Кичево
                   
791 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ford Fiesta 1.4Tdci

registrirano servisirano mal i golem novi gumi podvozje ekstra euro...


2.850 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.899 €
Кичево

Автомобили

Денес 11:12Bmw e36 316i Karavan 1998 godina

Bmw e36 316i Karavan 1998 godina ✅️Atest plin reg do 09.2023 godi...


1.450 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:12OPEL ASTRA H 1.6 METAN BENZIN PLIN MOZE ZAMENA

SE PRODAVA MOZE ZAMENA ZA EVTINO MALO GRATSKO VOZILO ZA VOZAC...


4.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.300 €
Кичево

Автомобили

Денес 07:57ASTRA H 1.6 VOZITE NA METAN ILI NA PLIN MOZE ZAMENA

SE PRODAVA MOZE ZAMENA ZA EVTINO MALO GRATSKO VOZILO SO VASA DOPLATA ...


4.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 07:57  НОВ ОГЛАС

Se Prodava Reno Megan 3 vo dobra sostojba

Se prodava Reno Megan 3, vo dobra sostojba 1.5 dizel 78 kw od 2009 go...


5.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.400 €
Кичево

Автомобили

Денес 00:24Se prodava Kia Stonic 2020

Prv sopstvenik Garancija ushte 4 god Servis samo kaj ovlasten servi...


15.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 22:29  НОВ ОГЛАС

Ford fiesta

Ford fiesta 1.1 1978 godina registrirana samo sofersajbna skrsena


550 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 21:38MITCUBISHI OUTLANDER 2008/7 4x4 FULL EKSTRA

Џипот е во перфектна состојба без забелешки промемето и сменето се го...


7.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 20:20  НОВ ОГЛАС

Skoda Fabia 1.2 tdi NOV UVOZ

Skoda Fabia 1.2 tdi klima abs esp bord kompjuter kolata e uveze...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 20:05VW PASSAT 2.0 diesel R-LINE uvoz CH

4MOTION ( 4x4 ) 230.000 km. so servisna kniska full oprema R-LINE ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 20:01AUDI A4 B8 “facelift” 2.0 diesel 2014

2.0 tdi 150 ks. servisna kniska uvezena od CH plateni site davack...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 20:01AUDI A3 2.0 TDI 2014 CH

2.0 tdi 150 ks. 154.000 km. so servisna kniska! full oprema uvezen...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 20:01Шевролет матиз.

Шевролет матиз 2004год.добра состојба. сменето улје филтер сет ребрас...


900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 18:56Се продава MERCEDES C200 CDI BLUEEFICIENCY

Се продава Мерцедес Бенз C200 CDI 2010 година колата е со оригинал ки...


8.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 €
Кичево

Автомобили

Вчера 15:18se prodava BMW 318 d. 2008 g.

Bmweto e mnogu socuvano so mnogu oprema so zelen karton. se dava pora...


6.950 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:05fiat stilo 1.9 jtd 2002 g.

stiloto e vo super sostojba moze da se vidi vo sekoe vreme ima dva kl...


1.950 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:05Ford fiesta 1.8 dizel na delovi !

Ford fiesta 1.8 dizel na delovi se sto vi treba


500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:21Opel vektra b 2.0 benzin NA DELOVI

Opel vektra b benzin na delovi 2.0 136 ks


500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:20Mercedes E 200 2015

Top bez zborovi proverka kaj sakate bez zabeleski zamena mozi so xhip...


22.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:07Range rover 2.7 motor na delovi ili cel po dogovor!!!

Gol. Otor na delovi samo radilicata ne cini!!! Cena po dogovor….


777 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:06Opel Corsa 1.3 cdti Nov Uvoz

Opel Corsa 1.3 cdti klimatronik abs esp el stakla uvezena od Ger...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:38SEAT LEON 1.6 TDI STYLE-14

SEAT LEON 1.6 TDI STYLE, 105 KS, 2014 GOD., NOV UVOZ OD GERMANIJA, PL...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:07AUDI A5 3.0TDI S-tronic 245hp

Audi a5 3.0tdi 245hp Quattro Kolata e vo besprekorna sostojba,full...


23.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:34SE PRODAVA Audi A3

Mnogu dobro socuvano vozilo bez nikakvi vlozuvanja ima klima koja dob...


2.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 11:28Golf 5 1.9 Tdi

Golf 5 1.9 Tdi Godina 2004 Servisiran Felgi 15 5 brzini ...


3.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 11:10Opel astra 1.7cdi 2004 Extra cena itno

Se prodava Opel Astra 1.7cdti 2004 godina -kolata e registrirana do ...


3.399 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 10:49Mini Cooper 1.6 90ps 2005

Kolata e super posleden mal servis pred dve nedeli :ujle i site filtr...


3.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 10:21Jeep grand cheroke. 3.1 na dellovi

Polovni. Dellovi za grand cheroke. 3.1. Imam sfe. Do. Posledno. Shtra...


8 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 08:57Jeep grand cherokee 5.2 delovi

Plolovni delovi za jeep grand cherokee I cherokee. 5.2 4.0...3.1. ...


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 08:57Jeep grand cheroke za delovi

Delovi za jeep. Skoro. Se. Shto. Vi. Treba. Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 08:57Honda Frv

Se prodava Honda Frv 2008 god 1.7 benzin plin registrirana do Januvar...


4.250 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 06:17MINI COOPER 1.6 90ks benzin plin

Redovno servisiran vo perfektna sostojba benzin plin nov lovato bez d...


3.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 00:44BMW F10 530i 2013

Kolata e kompletno servisirana od plocki gumi filtri ulje Doneseno ...


13.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 00:44Golf 3 1.9tfi

Se prodava golf 3 1.9tdi vo ispravna sostojba so karoseriski zabeleak...


700 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
750 €
Кичево

Автомобили

29 мај 20:01AUDI A6 2.7 TDI S Line

se prodava audi a6 2.7 tdi S line 132kw uvezeno od ch vo besprekorna ...


6.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 мај 17:01AUDI A3 S LINE

Audi a3 2.0 tdi 140ks S line


5.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 мај 17:01BMW X3 2.0 D 150 KS REGISTRIRAN

Se prodava bmw x3 2.0 150 ks registriran do 10 mesec servisiran se mo...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 мај 14:05Audi a5 coupe 3.0tdi

Se prodava audi a5 3.0tdi sline quatroo kolata e vo dobra sostojba na...


11.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 мај 13:31Renault megane F7R

Se prodava renault megane coupe f7r 2.0 16v kolata e vo super sostojb...


3.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 мај 13:31Jeep cheroke2.5 tdi samo na delovi

Oplovni delovi motor menuvac reduktori diferenciali is ver drugo ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 мај 10:45Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам