35 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KTM 390DUKE 2019GOD

Perefektna sostojba Prv sopstvenik Kupen nov 16 10 2019god BEZ ZA...


4.350 €
или предлог цена
Вчера 17:25Kawasaki Versys 650

Kawasaki Versys 650 -2011 godina Motorot e vo super sostojba bez nitu...


5.890 €
или предлог цена
06 јун 21:53aprilia pegaso strada 660

top sostojba poveke info 078412781 HRISTIJAN


2.700 €
или предлог цена
06 јун 20:59Suzuki 125

prodavam kros 125, postar model vo ispravna sostojba se top so dokume...


320 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
370 €
06 јун 15:07Husqvarna wr250

Prodavam husqvarna wr250, vo odlicna sostojba servisiran i spremen z...


1.300 €
или предлог цена
06 јун 15:07Firefox Longija 2021

Моторот е во одлична состојба со 1200 поминати км, регистриран како н...


850 €
или предлог цена
06 јун 07:08Yamaha Virago XV125

Motorot e so MK dokumenti, vo odlicna sostojba bez maana, raboti perf...


1.950 €
или предлог цена
04 јун 22:29SUZUKI GSXR600 2003G

odlicna rabota na motoro i tehnicka ispravnos registriran na MK tabli


3.000 €
или предлог цена
03 јун 17:59Aprilia Pegaso Strada 660

Motorot e vo extra sosotojba spremen za sezona registriran do 02/2024.


3.500 €
или предлог цена
01 јун 18:44Honda Transalp XL700VA

Se prodava motor marka: HONDA Model: TRANSALP XL700VA KM: 22552 G...


6.300 €
или предлог цена
01 јун 10:14SUZUKI V STROM / V-STROM DL650A 2014god.

Se prodava : SUZUKI V-STROM DL650A motor: 650cm3 / 51kw km: 18000 ...


7.100 €
или предлог цена
01 јун 10:14BMW R1200GS / R 1200 GS / 2015god.

Se prodava Bmw R1200GS. Godina na proizvodstvo : 10.04.2015 (i na mk...


14.300 €
или предлог цена
01 јун 10:14Kros

Se prodava mnogu dobro socuvan motor kros so malku pominati km.vo odl...


1 €
или предлог цена
31 мај 23:46Honda mbx 125F

Motorot e vo odlicna vozna sostojba dobro socuvan na motoro se rabote...


590 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
600 €
31 мај 22:30Aprilia Leonardo 250cc

Motorot e kompletno servisiran! Kako masinski taka i so plocki amorti...


1.200 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
1.350 €
29 мај 15:35Harley-Davidson Elektra Glide Ultra Limited

Harley-Davidson Elektra Glide Ultra Limited 1700cm2 87hp Nadograden...


21.500 €
или предлог цена
27 мај 23:07Kawasaki Versys

Kompletni servisiran ulje filtri semerinzi na vila registriran do 5.2...


5.799 €
или предлог цена
27 мај 12:13Kawasaki kx250f 2020

Se prodava kawasaki 250cc 2020 god Sega donesen od it.


4.300 €
или предлог цена
26 мај 06:46Harley-Davidson sportster XL883-NOV

Motorot e komplteno nov,prv gazda so 2600km registriran so kompletna ...


14.500 €
или предлог цена
09 мај 09:43Se prodava Kawasaki ER-6f

Se prodava Kawasaki ER-6f 650 cc uvezen od ch 🇨🇭 18 000 km ✅ No...


5.400 €
или предлог цена
07 мај 14:13Yamaha tdm850

Prodavam yamaha tdm 850cc 94 god Novi gumi michelin,3 kuferi,nov ak...


2.000 €
или предлог цена
07 мај 07:49Malaguti Spidermax 500 GT

Vo odlicna sostojba kompletno servisiran inf na tel 078213963-Viktor


2.400 €
или предлог цена
22 мар 23:25peugeot x-fight 100cc

pali vozi mk dok


По Договор
или предлог цена
20 мар 09:02Choper Custom unikat

Se prodava Choper Custom unikat praen za meraklii 200 cc registriran,...


1.200 €
или предлог цена
31 авг 13:47APRILIA PEGASO STRADA 650

SE PRODAVA APRILIA PEGASO 650 NOVI GUMI ISTECENA REGISTRACIJA, MK T...


3.000 €
или предлог цена
20 јул 12:39yamaha majesty

pali vozi poveke info na tel 070641970


800 €
или предлог цена
09 јан 10:49SE PRODAVA SUZUKI DJEBEL vo odlicna sostojba!!!!

Motorot e mnogu dobro zacuvan… Cena : 1550e…Ima prostor za dogovor.


По Договор
или предлог цена
15 дек 13:00Piaggio beverly 200

Piaggio beverly 200 na mk tabli poveke informacii kontakt 079 330 310


1.100 €
или предлог цена
16 авг 09:58ATV TGB BLADE 600LT / T3B

Тип на мотор: 561 cc, Single Cylinder, SOHC-4 тактен Моќност: 38.5 H...


515.000 МКД
или предлог цена
21 јун 09:15ATV Migliori 150

Мотор: Тип: Четири- тактен со 1 цилиндар и воздушно ладење За...


119.000 МКД
или предлог цена
21 јун 09:12ATV LINHAI 500 / T3B

Технички спецификации: Мотор: Тип: Четири- тактен SOHC со eден ...


316.930 МКД
или предлог цена
21 јун 09:10ATV LINHAI 300 / T3B

ATV LINHAI 300 / T3B Технички спецификации: Мотор: Тип: ...


257.430 МКД
или предлог цена
21 јун 09:08Yamaha yz250f.

Se prodava yamaha yz250f. Vo extra sostojba. 2013god. 070 625 411


2.800 €
или предлог цена
19 ное 14:18yamaha Yzf450

Se prodava yamaha yzf450 Motoro e vo odlicna sostojba 2016godd ...


3.450 €
или предлог цена
06 окт 07:55Piaggio X9

Broj za kontakt: 078628301


1.800 €
или предлог цена
28 авг 16:13Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам