57 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PARKSIDE UBODNA PILA 12v

Nova ubodna pila Parkside 12v So potenciometar na brzina i moznost z...


2.750 МКД
или предлог цена
29 мај 13:54Multi Tool Parkside

Nov bateriski multi tool Parkside komplet so polnac i baterija Vib...


3.000 МКД
или предлог цена
29 мај 13:54PARKSIDE BATERIJA 20V 4AH

Nova Parkside baterija 20v 4Ah Viber 00306999510972


2.200 МКД
или предлог цена
29 мај 13:54PARKSIDE NOV ENDOSKOP

Nova inspekciska kamera endoskop Parkside 4,3 inci displej Ip67 vod...


2.600 МКД
или предлог цена
29 мај 13:54PARKSIDE STRAFILICA 20V

Nova PARKSIDE strafilica so futer 20V so kufer Cena bez baterija i...


3.000 МКД
или предлог цена
29 мај 13:54ФИЛТЕР ЗА ВИНО И РАКИЈА

Некористен филтер за вино и ракија со 20 платна


700 €
или предлог цена
29 мај 13:18Letkum kalaj lemarica

Ersa germanska 300w efnas probana


90 €
или предлог цена
26 мај 08:47Masinka za melenje grozje

Za poveke informacii barajte go Dobre 078394873


1 €
или предлог цена
25 мај 13:50Tomos Pumpa za Voda,,Томос Пумпа за вода

Tomos Pumpa za Voda, Pumpata e nova ,ne e koristena za Tomos motorce ...


2.500 МКД
или предлог цена
23 мај 16:45Aparat za zavaruvanje inverter telvin italjanski

Super aparat samo 3kg


220 €
или предлог цена
18 мај 16:33Cisterna 2.3t inox inoks rosvet rosvajt цистерна инокс

Se prodava inox cisterna 2.3 t Cena po dogovor 071 217 757 Marjan


1 €
или предлог цена
12 мај 10:57Cirkular za secenje daski

Se prodava teofazencirkular za secenje daski, oplati i slicno.. Tel. ...


1 €
или предлог цена
10 мај 18:08Glodalka bosch freza za drvo

Germanska 1200w vo dobra sostojba samo malku koristena


159 €
или предлог цена
07 мај 18:37ALAT

Квалитетни користени алати со доживотна гаранција **** Лопата****...


1 МКД
или предлог цена
06 мај 08:31Dolmar motor motorna pila 1800w

Made in germani Dostapen na viber


110 €
или предлог цена
01 мај 12:39Bosch brusalica smirsajbna flex golema

Made in germani kako nova Dostapen na viber


110 €
или предлог цена
01 мај 12:39Motorna pila solo 5 ks germanska kako stihll

Mnogu jaka pila Dostapen na viber


175 €
или предлог цена
01 мај 12:39Hilti diamantska busilica

Vo dobra sostojba 078712086 niko Dostapen samo na viber


890 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
950 €
01 мај 12:38Bateriska bormasina srafac 18v kres bosch makita

Kako nova nova cena 400evra a sega 200 Dostapen samo na viber


180 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
200 €
01 мај 12:38Aparat za zavaruvanje inverter 200A

Nov aparat germanski 200A


220 €
или предлог цена
26 апр 17:48Akumulatorska srafilica bormasina 18v

So vibracii protool festol za metal i beton


230 €
или предлог цена
23 апр 18:29Hilti bormasina

Super sostojba


140 €
или предлог цена
20 апр 10:04Ekstra zirafa top

Ne mnogu koristena, ima raboteno na samo dve gradilista skoro nova FE...


1.200 €
или предлог цена
10 апр 19:12Se prodava oksigen

Se prodava oksigen vo sistem so rezacka i manometri ,, Tel ,, 078 99...


11.000 МКД
или предлог цена
04 апр 16:19Heftalka Parkside

Prodavam nova heftalka Parkside. Nova e samo probana dali raboti.


2.500 МКД
или предлог цена
29 мар 00:44lokator za zlato metal detektor electroscope model 20

electroscope model 20 ........nov nekoristen...


1 €
или предлог цена
22 мар 20:41Rover C4 aparat za zlato, detektor, skener

ROVER C4 Rover C4 е најдобрата нова технологија за 3D слика за да пр...


1 €
или предлог цена
22 мар 20:40Bosch germanski hilti buse i krse

Vo super sostojba sds plus Dostapen na viber


110 €
или предлог цена
21 мар 22:12Trimer za ogradi i trava bosch

Vo odlicna sostojba germanski original Dostapen na viber


59 €
или предлог цена
21 мар 18:42SOLO MOTORNA PILA stihl dolmar MOTORCE

Na mesavina germanska ispravna Dostapen na viber


140 €
или предлог цена
21 мар 18:42Makita srafilica bormasina

Vo dobra sostojba imam 4 komada Dostapen samo na viber


85 €
или предлог цена
21 мар 18:41PARKSIDE Polnac so Baterija 12v-2Ah

Nov Parkside 12v polnac i baterija 2Ah Polnac- 1500 Baterija 2v -...


2.500 МКД
или предлог цена
03 мар 10:51Merac na scetlina LUX METER PARKSIDE

Nov merac na svetlina Parkside Viber 00306999510972


1.200 МКД
или предлог цена
03 мар 10:48Parkside Baterija 20v 4Ah. Performance

Nova PARKSIDE AKKU PERFORMANCE Baterija 20v 4 Ah Viber 0030699951...


3.000 МКД
или предлог цена
03 мар 10:48Baterija parkside 20v 2Ah

Nova parkside baterija 20v 2Ah Nova parkside baterija 20v 4 Ah - 240...


1.300 МКД
или предлог цена
24 фев 10:39Glanc novi ne koristeni

Se e novo ne koristeno Golem polnac za akumulatori site vidovi 6v,12...


1 €
или предлог цена
31 јан 22:46aparat za zlato metal detektor

fisher f22 nov nekoristen


1 €
или предлог цена
22 јан 06:56NOVA Potezna ger pila Makita ls1018l

Se prodava nova potezna ger pila Makita ls1018l kupena na 26.07.2021 ...


600 €
или предлог цена
20 јан 09:25Burgii novi KWB Germany

Novi burgii za beton Viber 00306999510972


500 МКД
или предлог цена
24 дек 09:15Polnac Parkside

Nov polnac Parkside za 20v baterija Viber. 00306999510972


1.400 МКД
или предлог цена
28 ное 10:47Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам