807 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

WiFi SMART switch prekinuvac svetlo bojler garazna vrata kl

Minijaturni prekinuvci koi rabotat na WiFi konekcija preku aplikacija...


600 МКД
или предлог цена
Денес 16:38NOVI WIRELESS SLUSALKI BEATS BY DR DRE

NOVI WIRELESS SLUSALKI BEATS BY DR DRE komplet vo kutii neodpakovan...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 14:50SONY Objektivi

Se prodavaat slednite objektivi za Sony Camera: *Sony E 50mm f/1.8 O...


250 €
или предлог цена
Денес 13:52  НОВ ОГЛАС

BEZICNA WIFI KAMERA KAMERI КАМЕРА КАМЕРИ VIDEO NADZOR FullHD

* Најнови ротирачки камери IP WIFI Full HD 5.0 Mega Pixels - (2880px ...


3.200 МКД
или предлог цена
Денес 12:32MEMORISKI KARTI MEMORISKA KARTA MICRO SD SAMSUNG 64GB 128GB

Нови мемориски карти Samsung 4k Pro Plus. *Брзина на запишување 12...


700 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 12:32BEZICNA WIFI KAMERA KAMERI КАМЕРА КАМЕРИ VIDEO NADZOR FullHD

* Камера IP WIFI Full HD 5.0 Mega Pixels - (2880px * 1620px). *Фор...


3.400 МКД
или предлог цена
Денес 12:32CAMERA KAMERA CAMERI KAMERI IP WIFI FULL HD SMART MONITORING

* Нови бежични FULL HD 2MP професионални камери за видео надзор со ре...


2.300 МКД
или предлог цена
Денес 12:31IP WIFI KAMERI KAMERA ZA VIDEO NADZOR FULL HD MONITORING

* Најнови ротирачки камери IP WIFI Full HD 5.0 Mega Pixels - (2880px ...


3.200 МКД
или предлог цена
Денес 12:31SMART NET WIFI KAMERA KAMERI ZA VIDEO NADZOR FULL HD - NOVI

* Најнови ротирачки камери IP WIFI Full HD 5.0 Mega Pixels - (2880px ...


3.200 МКД
или предлог цена
Денес 12:31KAMERA CAMERA KAMERI CAMERI BEZICNI SMART FULL HD ROTACISKI

* Нови ротирачки камери IP WIFI Full HD 2.0 Mega Pixels - (1920px * 1...


1.600 МКД
или предлог цена
Денес 12:30Ps4 slim, 500 gb so 10 igri

Se prodava ps4, 500 gb i eden kontroler so 10 igri od koi tri na cd, ...


14.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
15.000 МКД
Денес 09:57Ps3

Se prodavaat ps3 sekoj so po 3 cd igri plus . Cena za ps3 slim 5000 C...


1 €
или предлог цена
Денес 08:09prodavam TV GOLDSTAR

Prodavam TV GOLDSTAR 51 sm, ispraven i ne mnogu raboten


1.100 €
или предлог цена
Денес 04:46Play station 3 PS3 super slim za delovi

Se prodava Ps3 super slim za delovi cena 1500 denar


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
Вчера 18:56NIKON d3200 kako nov so kutija !!!

Se prodava Nikon profesionalen digital aparat so Nikkor vr dx 18-55mm...


280 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
300 €
Вчера 18:55Se prodava Canon eos 4000d

Se prodava Canon eos 4000d kako nov 18000 denari 075629597


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:14Satelitska antena

Prodavam satelitska antena pokretna(so motor) Resivero e AMIKO 8260 ...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:48Prodavam tv

Prodavam tv lg ispraven Plasma TV LG 42px3rv-za


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:48Iptv 1300 godisna pretplata

Уживајте во преку 20000 канали 🎬 Национални и меѓународни канали �...


1.300 МКД
или предлог цена
Вчера 16:47Се продава 4K Android Box 4GB Ram и 32GB меморија

Андроид боксот е најдобриот "S96 MAX Плус" со 4GB Ram и 32GB меморија...


3.600 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
4.000 МКД
Вчера 15:09SONY DVD player bukvalno kako nov !! sony pleer плеер двд

Prodavam SONY DVD player bukvalno kako nov !! sony pleer плеер двд ,


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:49SPIUNSKO USB ---ZA SNIMANJE NA ZVUK --96 SAATI SNIMA 8gb

нови и квалитетни USB диктафон Лесен за користење и носење Одлично...


1.700 МКД
или предлог цена
Битола

Диктафони

Вчера 14:48novi 5 inchni GPS uredi MEDIATEK ( + kamionski softver)

se prodavaat GPS uredi od brend MEDIATEK razlichni modeli: ODLICHN...


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

GPS уреди

Вчера 13:23GPS uredi, MAPI, softver i se okolu Navigacija

Se okolu GPS uredi -mapi, najnovi 2020/21, softver, dekodiranje i ...


200 МКД
или предлог цена
Битола

GPS уреди

Вчера 13:23WIFI KAMERA KAMERI ZA VIDEO NADZOR FULL HD IP SMART ALARM

* Камера IP WIFI Full HD 5.0 Mega Pixels - (2880px * 1620px). *Фор...


3.100 МКД
или предлог цена
Вчера 11:32WIFI SMART KAMERA KAMERI IP NET ZA VIDEO NADZOR SO ALARM FHD

* Камера IP WIFI Full HD 5.0 Mega Pixels - (2880px * 1620px). *Фор...


3.400 МКД
или предлог цена
Вчера 11:32WIFI KAMERA KAMERI ZA VIDEO NADZOR CAMERA CAMERI SO ALARM

* Најнови ротирачки камери IP WIFI Full HD 5.0 Mega Pixels - (2880px ...


3.200 МКД
или предлог цена
Вчера 11:32IP WIFI HD KAMERA KAMERI 2MP ZA VIDEO NADZOR SO ALARM

* Нови бежични FULL HD 2MP професионални камери за видео надзор со ре...


2.300 МКД
или предлог цена
Вчера 11:32MINI SPY IP WIFI KAMERA KAMERI ZA NADZOR SO 32GB Micro SD

Нови MINI IP WIFI SPY камери комплет со Micro SD Card од 32GB. * Б...


900 МКД
или предлог цена
Вчера 11:29Tv

Tv panasonik so ramen ekran


50 €
или предлог цена
Вчера 09:39Ps3 igri

Killzone 2 Pure footbal Legendary Assassin's greed Assassin's greed 2...


1.600 МКД
или предлог цена
Вчера 09:08Xbox 360 slim rgh cipuvan so nad 100igri

Xbox 360 RGH cipuvan (se igraat igri od usb/hdd) Hdmi Adapter Origina...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:08Se prodava PS5

PS5 so 2 kontroleri Blu-ray disc version vo perfektna sostojba so neg...


450 €
или предлог цена
Вчера 08:18DSLR Canon EOS 4000D

Се продава Canon EOS 4000D, 1 година користен, многу сочуван, може да...


15.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
16.500 МКД
Вчера 06:50Garmin

Garmin so najnova evropska mapa. vklucuvajki cela evropa , balkan ...


300 €
или предлог цена
Битола

GPS уреди

31 мај 22:15Се продава walkman (вокмен) АudioТon SZR 50

Се продава вокмен АudioТon SZR 50 со слушалки. Вокменот е одлично соч...


1 €
или предлог цена
31 мај 21:57Pioneer VSX-421

Se prodava Pioneer VSX-421 so defekt (vo tek na rabotenje se javuva m...


5.000 МКД
или предлог цена
31 мај 20:30Luxman.Technics Hi Fi privatna kolekcija eftino

Hi Fi komponenti: Luxman LV-105 .....350 e. pojacalo Technics Su-V5...


100 €
или предлог цена
31 мај 20:21Watch dogs

Kratko koristena


1.700 МКД
или предлог цена
31 мај 15:40SAMSUNG- LED TV , ispraven kakov nov 40inch EFTINO!!!

KONTAKT INFORMACI NA OVAJ BROJ 075-665-046 075-665...


1 €
или предлог цена
31 мај 15:34Страна 1 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам