1196 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

CLS 320 FACELIFT

Mercedes CLS 320 FACELIFT pali vozi Odlicen


8.999 €
или предлог цена
02 јун 10:04Промовирано

Reno scenik 1.5 dci 2011god

Socuvan reno scenik 1.5 dci moze zamena za pomala kola, so ful oprema...


5.300 МКД
или предлог цена
01 јун 09:08Промовирано

Pezo 207

Extra cena.....Se prodava pezo 207 1.4 benzin 2009god prva reg. 2010 ...


3 €
или предлог цена
Денес 12:44Golf 6 Team

Uvezen od Germanija pred 6god vo perfektna sostojba Najvisoko nivo ...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:37Се продава Peugeot Bipper 2010та година, 1.4HDI

Се продава Peugeot Bipper 2010та година, 1.4HDI, регистрирано до месе...


5.500 €
или предлог цена
Денес 12:00  НОВ ОГЛАС

SEAT IBIZA 1.2 tdi 2013 FACELIFT

Seat Ibiza 1.2 tdi 2013 godina Facelift , Full oprema, odlicno socuva...


6.500 €
или предлог цена
Денес 12:00Prodavam BMW X5 M paket 3.0 218 konja

Prodavam BMW X5 2004 3.0 218 konja ,full M paket. BMW to ima full ser...


7.599 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.899 €
Денес 11:56Prodavam X5 M paket 3.0 218 konja

Prodavam BMW X5 2004 3.0 218 konja ,full M paket. BMW to ima full ser...


7.899 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.999 €
Денес 11:56Ford Focus 1.8 tdci

INFO NA 071 305 740 FORD FOCUS 1.8TDCI 2003G 101KS ODLICEN ZA POCET...


1.950 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
2.250 €
Денес 11:51FIAT PUNTO 1.9 JTD KLIMA SERVO ELEKTRIKA REG CELA GODINA

.


1.600 €
или предлог цена
- 90 % Попуст
16.000 €
Денес 11:34Seat Altea 1.9 tdi vtor sopstvenik

Колата е во одлична состојба со реални 218000 км купена е од Италија ...


1 €
или предлог цена
Денес 11:19VW GOLF 5 1.9 TDI 2006 GOD

Prodavam Golf 5 1.9 TDI 2006 GOD .105ks Kolata e vo mnogu dobra so...


1 €
или предлог цена
Денес 11:15WOLKSVAGEN POLO 1.4TDI 2007GOD REG MAX ZACUVANO

WOLKSVAGEN POLO 1. 4TDI 2007GOD REG SERVISIRANO REALNI 256000KM CENA ...


3.500 €
или предлог цена
Денес 11:12Opel zafira 1.9cdti

Manuel so 6 brzini 6+1 74kw Smenti zadni diskovi plocki novi so fa...


3.250 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
3.650 €
Денес 11:08RENO CLIO MAX ZACUVANO

RENO CLIO 1 2 BENZIN PLIN DIZNA SISTEM SO ATS VO SOBRAKAJNA REGISTRIR...


1.600 €
или предлог цена
Денес 10:48E280 Avantgarde

Mercedes E-Class E280 avantgarde 2006 Година Регистрирана до 07/202...


5.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.100 €
Денес 10:43BMW X1 2.0 d xdrive

BMW X1 2.0D 190 ks XDRIVE X LINE 8G AUTOMATIC - 171000 km - 2017 prv...


23.900 €
или предлог цена
Денес 10:39VW GOLF VI 2.0tdi

Kolata e vo odlicna sostojba. Od oprema poseduva sledno. -klima klima...


1 €
или предлог цена
Денес 10:24Mercedes C220

Kolata e vo odlicna sostojba,se vozi sekoj den bez nikakvi zabeleski....


1 €
или предлог цена
Денес 10:23MERCEDES-BENZ A 180 CDI AVANGARDE FULL OPREMA UVOZ GERMANY

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


12.400 €
или предлог цена
Денес 10:14Peugeot 207 kako novo 117 000km

Peugeot 207 1.6 benzin 120ks, 2009 godina, bez plin, 117 000 realni k...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:45Seat Altea 1.9 TDI

Seat Altea 1.9 TDI 77KW vo odlicna sostojba klimatronik ladi perfekno...


4.500 €
или предлог цена
Денес 09:28SEAT IBIZA 2010g, 159.000km - TOP SOSTOJBA

🔴 Cena: 2720eu SEAT IBIZA - top sostojba 1.2 benzin 2010 godina 1...


2.720 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
2.900 €
Денес 00:29  НОВ ОГЛАС

Passat B6 2.0 Tdi 8v,Registriran so Zelen Karton

Vw Passat 2.0 Tdi 8V 2005 Godina Registriran so zelen karton 6tak M...


5.400 €
или предлог цена
Вчера 23:23  НОВ ОГЛАС

SEAT.LEON..1.9.TDI.2002.REG. VELES.CITAJ.OGLAS

Motor menjac karoserija odlicni gumi dobri 2001.vo kniska..registrira...


2.200 €
или предлог цена
Вчера 22:43  НОВ ОГЛАС

Seat Leon 1.6 Tdi 90Ks 2015 God

Seat Leon 1.6 Tdi Registriran servisiran pred edna nedela 2015 god s...


10.400 €
или предлог цена
Вчера 21:40Aveo

AVEO 2008 BENZIN PLIN A-test. Klima . Neuvezuvana kulena AutoMk. 2 ...


2.799 €
или предлог цена
Вчера 21:39Mazda 6 2.3 benzin plin

Kolata e vo solidna sostojba se prodava poradi zaminuvanje vo stranst...


2.500 €
или предлог цена
Вчера 21:39TOYOTA VERSO 1,6 BENZIN 2005

TOYOTA VERSO 1,6 BENZIN 81KW VOZILO EXTRA SOCUVANO ZAMENETO ULJE PR...


4.700 €
или предлог цена
Вчера 20:09  НОВ ОГЛАС

Ford C Max 1.8TDCi 2006

Ford C Max 1.8TDCi fordov motor Voziloto od oprema poseduva klima is...


2.600 €
или предлог цена
Вчера 19:47  НОВ ОГЛАС

Peugeot 107 1.0 50kw klima reg.04-24

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana skoro cela godina +zelen ka...


3.400 €
или предлог цена
Вчера 18:56Opel astra 1.6 16v

Kolata e vo odlcna sostojba registrirana servisirana so 4 novi gumi s...


1.750 €
или предлог цена
Вчера 18:56  НОВ ОГЛАС

Ford focus 1.4 16v zetec

Karavan, vo odlicna sostojba so ogled na godiste.centralna brava, kli...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:20Солидна Алфа

Продавам домаќински возена, редовно сервисирана и одржавана 156ка, ко...


1.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.900 €
Вчера 17:52Se prodava

Vo dobra sostojba,skoro novi gumi,klima,ima sitni karoseriski zabeles...


1.300 €
или предлог цена
Вчера 17:45  НОВ ОГЛАС

VW PASSAT CC 2.0 TDI R-LINE

Passat CC R-Line 2009 2.0 140ks Registriran 09.2023 Oprema: -Koma...


9.200 €
или предлог цена
Вчера 17:43SKODA ROOMSTER

Reg do 23 11 2023 Mal servis napraven pred 2000 km Golem servis tr...


4.800 €
или предлог цена
Вчера 17:41Ford escort 1.8 dizel 95g Pali vozi Novi gumi

Se PRODAVA ford escort 1.8 dizel pominata reg prevod odma cena 700e i...


700 €
или предлог цена
Вчера 17:37FORD ESCORT 1.3 BENZIN PLIN ATEST

Se PRODAVA MOZE I zamena cena za kesh 650e za povejke info na 0789386...


650 €
или предлог цена
Вчера 17:37Opel Zafira 2.2 DTI 7 sedista 2002 год

Продавам Опел Зафира 2002 година 2.2 DTI 7 седишта Реални Километр...


2.300 €
или предлог цена
Вчера 16:52Seat Leon 1.6TDi 110ks 81kw Matrix Full Oprema

Seat Leon 1.6TDi kupen 20.11.2014 Uvezen od Holandija vo 2021 godina ...


11.300 €
или предлог цена
Вчера 16:52Alfa romeo

Kolata e vo odlična sostojba so full oprema 1.9 jtdm se funkcionira n...


3.000 €
или предлог цена
Вчера 16:44Страна 1 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам