1195 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Reno scenik 1.5 dci 2011god

Socuvan reno scenik 1.5 dci moze zamena za pomala kola, so ful oprema...


5.300 МКД
или предлог цена
Денес 21:18Промовирано

CLS 320 FACELIFT

Mercedes CLS 320 FACELIFT pali vozi Odlicen


8.999 €
или предлог цена
02 јун 10:04Промовирано

Seat Leon 1.6 Tdi 90Ks 2015 God

Seat Leon 1.6 Tdi Registriran servisiran pred edna nedela 2015 god s...


10.400 €
или предлог цена
Денес 22:06PEUGEOT 208 1.6.e-hdi-NAVI-ALLURE

Se prodava peugeot 208 1.6 e-hdi, 08.2012god 68kw,92ks so REALNI po...


7.400 €
или предлог цена
Денес 21:34Citroen C4 1.6hdi- 2011g-euro5

Se prodava Citroen C4 1.6hdi.09.2011god 68kw,95ks so pominati 198 000...


6.800 €
или предлог цена
Денес 21:34Reno scenik 1.5 dci 2011god

Socuvan reno scenik 1.5 dci moze zamena za pomala kola, so ful oprema...


5.300 МКД
или предлог цена
Денес 21:18FORD FIESTA 1.6 TDCI ECO FLEX

FORD FIESTA 1.6 TDCI GOD 2010 NOV UVOZ DANSKA PLATENI DAVACKI DO R...


4.950 €
или предлог цена
Денес 19:34Ford rocus 1.6 tdci 80kw

Se prodava focus 1.6 tdci 80 kw/109ks Vo dosta dobra sostojba 253 ...


3.450 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.500 €
Денес 19:27VW Fox 2007

Продавам VW FOX 1.4 TDI , 2007 година. Контакт телефон Аце 070 855 48...


3.200 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.400 €
Денес 18:40Ford Fiesta 1.3 Trend

Ford Fiesta 1.3 Trend 60ks vo odl sostojba odl za pocetnici so mala p...


1.800 €
или предлог цена
Денес 18:28  НОВ ОГЛАС

FIAT PUNTO 1.9 JTD 59 KW HLX KLIMA ISPRAVNA SERVO TOP

.


1.600 €
или предлог цена
Денес 17:50Opel Zafira 2.2 DTI 7 sedista 2002 год

Продавам Опел Зафира 2002 година 2.2 DTI 7 седишта Реални Километр...


2.300 €
или предлог цена
Денес 16:54Mercedes-benz c200cdi Blueeffienci euro5 moze zamena

Voziloto e komplet ispravno, redovno servisirano Registrirano...


10.500 €
или предлог цена
Денес 16:46Fiat Grande Punto 1.3 Multijet 66 kw/90 ks

Se prodava odlicno Grande Punto 1.3 Multijet 90 ks so najbogato nivo ...


3.600 €
или предлог цена
Денес 16:36Fiat Punto 1.9 JTD

Fiat Punto 1.9 JTD 2001 God vo odlicna sostojba Klima ladi Perfekno ...


1.450 €
или предлог цена
Денес 16:27  НОВ ОГЛАС

Peugeot 308 1.6 HDi 68kw 2011

🔹Peugeot 308🔹 1.6HDI 68kw/92ps 2011god Servisiran Registrirano cela...


6.200 €
или предлог цена
Денес 16:23  НОВ ОГЛАС

Ford Kuga 2.0 2015 AWD 4x4

Na Mk tabli registrirana do 02.24 garazirana, so zelen karton. Titan...


14.700 €
или предлог цена
Денес 16:19FIAT-BRAVO 1.9-MultiJet 110 kw

Se Prodava Fiat Bravo 1.9 M-Jet.. 110kw.150-ks.. ...


4.399 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.400 €
Денес 16:00Prodavam Mitsubishi outlander

Dzipot e vo perfektna sostojba Za podetalni inf javete se na brojot ...


1 €
или предлог цена
Денес 15:52BMW E90 318D (NOV UVOZ GERMANIJA)-09

BMW E90 318D NOVIOT MOTOR EURO 5 - 143 KS 2009 / 08 VO SOOBRAKAJNA SE...


6.199 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
6.800 €
Денес 15:39RENAULT CLIO 1.2 16V BENZIN 2008.GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA

RENAULT CLIO 1.2 16V BENZIN 2008.GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 ...


3.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.400 €
Денес 15:35SEAT.LEON..1.9.TDI.2002.REG. VELES.CITAJ.OGLAS

Motor menjac karoserija odlicni gumi dobri 2001.vo kniska..registrira...


2.200 €
или предлог цена
Денес 15:16CHEVROLET CAPTIVA 2.0 D 4X4 SO 7 SEDISTA UVOZ OD SVAJCARIJA

CHEVROLET CAPTIVA 2.0 D 4X4 SO 7 SEDISTA 2008.GODINA UVOZ OD SVAJCA...


7.300 €
или предлог цена
Денес 15:14TOYOTA AYGO 1.0 BENZIN 2008.GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA

TOYOTA AYGO 1.0 BENZIN 2008.GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLAT...


3.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.400 €
Денес 15:14VW PASSAT CC 2.0 TSI 147KW UVEZEN OD SVAJCARIJA

VW PASSAT 2.0 TSI BENZIN 2010 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLAT...


7.990 €
или предлог цена
Денес 15:14MITSUBISHI OUTLANDER 2.2 DID 4X4 2008 G.UVOZ OD SVAJCARIJA

MITSUBISHI OUTLANDER 2.2 DID 4X4 2008 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA �...


7.250 €
или предлог цена
Денес 15:09SKODA OCTAVIA 1.2 BENZIN 2010 GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA

SKODA OCTAVIA 1.2 BENZIN 2010 GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLAT...


5.400 €
или предлог цена
Денес 15:09Alfa Romeo 147 1.9jtdm 120ks 2007

cena za kes 1.9jtdm 120ks 2007god najubaviot 8ventilski motor Reg...


3.000 €
или предлог цена
Денес 15:04Delovi za megan 1.6 benzin

Megan 1.6 za delovi benzin plin


1 €
или предлог цена
Денес 14:10BMW 730D F01

Bmw 730d F01 Doneseno od svajcarija. Prva Reg Na MK TABLI So zelen ...


180 €
или предлог цена
Денес 13:45Land Rover Discovery 2 2001 2.5 TDI 4x4 Reg 4.2024 Odlicen

Land Rover Discovery 2 2.5 TDI 2001 godina bez sminkanici i skapani...


7.300 €
или предлог цена
Денес 13:35  НОВ ОГЛАС

Bmw 1 f20 sport 116d twin turbo

Se prodava bmw 1 f20 sport verzija 116d Odlicno socuvano bez vrakja...


1 €
или предлог цена
Денес 13:27CHEVROLET TRAX 1.7 D 4X4 2014 GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA

CHEVROLET TRAX 1.7 D 4X4 2014 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 REG...


11.900 €
или предлог цена
Денес 13:21DACIA DUSTER 1.5 DCI 4X4 2015 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

DACIA DUSTER 1.5 DCI 4X4 2015 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PL...


11.900 €
или предлог цена
Денес 13:21BMW X5 X-DRAIV 3.0 D FACELIFT 2012 G.UVOZ OD SVAJCARIJA CH

BMW X5 X-DRAIV 3.0 D FACELIFT 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭...


18.000 €
или предлог цена
Денес 13:21CITROEN C-CROSSER 2.2 HDI 4X4 UVEZEN OD SVAJCARIJA

CITROEN C-CROSSER 2.2 HDI 4X4 UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SIT...


6.700 €
или предлог цена
Денес 13:20SUBARU XV 2.0D 4X4 2012 GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA

SUBARU XV 2.O DIZEL 4X4 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLAT...


9.000 €
или предлог цена
Денес 13:20PASSAT B7 2.0 103 kw VO PERFEKTNA SOSTOJBA

Passatot e vo bezprekorna sostojba,so full oprema i se funkcionira na...


9.550 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.650 €
Денес 13:10CORSA D 1.2 2006g. SO 105000KM

Voziloto e vo solidna sostojba so full oprema i se funkcionira na neg...


3.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.550 €
Денес 13:10Vw Polo 1.4 Tdi 75 ks. 2006 god. Kako novo.

Vw Polo 1.4 Tdi 55 kw / 75 ks. 2006 god. So ful oprema: Abs , AirBag ...


1 €
или предлог цена
Денес 13:08  НОВ ОГЛАС

BMW 640D M SPORT

BMW 640D 2012 GODINA GRAN COUPE M PAKET FABRICKI OPREMA IMATE VO SLIK...


45.000 €
или предлог цена
Денес 13:00СЕ ПРОДАВА Seat Leon

Realni kilometri provereni zelen karton novi Vredestein zimni gumi,se...


15.300 €
или предлог цена
Денес 13:00Страна 1 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам