава 4K Android Box 4GB Ram и 32GB меморија

Андроид боксот е најдобриот "S96 MAX Плус" со 4GB Ram и 32GB меморија...


3.600 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
4.000 МКД
Вчера 16:11NOVI WIRELESS SLUSALKI BEATS BY DR DRE

NOVI WIRELESS SLUSALKI BEATS BY DR DRE komplet vo kutii neodpakovan...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 14:14PS4

Ps4


1.600 МКД
или предлог цена
Вчера 13:44GPS navigacija GPS uredi, mobilki, i lap top io se okolu toa

SE okolu uredite za navigiranje: -----MAPI za site GPS uredi, -...


200 МКД
или предлог цена
Битола

GPS уреди

Вчера 13:02Nintendo Gameboy color Transparent

Redok model na nintendo Gameboy color,transparent ili clear verzija. ...


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:53  НОВ ОГЛАС

Karaoke zvucnik

SE PRODAVA karaoke zvucnik kupen od alfa elektronik IMA I mikrofon I ...


50 €
или предлог цена
Вчера 10:43Iptv 1300 godisna pretplata

Уживајте во преку 20000 канали 🎬 Национални и меѓународни канали �...


1.300 МКД
или предлог цена
Вчера 09:38SONY DVD player bukvalno kako nov !! sony pleer плеер двд

Prodavam SONY DVD player bukvalno kako nov !! sony pleer плеер двд ,


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:59Igri za PS 3

Prodavam 12 igri za PS 3 orginalni mozi i posebno za site komplet eks...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 08:28TV BEKO LCD 32'' EKSTRA ZACUVAN

TV BEKO LCD 32'' vo odlicna sostojba ekstra cena


3.800 МКД
или предлог цена
Вчера 07:43Ps3

Se prodavaat ps3 sekoj so po 3 cd igri plus . Cena za ps3 slim 5000 C...


1 €
или предлог цена
05 јун 22:06IPTV BALKAN EUROPE INSTALACIJA!!!

Немате што да гледате ви здосадија истите канали!!! Уживајте во пре...


50 €
или предлог цена
05 јун 20:55Se prodava Canon eos 4000d

Se prodava Canon eos 4000d kako nov 18000 denari 075629597


18.000 МКД
или предлог цена
05 јун 19:07RCA kabli dolzina 1M

Se prodava visoka klasa rca kabel dolzina 1m Izraboten od visoka kla...


100 €
или предлог цена
05 јун 18:59GPS uredi, prodazba, mapi softver dekodiranje

SE okolu uredite za navigiranje: -----MAPI za site GPS uredi, -...


200 МКД
или предлог цена
Битола

GPS уреди

05 јун 18:33Далински управувачи!

Се продаваат нови далински управувачи за телевизор Samsung. Тел.за...


350 МКД
или предлог цена
Битола

Далинси

05 јун 16:58Внатрешна антена!

Внатрешна антена Тел.за контакт 071/323-582


800 МКД
или предлог цена
05 јун 16:57ACTION CAMERA 4K

Se prodava kamera 4k So site dodatoci Nova ne koristena,uste e pod ...


2.300 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.500 МКД
05 јун 16:53Kamera VHS

Kamera VHS komplet so kuferce


По Договор
или предлог цена
05 јун 16:45Smart TV

Se prodava ST- Smart TV- televizor (82cm) kratko koristen vo odlicna ...


5.500 МКД
или предлог цена
05 јун 14:13Xbox 360 slim rgh cipuvan so nad 100igri

Xbox 360 RGH cipuvan (se igraat igri od usb/hdd) Hdmi Adapter Origina...


6.500 МКД
или предлог цена
05 јун 11:12The evil within 2 ps4

Kako nova Mozi zamena


700 МКД
или предлог цена
05 јун 11:12Harman Kardon AVR151S 5.1 domasno kino

Prodavam harman kardon 5.1 avr151s vo super sostojba. Domasno kino 1...


17.000 МКД
или предлог цена
04 јун 21:40Zvucnici

Socuvani ne servisirani ,3 sistemski na 8 oma i jacina 200 w, imaat m...


10.000 МКД
или предлог цена
04 јун 17:55SPIUNSKO USB ---ZA SNIMANJE NA ZVUK --96 SAATI SNIMA 8gb

нови и квалитетни USB диктафон Лесен за користење и носење Одлично...


1.700 МКД
или предлог цена
Битола

Диктафони

04 јун 16:32Tv

Tv panasonik so ramen ekran


50 €
или предлог цена
04 јун 14:35Kinect za Xbox 360

Se prodava kinect so poveke igri fudbal, ping pong, odbojka, box i d...


2.000 МКД
или предлог цена
04 јун 14:12Светло за Камера со Батерија - RGB Led Light (Video Foto)

🎥 Повеќенаменско РГБ Лед Светло со Дигитален Дисплеј со вградена ли...


4.000 МКД
или предлог цена
04 јун 11:34SONY AX700 4K HDR (Cine, S-log, HLG) + 3 Батери и Полнач

🔴 СЕ ПРОДАВА професионална камера: 🎥 SONY AX700 4K HDR + 3 Бате...


1.900 €
или предлог цена
04 јун 11:33Dron: DJI Mavic PRO 4K Combo (so 3 baterii)

🔴 Се продава професионален ДРОН за Фото и Видео 4К. 🚁 DJI Mavic ...


750 €
или предлог цена
Битола

Дрон камери

04 јун 11:32ТРИПОД со Флуидна Видео Глава и Торбичка (Ulanzi Tripod)

ℹ️ Професионален Алуминиумски Трипод, солиден дизајн. ℹ️ Флуидна Вид...


8.500 МКД
или предлог цена
04 јун 11:303M Invisible Selfi Stick for Insta360 GoPro Mobilen *3 метри

Карбон фибер, Селфи Стик со должина = 3 Метри. + Торбичка. ℹ️ Мо...


3.500 МКД
или предлог цена
04 јун 11:29JBL L-80

JBL L-80 Се продаваат висока класа звучници на JBL од најдобрата L...


650 €
или предлог цена
04 јун 10:25Pioneer

Се Продава одличен систем Pioneer во одлична состојба која е добро ви...


350 €
или предлог цена
04 јун 10:25Pioneer F-737 top model

Се продава: Одличен тунер Pioneer F-737 топ модел најдобар во своја...


4.500 МКД
или предлог цена
04 јун 10:25Страна 1 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам