Подкатегорија:
                   
36 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nidecker Play 159L & Head NX One

Се продава snowboard Nidecker Play 159L, во комплет со везови Head NX...


130 €
или предлог цена
04 јун 18:22Head 300i

Head ski 156 cm , konduri 40 , gratis kaciga


3.000 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
5.000 МКД
27 мај 11:15Комплет скии два пара

Се продаваат комплет скии два пара Број на чизми 39 и 43


3.000 МКД
или предлог цена
24 мај 15:01PRODAVAM SKII SALOMON KART 164 CM

Prodvam extra skii salomon Kart 164 cm R12 CARVE ROCKER


100 €
или предлог цена
22 мај 22:36PRODAVAM DETSKI SKI CIZMI

Prodavam detski ski cizmi extra socuvani kako Novi. Vozeni samo 2 sez...


45 €
или предлог цена
22 мај 22:36K-BEK (MERCEDES-BENZ) ski jakna. ZA vistinski poznavaci.

Prodavam K-BEK (MERCEDES-BENZ) ski jakna. Samo za vistinski ljubiteli...


70 €
или предлог цена
21 мај 11:34skii+konduri

prodavam skii marka elan cr805 1.65 m so tyrolia vezovi 140 i kondur...


60 €
или предлог цена
14 мај 14:51K2 ski

Konduri 39 , 172 cm


3.000 МКД
или предлог цена
15 апр 12:42Se prodavaat ski Volki Tiger R1 163cm

Se prodavaat ski Volki Tiger R1 163cm so vezovi elan, servisirani spr...


6.000 МКД
или предлог цена
12 апр 20:22Burton MOTO BOA, број 44

Се продаваат кондури за snowboard Burton MOTO BOA, број 44. Истите се...


150 €
или предлог цена
07 апр 14:21Ski Blizzard

Се продаваат ски Blizzard 160cm многу малку користени со скоро нови ш...


80 €
или предлог цена
11 мар 17:34Skii 159

Prodavam skii salomon tornado 159.moze komplet.ski cizmite se rossign...


5.000 МКД
или предлог цена
05 мар 15:36Ski Konduri

Ski konduri kako novi vo mnogu dobra sostojba. Nordica 284mm,Solomon ...


50 €
или предлог цена
23 фев 11:39ski atomic

se prodavaat ski atomic koristeni 4 sezoni mnogu socuvani kako novi g...


5.000 €
или предлог цена
10 фев 17:57Skafander Kids 4-5 god

Skafander Detski Kids 4-5 god


По Договор
или предлог цена
03 фев 22:39Ski kombilizon Nov

Ski kombilizon Nov velicina 10 godini


По Договор
или предлог цена
03 фев 08:33Konduri za snowboard

Se prodavaat koristeni konduri za snowboard Alpina Speedbull. Br. 43


500 МКД
или предлог цена
02 фев 18:56PAR ZENSKA MASKA SKI JAKNA

SE PRODAVAAT DVE SKI JAKNI, PAR ZENSKA MASKA, IZRABOTEN DEZEN PO NARA...


4.600 МКД
или предлог цена
30 ное 08:37Detski konduri cevli DOLOMITE

Detski konduri za skijanje Dolomite vo top sostojba sosema novi koris...


По Договор
или предлог цена
26 ное 08:31Ski Kaciga BRIKO 50-54cm

Kaciga za skijanje Briko 50-54 cm mnogu malku koristena, neudirana vo...


По Договор
или предлог цена
26 ное 08:31Ski Kaciga ROSSIGNOL zenska 50-54cm

Kaciga za skijanje Rossignol zenska vo top sostojba, neudirana i malk...


По Договор
или предлог цена
26 ное 08:31Детски скии !

Продавам два комплета детски скии ❄️⛷ во солидна состојба и максималн...


60 €
или предлог цена
29 окт 10:56заштитен шорц штитници штитник

Заштитни шорц штитници штитник за skate, snowboard, ski, ролери....


1 МКД
или предлог цена
30 сеп 15:34turno ski snowboard touring freeride ski vezovi

1. Turno ski - DYNAFIT Mustagh ata super light 168cm / diamir freerid...


120 €
или предлог цена
30 сеп 15:32Jones Mountain twin 160 Alaskan Brewery Co

Jones Mountain twin 160 Alaskan Brewery Kako nov 5 pati koristen Be...


330 €
или предлог цена
04 мар 07:48SANKA / SANKI

🛷Санкањето е можеби најзабавниот дел од зимското патување за децата....


1.499 МКД
или предлог цена
25 фев 12:30Sportska oprema skii, konduri….

Prodavam sportska oprema skii, konduri rolerki…drzaci za skii (magnet...


2 €
или предлог цена
01 фев 22:10Ski pantoloni decki

Ski pantoloni COLOR KIDS velicina 10 god doneseni od stranstvo


По Договор
или предлог цена
10 јан 21:33Ski HEAD WINNER VÖLK

Se prodavat Ski Moze komplet so se Cevli I stapcina


1 €
или предлог цена
12 дек 21:35Hello Kitty detski cizmi NOVI

Hello Kitty detski cizmicki za sneg dozd so krzno Novi voopsto ne obl...


30 €
или предлог цена
11 дек 18:38Odlicni Cizmi Snowboard,chizmi,snowbord(Freeride,Freestyle)

Prodavam odlični original čizmi za snowboard "US TYRES" (Freeride ili...


2.000 МКД
или предлог цена
26 ное 16:51PRODAVAM CUVANI SKI.

Prodavam dobri cuvani ski koristeni mnogu malku Doneseni se ot svajc...


1 €
или предлог цена
10 мар 18:57prodavam Skii fisher i cevli br 41-42

Prodavam Skii marka Fisher 168 cm so vezovi Tyrolia so cevli...


200 €
или предлог цена
29 јан 23:44HEAD Stivot SL (XL-XXL 60-63cm)

Купен погрешен број , поради тоа се продава.


100 €
или предлог цена
04 сеп 19:37planinarski i skijacki pantoloni (original)

se prodavaat zimski skijacki i planinarski pantoloni doneseni od Svaj...


1.200 МКД
или предлог цена
29 мај 21:05Skii 170 cm ski

Nordica skii 170 cm, so titanium, socuvani, napraen servis,mozna e za...


1.800 МКД
или предлог цена
11 мар 16:30Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам