Карпош
                   
1173 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


18.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Kupuvam graficka karta NVIDIA GeForce 8800 GT

Kupuvam dobro zacuvana i potpolna ispravna graficka karta model: NVID...


Денес 22:09Menuvam RX6600XT 8 GB ZA 3060 12GB

Menuvam Asus Dual RX6600XT za RTX 3060 12GB ili RTX 3060 ti GRAFICKA...


111.111 €
или предлог цена
Денес 21:21Toshiba Satellite L300

Одлично сочуван Toshiba Satellite L300 без никакви механички оштетува...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 19:00Reinstalacija i instalacija na Windows

IT Support Solution USLUGI “Reinstalacija instalacija OS+SSD 2500 de...


199 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 18:52Evga RTX 3060 Ti 8GB

Evga RTX 3060 Ti 8GB


18.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:52Monitor poloven Samsung SyncMaster 940nw

Samsung SyncMaster 940nw socuvan


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:40  НОВ ОГЛАС

PC: Intel Xeon X3440 ( 4C,8T ), 6G DDR3, GPU HD5770

Се продава брз десктоп компјутер со Intel LGA 1156 платформа. Компјут...


7.190 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 16:27PRODAVAM USB TO VGA KONVERTER NOVI NEOTPAKUVANI !!!

Prodavam novi neotkapuvani kvalitetni adapteri od USB na VGA. Ne se p...


Денес 15:16Се продава волан Subsonic Superdrive GS 850-X

Се продава волан за PS4 и XBOX ONE, користен е само еднаш и е купен н...


Денес 13:10ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


18.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Laptop Apple MacBook Air 13” 2015 I5 I7 8GB 512GB SSD

Prodavam 3 x laptopi MacBook Air 13” 2015 Site imaat originalni poln...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:00Genesis Gaming Neon slusalki

Prodavam ne upotrebeni Genesis Gaming Neon 360 https://anhoch.com/pr...


1.300 МКД
или предлог цена
Денес 11:07Procesor Intel-core-i5 4690+Coller/Kuler

intel-core-i54690-processor-6m-cache-up-to-3-90-ghz kompler so cooler...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:57Tastatura za Apple MacBook Pro 15” 2012-2015

Prodavam nova tastaura za 15” Macbook Pro A1389 so backlight, odgovar...


Денес 10:32iPad mini 5 256GB Gold prazna kutija

Prodavam prazna kutija od iPad mini 5ta generacija 256GB Gold. Dob...


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

Денес 10:32HDD 2.5" IDE 160GB Samsung za laptop

Продавам користен Самсунг ИДЕ хард диск за лаптоп, model HM160HC. Хар...


900 МКД
или предлог цена
Денес 10:07Apple Polnac Macbook MagSafe 1

Продавам користен исправен адаптер за макбук. Одговара на повеќе моде...


900 МКД
или предлог цена
Денес 10:07DDR2 RAM 2x 1GB | 667 MHz

Користена РАМ меморија за лаптоп ДДР2. Цена за двете плочки 400мкд


400 МКД
или предлог цена
Денес 10:06Delovi za laptop | Делови за лаптоп | Dell Sony Lenovo Asus

Имам делови за лаптопи наведени на листата. Контакт по вибер или теле...


300 МКД
или предлог цена
Денес 10:06Polnac/Adapter za laptop Dell Hp Compaq Macbook Lenovo

Продавам користени оргинални полначи за разни марки на лаптопи. Конта...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:05Gaming mouse x7 kolicina : 80 komada

Se prodavaat mouse x7 polovni 350 den po maus


Денес 03:52Se prodavaat 10 gaming pc

Site 10 kompjuteri se isti Case : NZXT Cpu : i7-4790 3.60 Ghz Gpu ...


320 €
или предлог цена
Денес 03:52Nov gaming pc

Se prodava gaming pc so slednive specifikacii Cpu i5 11th gen roc...


750 €
или предлог цена
Денес 03:52Gaming Razer Mouse and Keyboard

Tastaturata e Razer Cynosa Lite pod garancija uste 2 godini malce kor...


1.900 МКД
или предлог цена
Вчера 23:56  НОВ ОГЛАС

Продавам некористен Streaming Genesis Radium 400

Микрофонот не е користен воопшто, купен од Anhoch Genesis Radium 40...


Вчера 23:52  НОВ ОГЛАС

Сметководствен програм (ИНФОС КОНСАЛТИНГ)

1. Основни податоци за апликациите - Клиент – сервер архитектура. -...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Бизнис

Вчера 22:14Se prodava low end gaming PC i3 gt440

I3 2100 Nvidia gt440 Main board H61mxv Ddr3 4gb Cenata e ne e fix...


4.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 22:06Se prodava desktop so slednite specifikacii

Se prodava Desktop so slednite specifikacii: (MOZE ZAMENA ZA LAPTOP) ...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 21:34Intel core 2 quad Q9550 graficka RX 460 2GB SSD240

Cpu: Q9550 GPU: RX 460 2GB SSD: 240GB WINDOWS 10


8.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 17:52Hard disk 1 tera

Hdd 1 tera Hard disk 2000den


2.000 €
или предлог цена
Вчера 14:51OTKUP NA LAPTOPI

Vrshime OTKUP na ponovi modeli na laptopi novi i polovni dell,sams...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 12:18HP SPECTRE X360 CONVERTIBLE

HP SPECTRE X360 CONVERTIBLE SO 1TB SSD, 16 ГБ RAM SO 4K TOUCHSCREEN s...


950 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 11:12Se prodava Apple laptop macbook pro model A1286 i 5 procesor

Se prodava super socuvan laptop MackBook pro model a1286 i 5 proceso...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 08:39Dell Kompjuter NOV

Dell optiplex 3080 New Monitor DELL 22" P2222H IPS Full HD (1080p) ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 08:15Mac mini (Late 2014) So SSD

Prodavam Mac mini (Late 2014) so zamenet disk za ssd. 1.4GHz dual...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 МКД
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

02 јун 22:12Prodavam pc i5/16GB RAM /24”monitor

Prodavam desktop PC kompjuter Processor: intel i5 Ram 16GB SSD 250...


14.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

02 јун 22:11Компјутер со дополнителни делови

Продавам компјутер стар со дополнителен хард диск од 80 GB, стар AMD ...


500 МКД
или предлог цена
- 67 % Попуст
1.500 МКД
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

02 јун 21:58Se prodava Apple laptop MacBook Pro mod A1286 i5 procesor

Se prodava Apple laptop 15.6 inca model Macbook pro i 5 procesor 4 gb...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

02 јун 21:11Se prodava Samsung 10 inca model SMT-560 so puknat displej

Se prodava Samsung tablet model SMT-560 so puknat sisplej zdrava mati...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

02 јун 20:57Se prodava 10 inca Trekstor tablet model ST 10408-5

Se prodava tablet Trekstor 10 inca super socuvan ispraven drzi bateri...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

02 јун 20:50Страна 1 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам