Дојран
                           
32 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava Garsonjera vo Star Dojran ( strog Centar)

Se izdava Garsonjera vo Star Dojran so pogled vo ezeroto , se naoga ...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

Вчера 18:16Se izdavat apartmani vo Star Dojran

Se izdavat apartmani vo Star Dojran. Site apartmani se so sopstvena k...


1 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

05 јун 10:39Novi stanovi Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava novi stan...


800 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

05 јун 08:10Se prodava stan od 50m2 vo Dojran na 1 kat

Се продава стан од 50м2 на 1 кат во Дојран. Станот располага со ходни...


800 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

30 мај 14:09Se prodava stan vo Star Dojran od 33m2

Се продава стан од 33м2 во Стар Дојран на прв кат. Објектот е во изгр...


800 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

29 мај 13:131728m2+1628m2 Atraktivno mesto na Vodno menuvam za stan

Atraktivno mesto na Vodno nad sredno Ugostitelsko, mesto vikano Sam...


25 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

10 мај 08:56Prodavam apartman vo gradba vo dojran

Prodavam apartman 28 m2 + 8 m2 vo gradba vo nov dojran naselba kaldrm...


1.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

25 апр 19:32Stan vo Star Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran Building invesments prodava stan na ...


46.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

12 апр 19:23Prodavam apartman vo gradba

Prodavam apartman vo gradba so pogled kin ezero i 50 m vozdusna linij...


28.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

21 јан 11:19Prodavam apartman vo gradba

Prodavam apartman vo gradba vo nov dojran naselba kaldrma so pogled k...


1.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

19 јан 12:40Prodavam apartman vo gradba vo dojran

Prodavam apartman vo gradba vo nov dojran kaldrma


1.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

17 јан 11:36Prodavam apartman vo gradba vo dojran

Prodavam apartman vo gradba vo nov dojran naselba kaldrma na 50 m voz...


1.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

15 јан 10:24Prodavam apartman vo gradba vo dojran

Prodavam apartman vo gradba vo nov dojran nas.kaldrma na 50 m vozdusn...


1.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

13 јан 16:11Se prodavat stanovi vo Star Dojran

➡️ Se prodavat ednosobni i dvosobni stanovi na dve lokacii vo Star Do...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

12 јан 16:36Prodavam apartman vo gradba vo dojran

Prodavam apartman vo gradba vo nov dojran nas.kaldrma so celosen pogl...


1.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

10 јан 11:19Prodavam apartman vo gradba

Prodavam apartman vo gradba na 50 m od ezero so pogled na celoto,vo s...


1.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

09 јан 08:15Prodavam apartman vo gradba

Prodavam apartman vo gradba na 50 m od ezero so cel pogled


1.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

07 јан 17:00Prodavam apartman vo gradba

Prodavam apartman vo gradba na 50 m od ezero so celosen pogled Kon ne...


1.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

30 дек 10:55Se prodavaat 7 stanovi vo Star Dojran

Se prodavat 7 stanovi na najdobrata lokacija vo srceto na Star Dojran...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

18 јун 17:51Se prodavat novi stanovi vo izgradba,vselivi do mesec juli l

Se prodavat novi stanovi vo izgradba,vselivi do mesec juli locirani v...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

23 мај 17:01Luksuzen stan vo Star Dojran

Agencijata za nedvoznosti Dojran building invesments prodava luksuzen...


57.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

01 сеп 01:49СТАН (КАТ ОД ЗГРАДА)ВО ЕЛИТНА НАСЕЛБА ВО СТАР ДОЈРАН

СЕ ПРОДАВА СТАН НА СУТЕРЕН ВО ЕЛИТНА НАСЕЛБА КАРАЧ ВО СТАР ДОЈРАН НО...


22.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

31 авг 07:18СТАН (КАТ ОД ЗГРАДА)ВО ЕЛИТНА НАСЕЛБА ВО СТАР ДОЈРАН

СЕ ПРОДАВА СТАН (КАТ ОД ЗГРАДА)ВО ЕЛИТНА НАСЕЛБА КАРАЧ ВО СТАР ДОЈРА...


100.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

31 авг 07:15СТАН-ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО СТРОГ ЦЕНТАР НА СТАР ДОЈРАН

СЕ ПРОДАВА СТАН-ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО СТРОГ ЦЕНТАР НА СТАР ДОЈРАН НА ПРИ...


38.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

29 авг 19:08stan vo Star Dojran

se prodava stan 580 evra m2


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

17 јун 08:29Kupuvam stan vo star Dojran

Baram stan vo zgrada vo star Dojran (Mardaja) od 35 m2 na prizemje.


15.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

14 мар 00:13Se prodavat ednosobni i dvosobni stanovi vo Star Dojran

Se prodavat ednosobni i dvosobni stanovi na dve lokacii vo Star Dojra...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

27 сеп 01:55СЕ ИЗНАЈМУВА СТАН ВО ДОЈРАН

Се изнајмува стан во Дојран близу стара автобуска станица. Информаци...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

10 сеп 12:09IZDAVAM APARTMAN VO DOJRAN - NASELBA KARASH

IZDAVAM APARTMAN VO DOJRAN - NASELBA KARASH VO POVRSINA OD 35 M/2 , A...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

06 авг 14:58Stan vo Dojran

Kupuvam stan vo Star Dojran. Kontakt : Mile 071632686


25.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

17 јун 22:19Se prodavat novi dvosobni stanovi vo Star Dojran

Se prodavat novi dvosobni stanovi vo Star Dojran . Gradba 2019 godin...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

13 авг 16:46Se prodavat novi dvosobni stanovi vo Star Dojran

Prodazba na novi stanovi vo Star Dojran! - Cena za samo od 550 do ...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

12 јул 12:07Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам