8810 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SET REBRASTI ZA SITE MOTORNI VOZILA

RABOTNO VREME OD 9 DO 17 CAS SABOTA OD 9 DO 14 CAS NEDELA NE RABOTI...


1.022 МКД
или предлог цена
Вчера 08:15Промовирано

FIAT G. PUNTO EVO 1.3 M.JET

Se prodava Fiat G. Punto Evo 1.3 M.Jet 64kw 86 konjski sili (Euro 5)....


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 HIGHLINE BLUEMOTION !!

⭕️SE PRODAVA⭕️ VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 B8 HIGHLINE BLUEMOTION FULL OP...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Бандажи ауди 5х112 20”

Се продаваат 4 бандажи за ауди 5х112 20”


600 €
или предлог цена
Денес 13:19fiat panda 2010 1.1

fiat panda 2010 1.1 233000 kilometri


4.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:18Se prodava Ford Fusion + 1.6

⬆️Ford Fusion+⬆️ -Registritana do 4 mesec 2024 -1.6 Benzin 101ks/74kw...


4.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:13Audi A6 2.7 tdi 2009 190ks

Audi A6 2.7 tdi 2009 190ks uvoz vo '14g sostojba odlicna, registriran...


13.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:07SEAT ALTEA XL

Seat altea xl 2.0 140ks 8v ponoviot motor dsg menuvac proizvedena kra...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:01AMORTIZERI G&N AVTODELOVI BITOLA

NAJDOBAR IZBOR NA AMORTIZERI ZA VASIOT AVTOMOBIL,. RASPOLAGAME SO...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Peugeot 208 1.4 hdi - 2013 god

PEUGEOT 208 1.4 HDI 50 KV 68 KS 2013 GODINA Registfirank do 05.2024 ...


6.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00AVTOMOBILOT SE PRODAVA [Matiz,,Polo,Corsa, Golf,Fiat}

- FIAT PUNTO 3KA 1. 2 BENZIN - GODD. NA PROIZ. 2009g. - PRVA REGG. 0...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00FIAT G. PUNTO EVO 1.3 M.JET

Se prodava Fiat G. Punto Evo 1.3 M.Jet 64kw 86 konjski sili (Euro 5)....


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00Opel omega 2.2 DTI

Se prodava opel omega 2.2 DTI 2000 godina od oprema poseduva: -dvozon...


2.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.600 €
Битола

Автомобили

Денес 13:00ZF Menjac

ZF menjac komplet so retarder od Iveco Eurostar vo top sostojba


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 13:00Audi A3 1.6 TDI -2011 godina kako novo

Se prodava Audi A3 1.6TDI odliccno za pocetnici i profesionalci so n...


8.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 HIGHLINE BLUEMOTION !!

⭕️SE PRODAVA⭕️ VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 B8 HIGHLINE BLUEMOTION FULL OP...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00VW GOLF 5 1.6 benzin 2005 vo ODLICNA SOSTOJBA !

Cenata e 3600e POSLEDNA,FIKSNA I KRAJNA !! Ve molam za poeftino ne m...


3.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:58  НОВ ОГЛАС

Ford Mondeo 1.8TD 90hp 2000g Neuvezeno !!!

Ford Mondeo 2 1.8TD 90hp 2000god Neuvezeno DEFEKT !!!! VOZILOTO NE P...


649 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
699 €
Битола

Автомобили

Денес 12:51Se prodava Reno Megane 1.5 dCI 105hp 2007 (Grand Tour)

Se prodava Reno Megane 1.5 dCI 105hp 2007 godina. (Grand Tour) Reg...


3.350 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.400 €
Битола

Автомобили

Денес 12:46Desen mehanizam BMW e46

Desen mehanizam za bmw e46


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:46dekla bregasti i novi ventili za ford fokus 1.4 16v

prodavam komplet dekla i novi nestaveni ventili usisni i izduvni za ...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:40popravka na mehanizmi za prozori vrati bravi

popravka i zamena na mehanizmi za prozori vrati bravi za zastavini i ...


1 €
или предлог цена
Денес 12:39YUGO NA DELOVI...

Yugoto samo sto e rastureno...komplet delovi sto i da vi treba...mot...


1 МКД
или предлог цена
Денес 12:39LANDROVER defender 109 ispraven registriran od 1970 god.

Landroverot e kompletno ispraven registriran cela godina...garaziran ...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:38Se prodava Opel Meriva 1.4 benzin plin

Se prodava Opel Meriva 1.4 benzin plin 2006 godina reg do 28.07.23 na...


2.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:22VOLKSWAGEN TOUAREG FACELIFT 2008

REG. DO O5 07 2023 ZELEN KARTON 2.5 TDI PONOVIOT MOTOR VO ODLICNA SOS...


8.100 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.200 €
Битола

Автомобили

Денес 12:18OPEL ASTRA F 2002 vo odlicna sostojba !

Se prodava Astra F 2002 prozivedena prva registracija 6 mesec 2003 V...


1.450 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:18RENAULT LAGUNA 1.9 DCI

Se prodava renault laguna od 2002god 120ks. Kolata poseduva full ...


1.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:17Форд Ка 1.3 ефи бензинец, 1998ма год во солидна состојба

Форд Ка 1.3 ефи бензин на ланче мотор менувач одлични зачувана солидн...


650 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
700 €
Битола

Автомобили

Денес 12:16Hyundai Getz 1.1 49kw FUL OPREMA so 160400km - ODLICEN!!!

Hyundai Getz 1.1i 49kw benzinec proizveden 12/2006ta, model i prva re...


2.799 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.850 €
Битола

Автомобили

Денес 12:15Seat ibiza 1.9 TDI 77kw

Seat ibiza 1.9 77kw 105ks Super sostojba Uvoz od Holandija 🇳🇱 Mo...


5.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:09Yamaha Virago*servis full*registriran*fabrika

Yamaha Virago xv 125. Ispraven pali vozi,napraven servis kompleten -M...


1.850 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.900 €
Денес 12:08FIAT DOBLO 1.3MJTD DPF 90KS 2015GOD - TOVARNO - NOVO

SE PRODAVA FiAT DOBLO 1.3CDTI DPF 90KS 2015 GODINA , EURO 5 , 192.000...


7.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:03FiAT DOBLO 1.3MULTIJET 90KS 2015GOD - KAKO NOVO

SE PRODAVA FiAT DOBLO 1.3CDTI DPF 90KS 2015 GODINA , EURO 5 , 192.000...


7.200 €
или предлог цена
Битола

Комбиња

Денес 12:02BENELLi 50CC 2T QUATTRONOVE - PRV GAZDA - 2500KM!

Benelli Quatro-nove 50cc 2T 2015g 2500 km Prv gazda Mnogu brzo se...


1.400 €
или предлог цена
Денес 12:02MERCEDES E220 CDI DPF 170KS 2010G AVANTGARDE BLUEEFIENCY

MERCEDES E220 CDI DPF 170 KS 2010 GODINA , EURO 5 , AVANTGARDE MODEL ...


13.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:02MERCEDES C200 CDI DPF 136KS 2012G FACELIFT BLUEEFFIENCY

POSLEDNA CENA 10.000EUR ! PRODAVAM MERCEDES C200 CDI 2.2 MOTOR 136...


10.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:02Bandasi 15ki 5x112 vw audi

Sе prodavaat 3 bandasi aluminiumski zacuvani neosteteni


100 €
или предлог цена
Денес 11:53Се продаваат 4 бандажи

Се продаваат 4 бандажи 🚘 Алуминиумски Оригинал Ауди 5х112 Скоро но...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:39Audi A3 Quattro

Audi A3 Quattro servisirano registrirano so zeken karton novi gumi po...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:31Opel Astra

Голем сервис (ребрести затегнувачи) пред 17.000 km Мал сервис (масла ...


4.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:31Kupuvam Toyota Avensis 2008/11 ili Rav 4 2007/8 D4D

Ponudete so sliki na Viber D4D 2.2 Motori


По Договор
или предлог цена
Денес 11:27EVRO KUKA / EURO KUKA AUDI A6 C6 2004/2011

Kukata e izvadena od AUDI A6 2004 Godina. Ja imam samo kukata i kluch...


3.200 МКД
или предлог цена
Денес 11:27Страна 1 од 221

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам