Битола
                           
727 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Magarevo Pelister nova

Нова квалитетно градена куќа во национален парк Пелистер. Идеална ме...


85.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

14 мај 12:20Промовирано

Се продава Викенд куќа во с. Трново

СЕ ПРОДАВААТ ДВЕ ВИКЕНД КУЌИ, ЛОЦИРАНИ ВО ПЕЛИСТЕРСКОТО СЕЛО ТРНОВО, ...


10 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

24 мај 22:58Промовирано

Se prodava Kukja vo Centar Bitola

Се продава куќа во центарот на Битола на ул:Партизанска бр 15, во бли...


188.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

11 мај 13:23Промовирано

Se prodava kukja vo strogiot centar na Bitola

Se prodava kukja od 360 m2. od koi 70 m2 se deloven prostor. Kukjata ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 11:04ИЗДАВАМ НАМЕСТЕН СПРАТ ОД КУЌА

Ne e pogoden za familija.Vo blizina na starata Veterinarna Stanica-At...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:41Se prodava kukja na dva sprata

Se prodava kukja na dva sprata vo centralno gradsko podracje. Renovir...


76.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:41Dve kuki po 100m2+100m2 dvor vo Bitola

Prodavam dve kuki vo isti dvor. Edna kuka vo koja se zivee 2 kata 100...


85.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:36SE PRODAVA KUKJA

Se prodava kukja renovirana namestena Extra sostojba BROJ ZA KON...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:09Продавам куќа

Се продава куќа во многу мирна и пријатна населба во Нова Битола на у...


300.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 09:19SE IZDAVA LUKSUZNA KUKA SO DVOR VO CENTAR

Kukata poseduva sigurnosna elektronska brava dvor od 80m2 so pros...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 09:14SE PRODAVA KUKA NA MUKOS

Tri sobi so salon wc letna kujna vizba i golema terasa


19.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 08:40продавам кука со двор

Продавам кука ( П +1 ) со двор во Јени Маале, со засебен влез, приклу...


25.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 08:24Se prodavaat dve kuki vo eden dvor

Kukata se naoga kaj parkot stiv naumov CENTRALNO GRADSKO PODRACJE ed...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 07:19Kukja mnogu dobro zadrzana

Kukjata e mnogu dobro zadrzana i poveke pati renovirana, dvata sprato...


39.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 07:06Kukja vo strog centar

Se prodava individualna stambena zgrada so kvadratura 3×65 m2 +moznos...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 06:35Куќа дуќан. Битола, центар

Се продава куќа со деловен простор во центарот на Битола, отспротива,...


475.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 04:34Se prodava kuka vo selo Magarevo

Se prodava kuka vo selo Magarevo kuka 125 i dvorno mesto 137


39.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 22:16Се продава куќа близу болница

Kujkata e stara za renoviranje i se naogja na 5 minuti do bolnica


22.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 22:10Се издава куќа во строгиот центар на градот

Се издава куќа, на 50м од Офицерскиот дом. Куќата има голема тераса, ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 22:07Cena po dogovor

Pogodna i za dve familii.Kontakt telefon 071 966 472


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 20:11Se izdava kukja 75 m2 vo pazarot

Se izdava kompletno renovirana kukja vo pazarot. Kukjata ima kujna so...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 19:17Издавам соби во Нижеполе, Пелистер - Вила Бабин Заб

Вилата се наоѓа над село Нижеполе на 1150м над морска висина. Во вила...


45 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:29BARAME INVESTITOR

VO STROGIOT CENTAR NA BITOLA, NA ULICA CAR SAMOIL BR.20 NUDIME PARCE...


120.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 17:42Se prodavat dve kuki na ulica strushka

SE PRODAVA DVE KUKA NA UL. STRUSHKA. KUKATA E NA 3 KATA PO OKOLU 70 M...


30.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 17:41Опремена куќа со две плочи 1.5км до центар

Moznost da se kupi na kredit so ucestvo Kukjata e vselena pred 6 g...


54.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 16:11Se prodava kukja vo Bitola ili se zamenuva za nov stan

Се продава куќа во строгиот центар на градот на 5 минути до Домот на ...


2 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 16:01Се бараат Стари куќи / Парцели Центар Битола

Се бараат стари куќи и парцели во ПОШИРОКОТО централно градско подрач...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:52СЕ ПРОДАВА КУЌА КАЈ КАМЕН МОСТ

СЕ ПРОДАВА КУЌА СО ДВОР, ЛОЦИРАНА 100 МЕТРИ ПОД КАМЕН МОСТ, ПОГОДНА З...


100.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:28prodavam kukja na ilindenska

Kukata ima suteren,sprat,i krov so dva vleza. Suterenot ima dnevna i ...


250.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:18Повеќесемејна куќа - Povekesemejna kuka

Се продава куќа – новоградба на три спратови, со армирано бетонска ко...


127.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:09  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA !!!

SE PRODAVA. Kuкјata se naogja pozadi gimnazijata Taki Daskalot , nasp...


75.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:00Куќа во Центар!

Куката се наоѓа во централно гратско подрачје и комплетно реновирана ...


42.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:00Куќа, штала, плевна, двор, бавча во Раштани, Б-ла

Во село Раштани, Битола се продава: Веднаш вселива куќа; Штала и плев...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 12:13СЕ ПРОДАВААТ 2 КУЌИ ВО СЕЛО ПОД ПЕЛИСТЕР

ПОД ПЕЛИСТЕР, СЕ ПРОДАВААТ ЗА 76.000 ЕВРА, ДВЕ КУЌИ ВО ЕДЕН ДВОР, Ц...


76.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 11:59  НОВ ОГЛАС

К2258, ГОРНО ОРИЗАРИ, КУЌА СО 2 СТАНА И ДВОР

К 2258, ГОРНО ОРИЗАРИ, СЕ ПРОДАВА ПЛАНСКА КУЌА ЗА 65.000 ЕВРА, КОЈА С...


65.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 10:53Се продава куќа

Се продава куќа во близина на Трафостаницата кај паркот Стив Наумов, ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 10:10NOVA kukja vo blizina na Selskata avtobuska AT PAZAR BITOLA

CENA ZA KUKJATA KOLKU EDEN STAN! Cist imoten list, eden sopstvenik ...


65.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 09:15Куќа во Нижеполе

Се продава кука во Нижеполе легализирана со уреден имотен лист Кукат...


159.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
160.000 €
Битола

Куќи / Вили

Вчера 08:33Se prodava kuka vo Centar na Bitola

Се продава куќа на два спрата со визби и дворно место.Спратовите се п...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 07:57Se izdava namestena kuka vo nas.nedopirlivi

Kukata e namestena I vo solidna sostojba,namestena so tv,masina za pa...


12.000 МКД
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 07:54Se prodava ul. Car Samoil

.


110.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 07:23Prodavam kuka

Prodavam kuka na ul. Stiv Naumov 74 tel 070207448


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 07:20Vikend Kuka s.Smilevo

Vednas vseliva namestena Kuka zdrava svonete samo na ovoj tel07847925...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

30 мај 22:28Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам