Подкатегорија:
                   
293 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Вентилатор Ventilator

Вентилатор скоро нов многу малку користен!!!


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 20:06Сервис, монтажа, чистење и поправка на КЛИМА УРЕДИ

Монтажа, сервис, чистење и дополнување со фреон на секаков вид клима ...


20 €
или предлог цена
Вчера 12:02Zidni panelni grealki

Se prodavaat malku koristeni zidni panelni grealki vo odlicna sostojb...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:19Servis, montaza, popravka i cistenje na KLIMA UREDI

*** Montaza na klima uredi *** *** Servis i cistenje na klima uredi ...


20 €
или предлог цена
Вчера 11:08Montaza, demontaza, cistenje i servisiranje na klima uredi

--- Montaza i demontaza na klima uredi --- --- Servisiranje i cisten...


20 €
или предлог цена
Вчера 11:07Klima Servis/Popravka Klimi/Клима Сервис/Поправка Клими

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 Ком...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 10:47Rezervni delovi za Klima uredi

-Montaza na toplotni,geotermalni pumpi -Servis i odrzuvanje za istite...


1.000 €
или предлог цена
31 мај 19:32KLIMATIZACIJA:Montaza,Demontaza i Servis

Izrabotuvame montaza i demontaza na site vidovi klimi: •servis na sit...


По Договор
или предлог цена
31 мај 19:32Se prodava nekoristena pumpa za parno DAB

Se prodava nova nekoristena pumpa za parno DAB 60/340-65T, 400V.


420 €
или предлог цена
31 мај 19:09Klima Servis/Popravka Klimi/Клима Сервис/Поправка Клими

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 Ком...


500 МКД
или предлог цена
31 мај 10:21Клима сервис,поправка,клими хемиско,монтажа,фреон,клима уред

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 К...


600 МКД
или предлог цена
30 мај 17:53Klima Vivax 3.5kw

Klimata e vo odlicna sostojba i funkcionira bezprekorno so garancija....


7.500 МКД
или предлог цена
30 мај 13:08Барам Камин Plamen Amity 3 ,замена за велосипед.

Plamen Amity 3 Барам камин Plamen Amity 3, за замена нудам велосипед...


15.000 МКД
или предлог цена
30 мај 09:00PROFESIONALEN SERVIS,ANTIBAKTERISKO CISTENJE NA KLIMA UREDI

Golem broj korisnici na klima uredi se prasuvaat ZOSTO??? nivnata kli...


1.500 МКД
или предлог цена
30 мај 08:56TESLA INVERTER KLIMI 3.5 KW KLIMA UREDI

ЗА ЛАДНО ЛЕТО И ТОПЛА ЗИМА УЖИВАЈ СО ТЕСЛА КЛИМА 🔶. ...


25.990 МКД
или предлог цена
30 мај 08:55ANTIBAKTERISKO CISTENJE NA KLIMI KLIMA UREDI

PocituvanI, Korisno e da znaete !!! Pri odbegnuvanje na godisniot ...


1.500 МКД
или предлог цена
30 мај 08:55FAN COOLER

Se prodavaat fan cooleri idealni za toplovodno parno greenje i toplin...


120 €
или предлог цена
30 мај 08:55SERVIS,POPRAVKI,ANTI BAKTERISKO CISTENJE NA KLIMI KLIMA

Sekoj korisnik na klima ured treba da znae deka klimata ima potreba o...


1.500 МКД
или предлог цена
30 мај 08:55Kupuvam aluminski radijator I 1.5 evro rebro

Otkupuvam aluminski radijatori 90den rebro


90 МКД
или предлог цена
29 мај 21:49Вентилатор Ventilator

Вентилатор скоро нов многу малку користен


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.201 МКД
29 мај 20:19Beko 3.5 kw split sistem kako nova ladi i gree

Profavam odlicna klima beko 3.5kw split sistem.Klimata e kako nova ne...


9.000 МКД
или предлог цена
29 мај 18:56продавам радијатор

Продавам Алгрета Р 500 радијатор во одлична состојба со 5 ребра,


1.200 МКД
или предлог цена
29 мај 12:27Termo pecka Elind 3 kw Термо печка 3 kw

Prodavam ispravna termo pecka Elind 3kw


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
29 мај 09:48Клима уред Filia FC-S12HG

Во одлична состојба. Користена клима.


100 €
или предлог цена
29 мај 09:45Панел за греење на струја / Greenje na struja

Панел за греење на струја. Марка Термор (Thermor), француски производ...


99 €
или предлог цена
29 мај 09:44sporet alfa plan ,kako nov

sporet na drva.alfa plan ,kako nov,malku koristen. ...


200 €
или предлог цена
29 мај 08:09Se prodava klima ured

Се продава клима уред модел ST TAC-12SOO користен една недела.


13.500 МКД
или предлог цена
28 мај 20:14Odzaci.mk - Сите видови инокс оџаци на едно место inox odzak

🇪🇺Сите видови и димензии на инокс оџаци на едно место www.odzaci.mk...


55 €
или предлог цена
28 мај 13:14Се продава котел на пелети

Се продава котел на пелети, купен од Алфаплам, користен 3 години. Ист...


70.000 МКД
или предлог цена
- 90 % Попуст
700.000 МКД
28 мај 08:48KLIMA VIVAX MNOGU MALKU KORISTENA KAKO NOVA-XEMISKO CISTENA

KLIMA VIVAX 3.5kw-LADI-GREE,MNOGU MALKU KORISTENA KAKO NOVA XEMISKO A...


По Договор
или предлог цена
27 мај 10:33Servis na klima

Sevis, montaza, demontaza, dopuna so freon, odrzuvanje i hemisko cist...


По Договор
или предлог цена
27 мај 07:07Radijatori Gusani

Prodavam 4 gusani radijatori (vkupno 39 rebra) 18 rebra 6 rebra 2 ...


8.000 МКД
или предлог цена
27 мај 00:39SE prodava germanska panelka

SE prodava germanska panelka


1.000 МКД
или предлог цена
25 мај 16:24termo pecka cer

termo pecka 6kw cer vo ispravna sostojba so postolje na trkalca


4.500 МКД
или предлог цена
24 мај 21:46Клима сервис,поправка,клими,хемиско,монтажа,фреон,клима уред

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 Компл...


600 МКД
или предлог цена
22 мај 15:45Klima Servis/Popravka Klimi/Клима Сервис/Поправка Клими

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 Компл...


500 МКД
или предлог цена
22 мај 10:13КЛИМА СЕРВИС/МОНТАЖА/ЧИСТЕЊЕ/ПРОДАЖБА НА КЛИМИ

-Комплетен Сервис за вашите клима уреди : ✅Поправка на сите видови к...


222 €
или предлог цена
22 мај 10:06Klima ured FONKO split sistem odlicno ladi i gree

Prodavam odlicna klima ured split sistem fonko 2.5kw klimata odlicno ...


7.000 МКД
или предлог цена
21 мај 15:23Samoreguliracki green kabel

Заштита од замрзнување на цевки , олуци , водомери , вентили и др. со...


1 €
или предлог цена
21 мај 13:12Заштита од мрзнење

Повеќе видови на грејни кабли за заштита од мрзнење на цевки,олуци,ск...


1 €
или предлог цена
21 мај 13:12Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам