238 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OTKUP NA LAPTOPI

Vrshime OTKUP na ponovi modeli na laptopi novi i polovni dell,sams...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 08:52ASUS ZENBOOK 14X OLED SPACE EDITION

ASUS ZENBOOK 14X OLED SPACE EDITION UPOTREBUVAN EDNA NEDELA EDEN K...


1.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 08:51LENOVO YOGA SLIM 7 GRAY

LENOVO YOGA SLIM 7 GRAY EDEN KORISNIK NABAVEN VO SETEK MKD POD PI...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 08:51Laptop MSI VR601 ispraven

Se prodava MSI Laptop , Wifi, CD , x4 USB, instaliran so Window...


2.700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 23:40Продааваме ASUS лаптоп!

Лаптопот е во одлична состојба! Гратис добивате бежично глувце. Им...


11.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 16:33Laptop Asus

Prodavam laptop vo odlicna sostojba so win 10 pro i dopolnitelni prog...


5.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 11:21Laptop Lenovo T500

Kvaliteten Laptop t500, ocuvan ispraven i instaliran so linux i w...


8.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

29 мај 22:50Laptop Acer Aspire E15 ES1-511-C7YP

Prodavam Laptop Acer Aspire E15 ES1-511-C7YP so orginalen polnac. I...


5.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

29 мај 22:07Servis za laptopi i rezervni delovi za laptop

Popravka na maticni ploci od laptopi,promena na integrirani graficki ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

29 мај 09:00Dell,4GbRam,120Ssd,I3Procesor,extra laptop

Dell,4GbRam,120Ssd,I3Procesor,Baterija super


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

28 мај 11:39GUNNAR -GAMING & COMPUTER ZASTITNI NAOCARI

PRODAVAM ZASTITNI NAOCARI ZA PODOLGO KORISTENJE NA KOMPJUTER ILI IGRA...


70 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

27 мај 18:13Sony Vaio 13.3HD Touchscreen, 32GB mSata +160HDD

Продавам користен лаптоп марка Сони, модел SVT13124CXS. Цена 7500мкд ...


6.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

27 мај 15:03Profesionalen evtin brz kvaliteten servis

1.Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na v...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

27 мај 11:15LENOVO IdeaPad 3 15ITL6

Se Prodava nov Lap Top Lenovo so 2 godini garancija. LENOVO IdeaPad ...


15.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

27 мај 08:43Laptop Thinkpad

Prodavam dobro socuvan T-430 laptop so win 11. Pogoden za sekakva na...


9.700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

26 мај 11:53Екстра сочуван MacBook Pro 15.4" Touch Bar 512 SSD

Продавам екстра сочуван MacBook Pro 15.4" со Touch Bar 512GB SSD, 16G...


900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

26 мај 11:19Se prodava 11 inca Apple macbook air 2012 mod.A1370

Se prodava super socuvan 11 inca laptop Apple macbook air model A1370...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

25 мај 19:46Reinstalacija i instalacija na Windows

IT Support Solution USLUGI “Reinstalacija instalacija OS+SSD 2500 de...


199 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

25 мај 16:48Se prodava 11 inca ispraven Asus mini laptop mod .1005 PXD

Se prodava ispraven 11 inca Asus mini laptop mod. Eee pc 1005PXD so o...


1.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

24 мај 17:35Thinkpad T480 i7-8650u + 2x baterii + rezerven fan

T480 vo odlichna sostojba, ima vnatreshna 24 Wh baterija + nadvoreshn...


34.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
36.000 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

24 мај 14:34Se prodava Apple macBook pro mod.A1278 13 inca ispraven

Se prodava Apple MacBook pro i 5 procesor 256 gb ssd disc 4 gb ram dr...


8.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

24 мај 13:59Se prodava Apple laptop MacBook Pro mod A1286 i5 procesor

Se prodava Apple laptop 15.6 inca model Macbook pro i 5 procesor 4 gb...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

24 мај 09:24Prodavam HP OMNIBOOK 430 so procesor 386/20mhz i ram2MB

Prodavam HP OMNIBOOK 430 so procesor 386/20mhz i ram2MB HDD 40MB i op...


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

24 мај 08:57Prodavam laptop marka JET - delumno ispraven

Laptopot raboti samo so adapter sto znaci nemu cini baterijata i vo d...


30 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

21 мај 20:44HP SPECTRE X360 CONVERTIBLE

HP SPECTRE X360 CONVERTIBLE SO 1TB SSD, 16 ГБ RAM SO 4K TOUCHSCREEN s...


950 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

20 мај 17:08Prodavam odlicen HP ProBook 4710s- za sekakva namena

Prodavam odlicen, maksimalno zacuvan i ne mnogu raboten laptop HP Pro...


9.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

20 мај 14:58Laptop Apple MacBook Air 13” 2015 I5 I7 8GB 512GB SSD

Prodavam 3 x laptopi MacBook Air 13” 2015 Site imaat originalni poln...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

20 мај 10:13ASUS VivoStick PC TS10

Мал пренослив компјутер, нов не користен воошто во кутија не отворен....


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

15 мај 21:21Dell D830 C2D T7100 | 2GB RAM | 120 SSD | Seriski port

Продавам користен лаптоп, во добра состојба. Батеријата е неисправна....


3.600 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.900 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

15 мај 08:41Macbook Air Early 2015

laptopot e vo odlicna sostojba, baterija si drzi normalno. Nema nika...


270 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

15 мај 01:14Dell Latitude E6420

Oдлично сочуван со мали гребнатини (види слики). Лаптопот работи без ...


160 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
180 €
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

12 мај 15:04Dell Latitude E6220

Oдлично сочуван со мали гребнатини (види слики). Лаптопот работи без ...


120 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
130 €
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

12 мај 15:04Laptop Dell INSPIRION 6400

Продавам половен Dell лаптоп за делови. Лаптопот не е проверен дали...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

12 мај 15:04Dell Latitude D830

Продавам половен Dell лаптоп во одлична состојба. Лаптопот работи и ...


4.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

12 мај 15:04MacBook Pro 15.4" Early 2011

Продавам половен MacBook Pro 15.4" Early 2011, лаптопот работи без пр...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

12 мај 15:04Lap Top HP 635

Dobro socuvan so instaliran windows 7 ultimate,raboti na originalen p...


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

12 мај 11:42Продаваме DELL Лаптоп!

Лаптопот е во одлична состојба! Гратис добивате бежично глувце. Им...


9.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

10 мај 19:53Lenovo ThinkPad T470s

Prodavam perfektno socuvan Lenovo ThinkPad T470S so slednive specifik...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

09 мај 15:18Gateway P-6822

Gateway P-6822 за делови со изгорена матична плоча со оригинале...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

08 мај 10:13Delovi za Dell Latitude E6500 | E6400 | E6420 | делови

Продавам користени делови за овие модели на лаптоп. Пишете на вибер ...


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

08 мај 08:52Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам