66 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BRIO 3 i RHEA Sagoma

- BRIO 3 instant: (vo super sostojba, bojlerceto e novo, raboti so mo...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:10Kafemat RHEA Luce instant

- Kafematot e vo top sostojba, smenati silikonski kapi na ventili, mi...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:10Kafemat SPAZIO instant

- Kafematot e instant, servisiran, repariran. Vo odlicna sostojba e. ...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:10KAFEMATI Zanussi i zetonerki

KONTAKT 075447307 KONTAKT 075447307 KAFEMAT BRIO 200 Cena po do...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:10Se prodava susara/сушара

Se prodava kondezaciona susara tip Optimonia so kapacitet 300 kg Masi...


7.000 €
или предлог цена
04 јун 15:27СУШАРА SUSARA NA STRUJA

📍Се продава ИТНО Сушара susara на струја во одлична состојба. Работи...


1.199 €
или предлог цена
03 јун 15:47Se prodava dva motori trofazni

Se prodavaat dva motori trofazni ispravni cena po dogovor!!!


1 МКД
или предлог цена
02 јун 23:19Industriska masina, Pikerka, tekstilna, industrija

Se prodava nova neupotrebuvana industriska masina za sienje nevidliv ...


По Договор
или предлог цена
02 јун 06:16Vaga

Vaga do 150kg Ispravna


2.000 МКД
или предлог цена
02 јун 05:25Млин за сточна храна

Млин на камен. Монофазен, со мотор SEVER 2.2kw.


600 €
или предлог цена
31 мај 22:07CNC freza za metal 4 oski

CNC freza so 4 oski za metal drvo plastika... masinata ima nova elek...


1.111.111 €
или предлог цена
30 мај 22:27Elektromotor

Prodavam elektromotor marka Sever 5.5kw


По Договор
или предлог цена
30 мај 14:22Нова машина за перење теписи и тврди подови

Се продава машината комплет со 3 четки за перење теписи и тврди подов...


900 €
или предлог цена
29 мај 15:28Bansek za platno

Vo ispravna sostojba mozna zamena mozna faktura


1.200 €
или предлог цена
28 мај 09:21horizontalna pakerka / flow pac

specializirana za kroasan, moze i drugi proizvodi 075217678 Rade


1 €
или предлог цена
27 мај 14:20Masina za testenini La Parmigiana

So masinata e vklucena i komora za susenje. 075639413 Mihail


1 €
или предлог цена
27 мај 14:20Kompresorska glava

Kompresorskata glava e funkcionalna


3.000 МКД
или предлог цена
25 мај 14:12Zastitni sklopki za elektricni motori

Prodavam zastitni sklopki uvezeni od swajcarija ekstra kvalitet po po...


1 €
или предлог цена
23 мај 20:35Elektricni motori grunfos so pumpi i reduktor

Prodavam motori so pumpi marka grunfos danska uvezeni od swajcarija. ...


1 €
или предлог цена
23 мај 20:35Inverter simens regulator na brzina 7.5 kW

Donesen e os swajcarija. Garancija 6 meseci. Dokolku ne odgovara na n...


1 €
или предлог цена
23 мај 20:35Masina za secenje pecurki (Машина за сечење печурки)

Изработка на машини за сечење печурки Контакт 075 243 603


800 €
или предлог цена
23 мај 08:45SUSARA (SUSHARA,SUSARI,СУШАРА)

Целосна опрема за вашиот бизнис ✓Изработка на сушари за печурки -...


1 €
или предлог цена
21 мај 19:09VAKUM PUMPA

Vakum pumpa i drugi pumpi. el motori so reduktori. i obicni el turbin...


1 €
или предлог цена
12 мај 21:55Masina za pcenka ronenje

Po dogovor Kontakt samo na ovoj telefonski broj 075 384 360


По Договор
или предлог цена
03 мај 16:52ДВОГЛАВА МАШИНА ЗА ЛЕПЕЊЕ НА ПВЦ ПРОФИЛИ

Продавам двоглава машина за лепење на пвц профили од германско произв...


220.000 МКД
или предлог цена
28 апр 19:42Osovina

Se prodava osovina so remenica za montaza na pila, vo ispravna sostoj...


130 €
или предлог цена
27 апр 09:30Sklopka 225A moeler

Uvezena od svajcarija. 2 parcinja. Cena 40 %od nova. Garancija 6 mese...


1 €
или предлог цена
16 апр 14:15Декристализатор

Нов не користен.информации само на овој број 070 732 719


По Договор
или предлог цена
05 апр 14:12POSTOLJE

Postolje so motor za cevlarska masina (KOLLIJA).Cena po dogovor inf.n...


1 €
или предлог цена
03 апр 11:25Torno

Se prodava Torno za izrabotka na naj razlivni stupcina nogari I drugi...


2.700 €
или предлог цена
14 мар 21:53Se prodava polirka

Kontakt: 070 364 013


1 €
или предлог цена
10 мар 21:45lageri

se prodavaat lageri novi razlicni dimenzii


555 €
или предлог цена
06 дек 01:05Zlatarska presa

Prodavam racna. presa


1 €
или предлог цена
29 окт 17:15Agregat Агрегат Генератор Generator Datakom Датаком

Popravka demontaza montaza na kompjuteri za agregati DataKom Turc...


500 €
или предлог цена
19 окт 18:53Pekarska oprema komplet

Se prodava: Pecka so kapacitet do 200 leba Mal mikser Vaga Fiskalna k...


1 €
или предлог цена
18 сеп 17:34Pumpa za vadenje voda dvostepena

Pumpa za vadenje voda dvostepena, elektrokovina. 1.5 KW 1400 vrtezi/...


120 €
или предлог цена
14 сеп 12:57S E P R O D A V A italjanska potopna pumpa za voda

italjanska potopna pumpa za voda


4.500 МКД
или предлог цена
12 сеп 10:31Машини

Продажба на машини 1. Машина за ламинирање на лим цена: 1000 евра 2...


По Договор
или предлог цена
24 авг 12:53Oprema za konzerviranje

Se prodava kompletna oprema i mashini za izrabotka na pasterizirani k...


20.000 €
или предлог цена
23 авг 13:00Kran za krevanje

Kran


1 €
или предлог цена
02 јул 11:46Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам