Бутел
                   
82 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes Sprinter 310 2014

Se prodava Mercedes Sprinter 310 2014god -Servo volan -Nema klima -Ce...


12.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
13.000 €
Бутел / Скопје

Комбиња

Вчера 22:44Mercedes Sprinter 310 2014

Se prodava Mercedes Sprinter 310 2014god -Servo volan -Nema klima -Ce...


12.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
13.000 €
Бутел / Скопје

Комбиња

Вчера 22:44mercedes vario. 616D. 2006.god

mercedes vario. 616D. 2006.god za info 071-932-914


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

Вчера 22:14Citroen jumper 2.2 hdi 2008 CH

-Proodavam Citroen Jumper 2.2 HDI 2009god 🇨🇭Svajcarski dokumenti m...


3.300 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

24 мај 20:43prodavam mercedes vario 815 2006 god

prodavam mercedes vario 815 cdi 20006 god tovarno 7 sedishta kombinir...


1 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 €
Бутел / Скопје

Комбиња

24 мај 08:42prodavam iveco 50 c dizel 2003 god 23 sedishte

prodavam iveco 50 c dizel 2003 godina so 23 sedishta mnogu socuvano m...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

24 мај 08:42Hyundai h100

Prodavam hyundai h100 registriran cela godina do 04 2024.Kombeto e so...


2.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

23 мај 21:22FORD TRANSIT "MAXI" 2016 GOD

-Nov Uvoz 🇩🇪🇩🇪🇩🇪 -Plateni Davacki Do Registracija -2016 god i...


16.999 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

23 мај 12:29Prodavam Mercedes Viano 3.0.V6 Ambiente "UNIKAT"

Kombeto e doneseno od Germanija od 1 gazda so pllateni davacki i regi...


12.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

21 мај 10:36Mercedes-Benz VIto 2.2 114 EXTRALANG XXXL 2015GODINA

Cena za Kesh 25.000€ Za zamena 30.000€ Vozilloto e uvezano od Prv G...


25.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

21 мај 10:36RENAULT TRAFIC

-Nov Uvoz 🇧🇪🇧🇪 -Plateni Davacki Do Reg. -2012 God izlezena kaj ...


7.950 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

18 мај 22:14Stopovi za kombe iveco

Tri tipa se spored godiste


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

17 мај 18:14Stopovi za mercedes

Novi


3.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

07 мај 10:55FORD TRANZIT TDCI 2

Se prodava Ford Tranzit 2007 godiste, vo odlicna sostojba ZA POVISE ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

27 апр 17:21VW TRANSPORTER T5 POLOVNI DELOVI

Se sto vi treba za vw transporter t5 od 2005g nagore


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

25 апр 13:23Kombe Citroen Jumper

Kombeto e vo odlicna sostojba Registrirano cela godina Klima Webas...


6.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

25 апр 08:29Iveco

Se prodava kombe iveco za 7 lica i tovaren prostor 2004 god vo dobra ...


6.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

14 апр 17:25OldtajmerKombe Imv

Imv


5 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

05 апр 20:15•••Dizajn i Modifikacija za vasheto Kombe-Minibus-Kamper •••

🚐- BUSS DIZZAJN - 🚐 •••Dizajn i Modifikacija za vasheto Kombe-Mini...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

05 апр 18:49Mercedes mb100 1995 tovarno vozilo

Registrirano do 26.10.2023 Nosivost do 860kg Cenata ne e fiksna B...


1.600 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

01 апр 17:13BITIE VRSI PREVOZ NA PATNICI NIZ CELA EVROPA I MAKEDONIJA

Vrsime prevoz na patnici vo MAKEDONIJA I niz cela EVROPA po najdo...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

30 мар 07:05Седиште за камион и комбе IVECO 35S13

Седиштето е од камион IVECO. Тапацирано е со нов штоф за возила. Од...


9.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

26 мар 20:59ZASTITA NA KOMBE

Zashtitete go tovarniot del na vasheto komercijalno vozilo so visokok...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

21 мар 08:33ЛАДИЛНИ УРЕДИ

Изработка на термичка изолација и ладилни уреди на сите видови комерц...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

21 мар 08:33RAZLADNI SISTEMI ZA VOZILA

Besplatna kontrola na sistemite vo mesec Mart.


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

21 мар 08:33Сервис лепење Хладњаци

Продаваме нови и половини Хладњаци за вода и парно греење за вашиот а...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

19 фев 11:20Сервис лепење Хладњаци

Продаваме нови и половини Хладњаци за вода и парно греење за вашиот а...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

19 фев 11:19Renault trafic 2.0 dci

see prodava kombe renault trafic 2.0 dci 2012-ta godina 230.000 km se...


7.600 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

26 јан 23:48Stopovi za IVECO DAILY

Stopovi za IVECO DAILY


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

05 јан 14:25Fiat Ducato 2.3 JTD

Se prodava Fiat Ducato 2005god.


3.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

10 дек 17:23VW Crafter 2.5d

Se prodava VW Crafter 2009god.


7.300 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

01 дек 20:07Citroen Nemo 1.4HDI 2011 NEUVEZEN

Prodavam Citroen Nemo 1.4 HDI motor, 2011 godina , kupen vo Citroen v...


4.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

25 ное 22:46Peugeot Boxer 2.0 hdi

Prodavam kombe vo odlicna sostojba 075 432 644. Registrirano. Proizve...


3.900 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

17 ное 18:41Se prodava Renault trafic,od

🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭 RENAULT TRAFIC 115 2.0 DCI KLIMA 2008 GOD UVOZ OD S...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

10 ное 22:20AMBULANTNI VOZILA

Prenamena na komercijalni vozila vo AMBULANTNI VOZILA.


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

13 окт 12:52Peugeot boxer 2.0 gdi

Prodavam kobe vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

30 авг 20:59Se prodavat sedishta od Mercedes Speinter i Vito.

Se prodavat sedishta od Mercedes Speinter i Vito. -2+2+3 Sedishta od...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

18 авг 19:34Se prodava nov Iveco,donesen od Svajcaria.

Se prodava nov komboo Iveco 35s14daily 3.0diesel automatik pomin...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

31 јул 23:44Fiat ducato 2.8

Se prodava fiat ducato 2.8 motor bez registracia motorot cuka na radi...


2.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

19 јул 20:11SPRINTER DUCATO BOXER JUMPER CRAFTER

Професионална изработка на термичка изолација и разладни системи на с...


2.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

01 јул 15:16Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам