Дојран
                           
185 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава куќен плац од 650м2 во село Николиќ.

Се продава куќен плац од 650м2 во самиот центар на село Николиќ. Во п...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

03 фев 13:45Промовирано

Se izdava Garsonjera vo Star Dojran ( strog Centar)

Se izdava Garsonjera vo Star Dojran so pogled vo ezeroto , se naoga ...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

Вчера 18:16издаваме соби во Стар Дојран

собите се 350 метри од плажа,прекрасен поглед,,клима,вифи,паркинг,со ...


800 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

06 јун 16:21Villa Utopia - Apartmani za izdavanje

Идилично место за вашиот одмор. Вила Утопиа ви нуди удобен и мирен пр...


1.500 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

06 јун 13:48Се продава земјиште 25000м2 во близина на Дојран

Се продава земјиште 25000м2. Оддалечено е на 3км од Дојран За повеќ...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

06 јун 10:18Apartmani Star Dojran

Se izdavat apartmani vo centar do hotel Makedonija na 1 min od gratsk...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Викенд куќи

05 јун 21:42СЕ ИЗНАЈМУВА ДУЌАН ВО СТАР ДОЈРАН

Се изнајмува деловен простор од 16 м2 + 5 м2 помошна просторија на па...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Дуќани

05 јун 21:41plac

placevi vo Nov Dojran pokraj ezero moze da se delat od 300m2 pa nagore


111.111 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

05 јун 16:11Se izdavat apartmani vo Star Dojran

Se izdavat apartmani vo Star Dojran. Site apartmani se so sopstvena k...


1 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

05 јун 10:39Sobi i Apartmani vila V&N

Se iznajmuvaat apartmani i sobi vo Star Dojran vednas nad glavnata ul...


20 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

05 јун 08:26Novi stanovi Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava novi stan...


800 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

05 јун 08:10Vila vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava vila vo ...


65.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

04 јун 13:15Se izdavaat sobi vo star Dojran

Sobite se vo centarot na Star Dojran sproti pazarot vednas nad hotelo...


500 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

03 јун 10:55Se izdavaat apartmani i sobi Star Dojran Vila Mario

Izdavame apartmani sobi i studia vo centralno podracije na Star Do...


1 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

02 јун 19:43KUKA VO STAR DOJRAN, NAD PLAZATA FUK TAK

PRODAVAM KUKA VO STAR DOJRAN, NA 80m NAD PLAZATA FUK TAK, IZLEZ OD DO...


52.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

31 мај 20:12Се издава дуќан

Се издава дуќан во Стар Дојран до ресторан Фук Так. Цена по договор...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Дуќани

31 мај 14:59Se prodava stan od 50m2 vo Dojran na 1 kat

Се продава стан од 50м2 на 1 кат во Дојран. Станот располага со ходни...


800 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

30 мај 14:09Se prodava stan vo Star Dojran od 33m2

Се продава стан од 33м2 во Стар Дојран на прв кат. Објектот е во изгр...


800 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

29 мај 13:13Kuka so bazen vo Star Dojran

Se prodava kuka so bazen vo Star Dojran na mirna lokacija so dva posb...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

27 мај 16:52ПРОДАВАМ ВИКЕНД КУЌА ВО СТАР ДОЈРАН

Куќата е ексклузивна и се наоѓа на широка улица во таканаречениот дел...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

27 мај 13:00PRODAVAM KUKJA vo STAR DOJRAN

Prodavame kukja vo Star Dojran, so stanbena povrshina 85m2,so terasa ...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Викенд куќи

25 мај 13:30Се издава Деловен Објект 80м2 на главна улица

Се издава Деловен Објект 80м2 на главна улица во Нов Дојран. Повеќе и...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Деловен простор / Останато

24 мај 13:47Luksuzna vila vo Star Dojran

Се продава Фемили Хаус, луксузна, целосно опремена вила во Стар Дојра...


200.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

23 мај 13:35Дуќан со летна тераса

Се издава дуќан со летна тераса во центарот на Стар Дојран, на пазаро...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Дуќани

20 мај 13:19Нива 5000m2

Nivata se naoga na moinski pat posle Dinkjut od leva strana , vo bliz...


111.111 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

15 мај 12:36IZDAVAM SOBI VO DOJRAN

Vila Mitko vi nudi sobi i studija vo vikendica vo Star ...


300 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

15 мај 10:081728m2+1628m2 Atraktivno mesto na Vodno menuvam za stan

Atraktivno mesto na Vodno nad sredno Ugostitelsko, mesto vikano Sam...


25 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

10 мај 08:56Купувам куќа/вила во Дојран

Купувам куќа/вила во Дојран до 50.000 евра. Роберт: 075.228.347


50.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

03 мај 13:07Hala vo blizina na Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava Hala na ...


1 €
или предлог цена
28 апр 13:32nivi vo nov dojran

prodavam dve nivi so povrsina od 2251 m2 i 3734 m2. pogodni za nasad...


7 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 апр 08:20Kuka vo Nov Dojran

Se prodava kuka vo Nov Dojran odlicna lokacija cena 25.000 evra za po...


24.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

26 апр 12:32Prodavam apartman vo gradba vo dojran

Prodavam apartman 28 m2 + 8 m2 vo gradba vo nov dojran naselba kaldrm...


1.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

25 апр 19:32Vila vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava vila vo ...


80.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

24 апр 17:46Kuka vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran buildin invesment prodava kuka vo Ce...


120.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

24 апр 17:46Prodavam plac/niva vo Nikolic Nikolik Николиќ

Se naogja nad skoloto i novite vikendici vo seloto nikolic. Ima pat ...


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

23 апр 22:06Prodavam plac/niva vo Nikolic Николиќ

Prodavam plac/niva vo Nikolic 200m od plazata vo Nikolic odma do ezer...


6.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

23 апр 22:06Vila so bazen vo Nov Dojran

Se prodava kuka vo Nov Dojran naselba Kaldrma. Plac-500 m2 ✅ Kuka-1...


190.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

23 апр 14:42Atraktiven plac vo Nov Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava plac so s...


55 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

22 апр 17:10Plac vo Star Dojran

Se prodava zemjiste vo Star Dojran od 6000 m2 na odlicna lokacija cen...


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

12 апр 19:42Stan vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran Building invesments prodava stan na ...


46.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

12 апр 19:23Kupuvam mala kukja ili plac vo Star Dojran

Kupuvam mala kukja ili plac do 300m2 vo Star Dojran. Do 25000evra. Mo...


25.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

07 апр 08:04Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам