Гостивар
                   
820 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Golf 7 GTI 2015

Prodavam Golf 7 Gti 2015 DSG 170kw 302hp. Naj Full oprema parking a...


20.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Se prodava, Ford Focus CC, dizel 2.0, god 2007, kabriolet

Ford Fokus Coupe CC, kabriolet, proizvodstvo 2007 godina, gorivo dize...


5.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Opel vectra b

Se prodava Opel vectra b karavan 1.6 16v Benz/plin - atest Plin Land...


2.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:07Renaul Megane 2008 Extra

Se prodava mnogu socuvano vozilo,poseduva dizel motor 1.5,mnogu mala ...


11 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:06GRANDE PUNTO 1.9 JTD KRCKA

Se prodava grande punto vo odlicna sostojba,domakjinski odrzuvano. te...


3.399 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:09Santa Fe so 130.000km realni

Se prodava Hyundai Santa Fe 2003 god. 2WD (pogon napred,patnichki dji...


3.999 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.050 €
Гостивар

Автомобили

Денес 10:09Audi A5 3.0TDI Quatrro Sportback

Audi a5 3.0TDI Quattro Sportback 2009 176kw Reg do 12/23, 4 novi gum...


14.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:08Vw eos cabrio 2.0 TSi 200 ps

Vw eos 2.0turbo Benzin 147kw (200ps) 2006 kniska 189000km Registrir...


5.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:01VW GOLF 6 2.0 TDI 110 KS HIGHLINE REG

SE PRODAVA VW GOLF 6 2.0 TDI 81 KW 110 KS HIGHLINE MODEL 2009 GODINA ...


7.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.200 €
Гостивар

Автомобили

Денес 09:56AUDI A4 2.0 TDI 170 KS S LINE REG PERFEKTNO

SE PRODAVA AUDI A4 2.0 TDI 170 KS 6 BRZINI S LINE 2009 GODINA VO PERF...


9.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:55AUDI A3 1.9 TDI 105 KS SPORTLINE

SE PRODAVA AUDI A3 1.9 TDI 77 KW 105 KS 2006 GODINA PLATENI SE SITE D...


5.700 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.800 €
Гостивар

Автомобили

Денес 09:50HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI 4X4 PERFEKTEN

SE PRODAVA HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI 4X4 2005/4 GODINA VO PERFEKTNA S...


6.350 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:48BMW 730D redizajn

Bmw 730d 170kw Redizajn 2007g Komplet servisiran Poseduva najvisok...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.000 €
Гостивар

Автомобили

Денес 09:41Opel vektra 2.2 GTS fabrika

Opel vektra 2.2 gts benzin Proizvedeno 2007g Donesena od shvajcarij...


4.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:41Citroen c2 1.4 hdi klima

Citroen c2 1.4 hdi Oprema full Klimatronik Centralno Komandi na v...


3.100 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:41••ALFA ROMEO 147 1.6 TWIN SPARK 77 KW 2007 REG••PERFEKTNA••

--ODGOVARA ZA VOZAC POCETNIK-- --REGISTRIRANA DO 04.02.2024 GODINA-- ...


2.550 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:41Opel Agila 1.2i 2008

🇨🇭Opel Agila 🇨🇭 Motor: 1.2 benzin ( 4-klipa) Godina: 2008 Km....


3.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:41••SEAT ALTEA 1.6 SR 8V 75 KW 2005 REFERENCE REG••FABRIKA••

-- ODGOVARA ZA VOZAC POCETNIK -- -- REGISTRIRANA DO 07.03.2024 GODINA...


3.750 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:41Audi a5

☑️Audi A5 ☑️2012 ☑️3.0TDI ☑️Quattro ☑️S-Line ☑️Automat ☑️🇨🇭


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:39Porsche cayenne s 3.0 dizel leder navi bi xenon panorama

Porsche Cayenne 3.0 2013 mnogu sacuvana reg na mk tabli zelen kart...


3 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:37FIAT PANDA 1000 fire !!!

Fabricna sostojba Maksimalno socuvana Motor 1000 kubika 5 stepen ...


1.600 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
1.800 €
Гостивар

Автомобили

Денес 08:22OPEL VECTRA A GLS 1.6 TNG!!!

Opel Vectra 1.6 Atestiran plinski ured vo rezervno trkalo vgraden V...


700 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 €
Гостивар

Автомобили

Денес 08:22VW GOLF 3 !!!

Vo dobra sostojba Motor 1.4 Benzin , menjac vo odlicna sostojba P...


700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 07:42BMW 320D 184 PS,SPORT MODEL/MOZNA ZAMENA

BMW 320d 2.0 / (184k4) -ГОДИНА 2012 година -КИЛОМЕТРАЖА 185.000km ...


15.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 00:12VW PASSAT 1.6 TDI 105 KS HIGHLINE NAVI

VW PASSAT 1.6 TDI 105 KS HIGHLINE NAVI FULL ✅️NAJDOBRIOT 1.6 TDI BL...


9.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 00:12SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2010/2011

🚗 SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2011 godina ✅️Registrirana cela godina ...


4.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 00:12MERCEDES ML320CDI 4MATIC REDIZAJN/MOZNA ZAMENA

Se prodava Mercedes ML320 BlueTech 2010 godina Oprema: Greachi na s...


13.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 00:12OLDTAJMER FIAT 125 P 76 GODINA OD PRV SOPSTVENIK

Prodavam dobro socuvan Oldtajmer Zastava Fiat 125 P 76 Godina 55 Kw K...


1.100 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 00:11GOLF 5 1.9 TDI 105 KS 6 BRZINI KLIMATRONIK

PRODAVAM: GOLF 5 1.9 TDI 105 KS 2004 GODINA 6 BRZINI KLIMATRONIK...


4.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 00:11Bmw e90 320D 2007

BMW 320d e90 2007 godina 163ks kako novo staklo socuvano bez niedna z...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.200 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 21:15Hyundai Accent 1.3

Se prodava hyundai accent 1.3 benzin 1996 godina so pominati 195.000k...


900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 20:24FORD KUGA 2.0 136ks 4x4 REGISTRIRANA SERVISIRANA SERVISNA

FORD KUGA 2.0 136 ks 4x4 2009 registrirana servisirana ,servisna knis...


8.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 20:04Bmw x3

Bmw x3 Xdrive 2011 Automat 199780 km


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:47BMW 318i

Kolata e vo odlicna sostojba 2008/7 Godina Registrirana do 11ti m...


6.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.450 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:20Honda Accord 2.2 dizel top

Se prodava honda accord 2.2 dizel cl7 top sostojba pali vozi 230 hilj...


5.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:17OPEL ASTRA 1.4 benzin plin atest 2010

Se prodava Opel Astra H vo top sostojba so mali nadvoreshni zabeleshk...


4.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 15:30Vw Golf

Golf 7 1.2 tsi 74KW 101KS Uvoz 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Plateni site da...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 15:07  НОВ ОГЛАС

Ford RANGER

✅Ford RANGER ✅2.2 TDCI ✅4x4 ✅118 KW 160 PS ✅2016 VITI ✅MANUAL...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 15:02  НОВ ОГЛАС

BMW 530xd e60

Se Prodava Bmw 530x/drive 2006 so 235ks so Star/Stop km:260000 so Ser...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:10Audi a3 2008g.1.9tdi 77kw

Se prodava Audi a3 2008g.1.9tdi 77kw socuvano komplet navremeno servi...


6.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.200 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:02Mercedes evo 280cdi Avagard

Mercedes Avangard Evo 280cdi 2007/6god So full oprema Novi gumi letn...


7 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:02  НОВ ОГЛАС

**** NOVO **** LandRover Range Rover Sport

Se prodava vozilo vo perfektna sostojba kupeno i odrzavano vo ovlaste...


7 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
8 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Страна 1 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам