Битола
                   
2325 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAZDA 2 1.4 DIZEL-50KW--MODEL 2009--153.000 KM---NOVA!!!!!!!

MAZDA 2 1.4 DIZEL--EURO 4 STANDARD --KLIMA LADI ODLICNO --SERVO ...


4.499 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

02 јун 19:53Промовирано

SKODA OCTAVIA 1.9 TDI-105KS--MODEL 2009--NOVO VOZILO!!!!!!

SKODA OCTAVIA 1.9 TDI--77KW--105KS--EURO 4 --KLIMA --BORD KOMPJUTER...


5.750 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

02 јун 19:55Промовирано

HYUNDAI I30 1.4 BENZIN-80KW--MODEL 2008--NOVO VOZILO!!!!!

HYUNDAI I30 1.4 BENZIN--80KW--EURO 4 STANDARD --KLIMA LADI ODLICNO ...


4.650 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

02 јун 19:54Промовирано

RENO MEGANE 1.5dci 81kw automatic edc

RENAULT MEGANE 1.5DCI 110hp AUTOMATIC 2010godina uvezena od CH VO 201...


5.550 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 08:54AUDI A6 C4 DELOVI

Se prodavaat polovni delovi za Audi A6 (C4) 1995god. 2.0 benzin 103kw...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 08:39Се продава Lexus IS 220d 2008 година.

Се продава Lexus IS 220d, 177hp, 2008. Колата е во одлична состојба, ...


6.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 08:36Opel Vectra b 1.8-16v karavan

076408471 samo ovaj broj 076408471 Opel Vectra 1.8 ben.(najdobriot od...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 08:25Ford Mondeo 1.8 TDCI

Kolata e vo perfekna sostojba bez dopolnitelni trosoci. Kontakt: 070...


5.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 07:39Citroen c1.1.4hdi 07g.ful oprema uvoz germanija registrirano

Citroen c1.1.4hdi 07g.ful oprema Klima abs esp 6 airbega stakla na d...


3 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 07:06  НОВ ОГЛАС

Opel astra 1.7cdti 6 brz.ecoflex 2012g.uvoz germanija

Opel astra 1.7cdti 6.brzini ecoflex2012g.ekstra ful oprema Dvozonski...


6 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 06:56  НОВ ОГЛАС

Mercedes C220

So pominati 260.000km ,registrirana so zelen karton BEZ ZAMENI Lic...


3.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 06:37Се продава Opel Corsa 1.2 бензин/плин 075 674 966

Се продава Оpel Corsa 1.2 55kw бензин/плин Колата е во одлична сос...


2.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 02:02  НОВ ОГЛАС

MERCEDES E290 TD ODLICNA SOSTOJBA

Kolata e pali vozi redovno servisirana motor na lance 2.9td (odlicen ...


1.650 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 00:52  НОВ ОГЛАС

BMW 118d 2007 GerUvoz

BMW 118d Facelift верзија 2000 кубици 143 коњи 6 брзини 2008 година...


5.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 00:18BMW 118d 2008 GerUvoz

БМВ 118d Facelift верзија 2000 кубици 143 коњи 6 брзини 2008 година...


5.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 00:18Lexus IS220d

Se podava Lexus IS220d 177 KS, registriran, servisiran, so pominati 2...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 22:04Mercedes e 2.2 cdi od Germ.2014 super-mozna zamena

Se prodava odlicen Mercedes, E 200 cdi, so 136 ks so 7g tronik menjač...


17.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:49Bmw e90 320 163

Poseduva Nov set zamaec potisna valeo komandi na volan xalogeni vo b...


5.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:41A6 2.0tdi 140ks 2005g

Audi A6-140ks 2004/5 god regist do 8 januar 2024g so zelen karton kom...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:33Skoda Fabia Combi 1.4 TDI 80ks 2009

Skoda Fabia Combi 1.4 TDI 59kw/80ks 2009 - 4600EUR - Menuvach Rache...


4.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:27Се продава Fiat Punto 1.2 8v 60кс

Се продава солидно сочувано Fiat Punto 2000год. 1.2 8v 60кс Бензин/Пл...


1.550 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:04BMW F10 530D 245 HP 2010 8G 20ki Bandasi

Kolata e vo top sostojba,se funkcionira na nea. 8 brzini mnogu ekono...


17.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 20:28  НОВ ОГЛАС

Se prodava Citroen C4 - Perfektno zacuvana

Se prodava Citroen C4. Kolata e kupena vo Avtonova i redovno servisir...


3.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 20:08VW Wolkswagen Passat 1.6 tdi 77 kw 105 ks uvozz 14 godina

Perfekt sostojba plateni site davacki do registracija Proba I proverk...


10.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:56  НОВ ОГЛАС

FORD FIESTA 1.4 TDCI REDIZAIN (registrirana)

Informaci na 076 738 948 Se prodava Ford Fiesta 1.4tdci 50 Kw/68ks...


3.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:42  НОВ ОГЛАС

SKODA OCTAVIA 1.4MPI 2009G

So standardno nivo na oprema od ovoj tip na vozilo,registrirano do 10...


5.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:35OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 131KS ZACUVANA EKSTRA

SE PRODAVA OPEL INSIGNIA EDITION 2.0 CDTI 131ks 2009 GOD.REGISTRIRANA...


6.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:29OPEL ASTRA F 2002 vo odlicna sostojba !

Se prodava Astra F 2002 prozivedena prva registracija 6 mesec 2003 V...


1.450 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:29Peugeot 206 1.4 LPG 2009

Се продава Peugeot 206 2009 година 1.4 мотор бензин плин Lovato атест...


2.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:26  НОВ ОГЛАС

Hundai Terracan

Se prodava Djip Hundai Info 075655352


1 МКД
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:24VW Passat 1.6 FSI -06 Mozi Zamena

Volkswagen Passat 1.6 - Benzin, racen menuvac 6 - stepen, proizveden ...


5.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:24RENAULT GRAND SCENIC

Renault Scenic 2007 god ,so 7 sedista,vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:22Mercedes E200 2012god kako nov…

Se prodava ili zamenuva Mercedes E200cdi motor na lanec, golem mal se...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:12Mazda CX-7 2010g mozi zamena

Se prodava ili zamenuva Mazda CX-7 2010g registriran 2.2 dizel motor ...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:12Golf 6 2.0Tdi 2010 registriran

Se prodava ili zamenuva Golf 6 2.0 TDI 110ks odlicen servisiran mal ...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:12Opel Astra Gtc 1.9 150ks 2007god

Se prodava ili zamenuva Opel Astra GTC 1.9cdti 150ks kolata e naprave...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:12Golf 6 1.6tdi DSG ful oprema

Se prodava ili zamenuva Golf 6 1.6TDI DSG menjac 105ks odlicen za poc...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:12PEUGEOT RCZ 2.0 HDI

Se prodava ili zamenuva Peugeot RCZ 2.0 163hp 2011god edinstvena na p...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:11Bmw 120d 163ks ful oprema

Se prodava ili zamenuva Bmw 120d 163ks avtomatik motor na lanec, gole...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:09  НОВ ОГЛАС

peugeot 406 HDI

peugeot 406 hdi 2.0 ....110 kw oprema...


800 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
850 €
Битола

Автомобили

Вчера 19:07Renault Megane 3 vo odlicna sostojba

Vo odlicna sostojba Solidni gumi Atest na folii Euro kuka


4.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:04  НОВ ОГЛАС

Mercedes Benz e 350 coupe

Mercedes e350 coupe donesena od Germanija od prv gazda, realna kilome...


15.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 18:56Se prodava Opel Meriva 1.4 benzin plin

Se prodava Opel Meriva 1.4 benzin plin 2006 godina reg do 28.07.23 na...


2.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 18:44Страна 1 од 59

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам