Гевгелија
                           
105 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava trosoben stan

Se prodava trosoben stan na odlicna lokacija kaj ucilisteto Vlado Kan...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 18:06  НОВ ОГЛАС

Stan vo centarot na Gevgelija

Agencijata za nedviznosti prodava stan kaj idila na prvi kat vo dobra...


32.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

02 јун 16:55Стан во центарот на градот ПРОДАЖБА

Се продава стан во центарот на Гевгелија, одлична локација, на самиот...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

02 јун 09:21Се издаваaт Апартмани приземје/Apartments for rent Gevgelija

Се издавааат апартмани на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од ...


1.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

01 јун 11:25Нов, наместен стан кај пазарот

Продавам нов, наместен стан кај новиот пазар. Зградата е пуштена во ...


58.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

30 мај 14:27Stan Gevgelija

Se prodava namesten stan vo Gevgelija na 7-mi Noemvri 72 vo Gevgelija...


700 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
73.500 €
Гевгелија

Станови

30 мај 12:08Se izdava stan vo Gevgelija

Se izdava stan vo centarot na Gevgelija, nov, kompletno namesten, so ...


300 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

29 мај 18:40Се продаваат станови во градба во центарот на Гевгелија

Продажба на станови со големина од 46-83м2, во центарот на Гевгелија,...


850 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

29 мај 10:53Se izdava trosoben stan

Se izdava trosoben stan na ul.Kole Nedelkovski (kaj lamelite) vo bliz...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

29 мај 10:23Se izdava namesten trosoben stan na Karaorman Gevgelija

Се изнајмува удобен, модерен и комплетно опремен стан со површина од ...


300 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

26 мај 12:00STAN VO GEVGELIJA

Prodavam stan vo Gevgelija vo mini zgrada so 6 stana so sopstveno par...


800 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

26 мај 09:45se izdava stan

se izdava namesten stan na ul. Goce Delcev44 do gradinkata


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

19 мај 21:31naem na stan

Se iznajmuva za cenata se dogovara.


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

18 мај 17:05Garsonjeri

Se izdavaat ednosobni stanovi na podolg period.tel.077 752 555


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

17 мај 22:43se izdava nov namesten stan vo nova zgrada

Se izdava nov namesten stan vo Gevgelija za EUR 300 mesecno so terasa...


300 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

17 мај 18:10Se izdava stan vo Gordinija

Se izdava namesten stan spremen za vseluvanje si mebej kujna i spalni...


300 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

17 мај 13:00Се издава нов наместен стан!!!

Се издава нов наместен во Гевгелија на одлична локација одма до новио...


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

16 мај 14:24Prodazba na novi stanovi vo Gevgelija

Prodazba na novi 40 stanovi vo Gevgelija kaj poranesna kasarna so pov...


800 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

14 мај 17:30Se izdavaat stanovi vo centarot na Gevgelija

Se izdava stan vo Gevgelija


600 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

06 мај 15:09Се издава еднособен стан

Се издава еднособен стан, спроти хотел Аполонија, строги центар во Ге...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

02 мај 19:22Stan vo centarot na Gevgelija

Се продава стан во центарот на Гевгелија, одлична локација, на самиот...


37.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

02 мај 00:16Stan vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava stan vo G...


25.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

01 мај 23:42Se prodava stan

Se prodava renoviran stan od 98m2 + podrum od 6m2. Stanot raspolaga ...


51.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

18 апр 16:34Се издава стан за домување или канцеларија

Краток престој Наспроти хотел Аполонија, строги центар во Гев...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

18 апр 16:24Se izdava nov namesten stan

sloboden od 21.03. kontakt 070543705


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

03 апр 10:13Se izdava polunamesten stan

Stanot se naoga vo strumickata zgrada nad picerija Uno so celosno opr...


230 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

27 мар 19:33Se izdava stan

Se izdava stan


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

27 мар 13:17Se izdava stan

Se izdava ne opremen stan 67 m2 so dve spalni sobi informacii na ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

21 мар 14:27Се издава одлично опремен трособен стан во Гевгелија

Се издава одлично опремен трособен стан во Гевгелија, на ул. Св. Клим...


300 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

18 мар 15:27Издавам наместен стан во Гевгелија

Се издава наместан стан на приземје со две спални, днева, кујна трпе...


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

11 мар 23:40Se izdava garsonjera

Se izdava garsonjera na podolg period kompletno opremena.tel 077752555


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

04 мар 18:50Se izdava stan

Se izdava prazen nenamesten stan na Bul. Gevgelija (kaj Ruse Komerc)....


120 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

09 фев 17:48Продавам Стан од 80 квадрати

Продавам стан од 80 квадрати и 9 квадрати подрум на 5 спрат реновиран...


36.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

02 фев 18:12Се изнајмув стан за живеење или деловни простории

Во центарот на градот се издава стан под закуп за живеење или деловн...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

02 фев 14:58Се издава стан на приземје за деловни простории-канцеларии.

Се издава стан под закуп на центарот на градот на приземје. Погоден з...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

02 фев 14:47Се издава по закуп во центарот на градот

Се издава стан под закуп во центарот на градот на приземје. Станот е ...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

02 фев 14:40Se prodava stanbeno /deloven objekt

Kontakt 078 306 907


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

02 фев 10:11Prodavam trosoben stan vo Gevgelija so vgradena sauna

Prodavam luksuzen trosoben stan vo Gevgelija vo odlicna sostojba na 1...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

01 фев 20:20Se izdava nov stan 65m2

Se izdava nov nevselen stan 65m2 na vtori kat,so lift, namesten na ul...


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

31 јан 10:21Наместен стан во нова зграда кај пазарот

СЛОБОДЕН ОД 1 ФЕВРУАРИ 2023 Издавам стан во нова зграда кај пазаро...


280 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

25 јан 19:35Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам