Струга
                   
593 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava i moze zamena

Se prodava audi a8 3.0 dizel dosta sacuvana kola moze i zamena.


1 €
или предлог цена
- 90 % Попуст
10 €
Струга

Автомобили

Вчера 00:24Промовирано

VW GOLF 5 1.9TDI 77KW - 2008 GODINA

VW GOLF 5 1.9TDI 77KW - 2008 GODINA -KLIMATRONIK -221.000km so servi...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

29 мај 20:21Промовирано

Touran Cross 2.0 170 ks. 2007

Touran cross so full oprema so 5 sedista ful oprema mn sacuvana i zdr...


6.950 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

19 мај 15:29Промовирано

Audi a6 3.0tdi 204ps

KONTAKT SAMO NA 072701284!!!!: !Dobar cena za kesh! Odlicen a...


16.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 11:25Volvo S80 AWD Executive

Executive oprema, AWD prv sopstvenik. 4 letni Michelin gumi so bandas...


14.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 11:24AUDI A6 2.7

Се продава Ауди А6 2.7, автоматик, 2006/7 година. Возилото е сочувано...


7.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 11:23Opel omega

Opel omega 2.2 16v106kw moze zamena za pomalo vozilo tel.071957955


2.100 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.200 €
Струга

Автомобили

Денес 10:49PASAT1.9 TDI

Seprodava pasat 1.9 tdi kollata e vo dobra sostojba servisiran regist...


1.850 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 09:22Mercedes c250 avandgarde

Mercedes c 250 so euro 5 motor 204ks bluefficiency. brz I mn ekonomi...


11.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
11.800 €
Струга

Автомобили

Денес 08:25Renault megane. 1.6 16v.automatic

Renault megane 1.6 16v.2001g automatic. So klima centralna brava na d...


1.150 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 08:22Mercedes ml 430 v 8 mozi zamena

Se prodava Mercedes ml 4.3 v 8 2000godina momentalno defek menjac. ...


3 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 08:21DOBAR MERCEDES

Mercedesot e vo odlicna, sostojba, redovno servisiran Dobro 4 zimski...


1.970 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 08:02MERCEDS BENZ C 220 CDI ☆ 2008☆FULL

MERCEDES BENZ 204 MODEL 2008 GOD ,220 CDI SO 125 KW MANUEL MENJAÇ ...


6.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.900 €
Струга

Автомобили

Денес 05:48Audi Q5 2.0 TDI Quattro

2.0 TDI Quattro LED svetla Napred i Nazad Sport Kozen Volan so Komand...


17.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 22:59VW TIGUAN 2.0 TDI 4Motion

Avtomatic 4Motion 2 Zone ClimaTronic Navigacija Greenje na predni sed...


12.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 22:59bmw 2015 320 d

kolata e vo perfektnasostojba plateni davacki komplet..


15 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 21:20Audi S5 4.2Benzin V8T Quattro Sline 105.000Km

Audi S5 4.2Benzin 2009 Godina Coupe 105.000Km So Full Oprema 353Ps No...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 21:14Se prodava Hyundai i20 so plin.

Hyundai i20 , 1.2 16 v, benzin plin ,vo dobra sostojba. Od opre...


4.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 21:14Audi A7 3.0BiTdi 3XSline 2013 SportBack 313Ps

Audi A7 3.0BiTdi 2013 quattro 3XSline so Naj Full Oprema Uvoz ot CH🇨...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 21:14Mercedes CLS 350 CDI 4Matic 2017 FACELIFT

Mercedes CLS350D 4Matic 2017 Facelift 145000Km so Garancia Uvoz Ot CH...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 21:14Mercedes E350d 2017 9G-Tronic Exluzive CH

Mercedes E350d 2017 9-Tronic Exluzive So Naj Full Oprema 360*Kameri L...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 21:14Kia Sorento 072701284

Sorento 2,5 diesel, 2005god. Nov lanec na motor, novi injektori. ...


5.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 21:08Mercedes E220 Black Edition 2018

Se prodava Mercedes E 220d black edition Kontakt 072701284. In...


20.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 21:07  НОВ ОГЛАС

FORD C-MAX 2.0 TDCI 2012

FORD C-MAX TITANIUM 2.0 Peugeot мотор > Опрема: - Клима - Навигација ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Струга

Автомобили

Вчера 19:49RENAULT SCENIC 1.5dci 6br PALI VOZI

Motor menjac tip top sostojba stegnato na voznja karoseriski zabale...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 19:17  НОВ ОГЛАС

Seat Ateca Xcellence 2.0 TDI

Seat Ateca 2.0 TDI 4Drive 150 ks 120.000km Registrirana so zelen ka...


22.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 17:53Dzip Hummer H3 3.7benzin OFF ROAD 4x4

Vo ispravna top sostojba. Uvezen od Svajcarija. Kontakt 075 600 905...


26.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 17:40Vw Passat ALLTRACK DSG 2.0TDI 190ks

Vw Passat ALLTRACK 2.0 TDI 190ks DSG FULL OPREMA REDOK MODEL 5 NI...


28.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 15:12Citroen C4 vo odlicna sostojba

Возилото е во одлична состојба, многу добро сочувано. Колата е со ...


3.990 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 13:00Audi a6 4x4 quattro full oprema S line + navigacija android

Audi a6 4x4 quattro full oprema S line + navigacija android 3700 Ev...


3.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 13:00Golf 5 1.9 77KW 2007

🇩🇪Golf 5 1.9 77Kw 2008/7g 6 Brzini GOAL Oprema🇩🇪 Golfot e vo per...


5 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 13:00Golf 4 1.9 Tdi Perfekten

Golf 4 1.9 TDI 81KW 110KS Ekstra sostojba (Bez 1 den vlog) Regist...


2 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 13:00Audi a4 3.0 Tdi quattro

Сервисирано 05.2023 6 греачи нови Предните дискпви 2 нови Летни гу...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 13:00Mercedes A170 cdi

kolata e vo mnogu dobra sostojba…klima mu raboti,novi gumi


1.900 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 10:44Dzip Jeep Cherokee 2.8crd 4x4 2010g. OFF

Jeep Cherokee 2.8dizel Uvezen od Svajcarija. 2010g. 241000km. 4x...


12.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 09:58Se prodava i moze zamena

Se prodava audi a8 3.0 dizel dosta sacuvana kola moze i zamena.


1 €
или предлог цена
- 90 % Попуст
10 €
Струга

Автомобили

Вчера 00:24PORSCHE CAYENNE 4.2S DIESEL CH

PORSCHE CAYENNE 4.2S DIESEL 385 KS CENA BEZ CARINA 40.000€ CENA S...


40.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

29 мај 21:21VW GOLF 5 1.9TDI 77KW - 2008 GODINA

VW GOLF 5 1.9TDI 77KW - 2008 GODINA -KLIMATRONIK -221.000km so servi...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

29 мај 20:21Mercedes S klasa 320 cdi

Mercedes S Klasa 320 cdi Godina 2007/6 Registriran 1 Godina So F...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

29 мај 19:37Golf 5 1.9 TDI 2008 godina

Golf 5 1.9 TDI,full oprema,registriran so zelen karton i servisna kni...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

29 мај 19:07AUDI Q7 2006 FULL Mozna zamena

Za povejke info: 070522536 Klime


10.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

29 мај 10:24Ford1.8td pikap

Ford pikap 1.8 turbo dobra sostojba moze zamena


700 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

29 мај 07:34RENAULT KADJAR 1.5 DCI energy Hypnotic 2016

Се продава RENAULT KADJAR 2016 DCI ENERGY HYPNOTIC ECO2 1.5, 81 KW, 1...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
17.800 €
Струга

Автомобили

29 мај 07:08Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам