Подкатегорија:
                   
20 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

IZDAVAM OZVUCENJE ZA SEKAKVI VESELBI

IZDAVAM OZVUCENJE ZA SEKAKVI VESELBI MATURI


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 00:41Basovi 18 ''"

basovi so gsp rms 300w


250 €
или предлог цена
31 мај 10:16SNAGATOR MASTER-AUDIO

SE PRODAVA SNAGATOR MASTER-AUDIO ODLICNO SOCUVAN TOTALNO ISPRAVEN.


17.000 МКД
или предлог цена
29 мај 06:11ORGINAL KABEL dap audio 13m

ORGINAL KABEL dap audio 13m


1.200 МКД
или предлог цена
11 мај 07:23DRZACI ZA RAMSA ZVUSNICI

Prodavam orginal drzaci za ramsa koi se stavat vo zvusnicite i potoa ...


20 €
или предлог цена
08 мај 07:05Se prodava zvucnici dynacord Fe 12.2

Se prodava zvucnici dynacord Fe 12.2 doneseni se od germanija Tell ko...


1 €
или предлог цена
27 апр 20:42DYNACORD 600-3 NOVA

Se prodava mikseta dynacord-3 Za poveke info javetese na ovoj broj ...


1.600 €
или предлог цена
02 апр 07:12YANAHA 15SKI

Se prodava odlicno socuvani yamaha zvusnici fabricna sostojba za pove...


600 €
или предлог цена
17 фев 16:25Zvucki

Od 100 eur do 300 eur


100 €
или предлог цена
12 јан 19:45Dynacord fostex 4 "

Novi fabrika i dve motani


30 €
или предлог цена
13 дек 23:53Bez zhichen (UHF)za Gitara, Sintisajzer

Se koristi za Konektiranje so Mikseta, na Gitara, Sintisajzer i drugi...


60 €
или предлог цена
02 апр 20:16Karaoke zvucnici MESE 15” 800W NOVI

Karaoke zvucnici MESE 15inch 800W. Mnogu mokjni karaoke zvucnici so...


150 €
или предлог цена
27 мар 16:36Electro-Voice 12ki

za poveke infoo javete see na ovoj broj 075577090 vait


1 €
или предлог цена
06 фев 17:56Surround system -Canton marka

Se prodava Surround System canton 5+1 odlicen kvalitet max zacuvani d...


1 €
или предлог цена
26 ное 18:30Behringer TM300 gitarska pedala

Продавам еднаш користена педала Behringer TM300. Функционира, нема о...


1.200 МКД
или предлог цена
02 јун 11:29Karaoke zvucni 2x12" MESE NOV

Se prodavaat novi karaoke zvucnici MESE 2X12inch. Mnogu mokjen i cist...


1 €
или предлог цена
23 апр 14:35Karaoke zvucnik MESE 15" NOV

Se prodavaat novi karaoke zvucnici 15 inch 800w Mnogu jak cist mokj...


1 €
или предлог цена
23 апр 14:30Prodavam mikseta pez kable samo

Prodavam mikseta pez kable samo


По Договор
или предлог цена
10 дек 09:56Zvucnici ***KARAOKE*** ***NOVI**

Se prodavaat karaoke zvucnici novi 15'' inch so odlicen kvalitet cist...


По Договор
или предлог цена
15 мај 16:28Karaoke zvucnici 15'' (bluetooth zvucnik)

Se prodavaat zvucnici karaoke so dva mikrofona. Mnogu jaki zvucnici s...


8.000 МКД
или предлог цена
23 фев 15:18Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам