4665 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW Passat Variant Comfortline 2.0 TDI BMT

Uvoz Germanija / Plateno se do registracija Poveke info za voziloto ...


14.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 мај 11:59Промовирано

VW TIGUAN 2.0 TDI 2017 BLUEMOTION

Возилото е регистрирано со зелен картон до 09/2023 година, оригинални...


21.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

VW UP 1.0 75HP 66.000 KM

Возилото е регистрирано до 07/2023, оригинални киломтери со сервисна ...


6.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Bandasi-Bandazi za Ford-16ki-(4x108)

Bandasite se kako novi, so metalni ventili


7.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:49Yamaha Xtz-750(Super Tenere)

Vo odlicna sostojba, staklo socuvan so 30000 km, na CH-dokumenti, moz...


1.900 €
или предлог цена
Денес 10:48Audi A6 3.0 204hp

2013 godina Carineta Gratis registracija od denot na dogovor Bez z...


16.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 09:10делови за скутер

седиште, резервоар, ауспух, куфер држач за куфер, предно тркало со ам...


123 МКД
или предлог цена
Денес 08:38Citroen C3 Cabrio Kabriolet

Citroen C3 Pluriel , Kabriolet so 4 sedista 2008god Full opema...


3.100 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 06:20Harley-Davidson Elektra Glide Ultra Limited

Harley-Davidson Elektra Glide Ultra Limited 1700cm2 87hp Nadograden...


21.500 €
или предлог цена
Вчера 23:07Hyndai SantaFe 2.2 CRDI

Santa Fe 4x4 2.2 CRDI . 200 ks. 2016 g so 162.000 km. Kupena od Mk- S...


22.050 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
22.150 €
Виница

Автомобили

Вчера 23:07Citroer C5 HDI

Citroen C5 HDI so full oprema!!! kolata e kako nova poseduva najvisok...


8.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 20:43Lanos daewoo

Prv sopstvenik. Kolata ima 110000 pominato. Novi 4 gumi so aluminiums...


1.250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.300 €
Виница

Автомобили

Вчера 20:02Honda mbx 125F

Motorot e vo odlicna vozna sostojba dobro socuvan na motoro se rabote...


600 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
650 €
Вчера 19:45MITSUBISHI PAJERO 3.2DID 170ks CH 4×4

Dzipot e vo sostojbata vo koja e pristignat Uvezen od CH plateni se...


10.850 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 18:27HONDA CR-V 2.2CTDi 150ks 12g EURO5 4X4

HONDA CR-V 2.2CTDi 150ks 6brzini 4X4 EURO5 195000KM SO SERVISNA KN...


11.400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 18:27BMW M140i xDrive Automatik 2020god

BMW M140i xDrive Automatik Special Edition 40000km Proizvedeno 02 ...


33.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 18:27AUDI A8 50TDI 286KS

Perefektna sostojba kupeno novo od porse makedonija Bez zameni


80.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 18:27AUDI A6 3.0TDI 204KS QUATTRO 11g

Kolata e vo top sostojba bez nikakvi zabeleski BEZ ZAMENI


16.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 18:27MERCEDES ATEGO 816 BLUETEC 5. 2013god

mercedes atego Zolto 2013godina Na federi Rampa 2tona Dimenzi...


13.500 €
или предлог цена
Виница

Камиони

Вчера 18:27MERCEDES ATEGO 816 BLUETEC 5. 2011god

Na federi napred nazad Dimenzii sandak 6.20x2.45x2.48 Perefektna s...


10.800 €
или предлог цена
Виница

Камиони

Вчера 18:26BMW za delovi E46

Delovi za E46 Za kontakt 078718272


По Договор
или предлог цена
Виница

Останато

Вчера 16:45Ford Fiesta 1.6D

kolata e registrirana cela godina.


1.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 16:24Bravi za Suzuki GSR600

komplet brava za palenje so kapace za rezervar so org kluc


Вчера 16:24Seat Leon

Se prodava seat leon 2.0TDI kolata e vo extra sostojba bez zabeleski...


4.799 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 16:24Rial 16 5x112

Prodavam 4 bandasi rial 16 5x112


Вчера 16:07  НОВ ОГЛАС

Kombajn Mc kormic

Kombajn uvoz ch ispraven ne go raboteme taka stoe


2.500 €
или предлог цена
Вчера 15:42Kombajn fahr

Se prodavati 2kombajni fahr m600 i fahr M88 ispravni garazirani


1 €
или предлог цена
Вчера 15:42Mazda CX-7 2.2 Dizel 4X4

Voziloto e vo odlicna sostojba Nema nikakva maana Servisirano pred ...


9.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 15:05Lev stop Toyota Yaris 3 vrati, 2009g

078-213-333 078-669-666 078-393-313 Испорака по карго до сите гр...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:21  НОВ ОГЛАС

Lev far Xenon VW Touareg

078-213-333 078-669-666 078-393-313 Испорака по карго до сите гр...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:12  НОВ ОГЛАС

Lev far Honda Jazz

078-213-333 078-669-666 078-393-313 Испорака по карго до сите гр...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:09  НОВ ОГЛАС

Lev far Hyundai Tucson 2015-

078-213-333 078-669-666 078-393-313 Испорака по карго до сите гр...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:09  НОВ ОГЛАС

Farovi Renault Kangoo

078-213-333 078-669-666 078-393-313 Испорака по карго до сите гр...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:07  НОВ ОГЛАС

Passat B7 2012 god

Se prodava : Passat B7 1.6 77 kW / 105ks registrirana do 01/2024 ...


9.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.200 €
Виница

Автомобили

Вчера 13:06VW TIGUAN 2.0 TDI 2017 BLUEMOTION

Возилото е регистрирано со зелен картон до 09/2023 година, оригинални...


21.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:00VW UP 1.0 75HP 66.000 KM

Возилото е регистрирано до 07/2023, оригинални киломтери со сервисна ...


6.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:00PRODAVAM AL.BANDAZI SO GUMI-AUDI

Prodavam Al.Bandazi 16-ki 5x112,so zimski gumi vo odlicna sostojba, ...


Вчера 12:49PRODAVAM AUDI A4 AVTOMATIK BENZIN-PLIN

Prodavam Audi A4 1.8 Turbo, vo perfektna sostojba, mnogu dobro socuva...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 12:26Kawasaki Versys

Kompletni servisiran ulje filtri semerinzi na vila registriran do 5.2...


5.799 €
или предлог цена
Вчера 12:13Suzuki 125

prodavam kros 125, postar model vo ispravna sostojba se top so dokume...


320 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
370 €
Вчера 12:13VW POLO 1.6 tdi 75 ks 2010 godina

VW POLO - Euro 5 -1.6 TDI 55 kw / 75ks -Godina na proizvo...


5.950 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 10:37W GOLF 6 1.6 tdi 105 ks 2011 godina

VW GOLF 6 - Euro 5 -1.6 TDI 77 kw / 105 ks -2011 Godina...


7.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 10:37VW GOLF 6 1.6 tdi 77kw/105 ks 2011 godina

VW GOLF 6 euro 5 1.6 tdi 77 kw 105 ks pominati 175.000 kilometri s...


7.450 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 10:37Страна 1 од 117

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам