Карпош
                   
1171 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAC MINI, 2,6GHZ/8GB?250GB/SSD

Се продава Mac mini (Late 2014)‎ (Small Desktop Computer), погоден за...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

13 мар 23:28Промовирано

TASTATURA LOGITECH G915 LIGHTSPEED

Prodavam NOVA ORIGINALNA tastatura logitech G915 LIGHTSPEED. Ovaa tas...


8.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 МКД
Денес 11:00PC: Intel Xeon X3440 ( 4C,8T ), 6G DDR3, GPU HD5770

Се продава брз десктоп компјутер со Intel LGA 1156 платформа. Компјут...


7.190 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 10:26HDD 3.5" 4TB Seagate SkyHawk

Prodavam novi HDD 3.5" 4TB Seagate SkyHawk


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 08:29Reinstalacija i instalacija na Windows

IT Support Solution USLUGI “Reinstalacija instalacija OS+SSD 2500 de...


199 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 08:07Evga RTX 3060 Ti 8GB

Evga RTX 3060 Ti 8GB


18.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:06i5 11500 & Gigabyte B560 D3H

Prodavam kombo procesor so maticna Intel® Core™ i5-11500 Desktop Pro...


15.000 МКД
или предлог цена
Денес 01:20  НОВ ОГЛАС

Сметководствен програм (ИНФОС КОНСАЛТИНГ)

1. Основни податоци за апликациите - Клиент – сервер архитектура. -...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Бизнис

Вчера 21:23Се продава Lenovo B50-70

Lenovo B50-70 CPU: Intel i3 4005U RAM: 8GB DDR3 VGA 1: Intel HD V...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 21:15  НОВ ОГЛАС

Lenovo Tab E7

Prodavam nov tablet Lenovo Tab E7.


2.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

Вчера 20:47Laptop Acer Aspire E15 ES1-511-C7YP

Prodavam Laptop Acer Aspire E15 ES1-511-C7YP so orginalen polnac. I...


5.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 20:47MONITOR ASUS 19" LCD

Se prodava odlicen montor od markata ASUS, 19 inchi bez zabeleski, fu...


1.100 МКД
или предлог цена
Вчера 18:56HP PAVILION GAMING nov laptop koristen 3 meseci

HP PAVILION GAMING nov laptop koristen 3 meseci kupen od Germanija k...


34.999 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 18:55Dell,4GbRam,120Ssd,I3Procesor,extra laptop

Dell,4GbRam,120Ssd,I3Procesor,Baterija super


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 18:54ИМАТЕ НОВ КОМПЈУТЕР ИЛИ ЛАПТОП ИНСТАЛИРАМ ВИНДОВС 10,11Про

ИМАТЕ НОВ ДЕКСТОП КОМПЈУТЕР ИЛИ ЛАПТОП А НЕМАТЕ ВИНДОВС ? ТЕЛ:078202...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:38ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Laptop Apple MacBook Air 13” 2015 I5 I7 8GB 512GB SSD

Prodavam 3 x laptopi MacBook Air 13” 2015 Site imaat originalni poln...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:00Се продава волан Subsonic Superdrive GS 850-X

Се продава волан за PS4 и XBOX ONE, користен е само еднаш и е купен н...


Вчера 11:48Dell Kompjuter NOV

Dell optiplex 3080 New Monitor DELL 22" P2222H IPS Full HD (1080p) ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 10:54Formatiranje i profesionalen servis

1.Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na v...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:48Profesionalen evtin brz kvaliteten servis

1.Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na v...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 10:45Monitor Philips 27 IPS panel 4K Ultra HD

Prodavam Monitor Philips 276E 27 inci, so IPS panel, 4k rezolucija Ka...


250 €
или предлог цена
Вчера 10:11Gaming PC i5/i7/i9 - RTX/RX/GTX

lekycomputers.store Ги правиме нај квалитетните и нај ефтините Гејми...


25.999 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 10:08Komjuter p4 so MAG 17 MoNITOR

Komjuter p4 so MAG 17 monitor pionir rw rezac NOV 1.7celeron 40hard ...


1.700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 09:13i7 6700, i5 7500, i5 6500, i3 6100, G4560, G4400, G3930

Продавам повеќе комплетно исправни процесори Intel 6/7 gen LGA 1151: ...


700 МКД
или предлог цена
Вчера 01:05Prodavam LG monitor so HDMI

Prodavam 22” LG monitor so VGA i HDMI vlezovi bez nikakva mana. Malku...


4.300 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.500 МКД
05 јун 22:11Prodavam LG monitor so VGA

Prodavam 22” LG monitor so VGA vlez bez nikakva mana. Malku koristen


2.200 МКД
или предлог цена
05 јун 22:11Thinkpad T480 i7-8650u + 2x baterii + rezerven fan

T480 vo odlichna sostojba, ima vnatreshna 24 Wh baterija + nadvoreshn...


32.999 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
37.000 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

05 јун 21:40Dell p2213 monitor

https://www.dell.com/en-us/shop/dell-22-monitor-p2213/apd/320-9704/mo...


1.800 МКД
или предлог цена
05 јун 21:40Laptop hp 15.6"

Dobro socuvan hp laptop 4gb ram i 500gb disk. Samo baterijata ne mu r...


4.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

05 јун 21:40Се продаваат следниве батерии

Модел: E535 - Lenovo G480 и др. модели AS10D3E - Acer Aspire 5741 и...


1 €
или предлог цена
05 јун 17:29Сервис и надградба на лаптоп и персонални компјутери

- Батерии за лаптоп - Адаптери/полначи за лаптоп - РАМ мемории за л...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

05 јун 17:29Адаптери/полначи за лаптоп

Нови адаптери/ полначи за лаптопи, за секој модел специфично а не уни...


1 МКД
или предлог цена
05 јун 17:29Нови батерии за лаптоп

Нови батерии за лаптоп со одличен квалитет и 6 месеци гаранција


1 МКД
или предлог цена
05 јун 17:29Преинсталација на Оперативен Систем за MacOS

Форматирање и инсталација на macOs на вашиот MacBook, iMac или MacMin...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Apple, iOS, OS, Mac

05 јун 16:20WINDOWS XP,7,8.1,10,ANTIVIRUS,BRISENJE VIRUSI,PROGRAMI

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
05 јун 14:29Laptop Asus

Prodavam laptop vo odlicna sostojba so win 10 pro i dopolnitelni prog...


5.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

05 јун 13:57Se prodava desktop so slednite specifikacii

Se prodava Desktop so slednite specifikacii: (MOZE ZAMENA ZA LAPTOP) ...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

05 јун 13:19Intel core 2 quad Q9550 graficka RX 460 2GB SSD240

Cpu: Q9550 GPU: RX 460 2GB SSD: 240GB WINDOWS 10


8.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

05 јун 13:12ZOTAC GAMING GeForce RTX 3070 Ti Trinity

Prodavam ZOTAC GAMING GeForce RTX 3070 Ti Trinity, totalno ispravna ,...


23.500 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
24.000 МКД
05 јун 11:25GTX 1060 6gb

Gigabyte Aorus 1060 6gb koristena isklucivo za gaming, vo fabricka so...


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
7.999 МКД
05 јун 09:02Страна 1 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам